Svatba jako řemen

Za týden jsem se měl ženit a zrovna probíhalo moje loučení se svobodou. Moji kamarádi se kterými jsem se již znal pár roků mi připravili nezapomenutelné rozloučení v jednom malém stiptýzu nedaleko našeho města. Všichni jsme již byli značně pod parou a proto nás moc nepřekvapilo, když po různých stryptýzových číslech na podium nastoupily čtyři kočky a opět se za rytmu hudby svlékly do naha. Poté však nastal zlom večera, dívky sešly z jeviště a začaly nám uvolňovat poklopce a vášnivě a nádherně kouřit naše nadržené ptáky. Nikdo z nás nechápal co se děje ale rozhodně jsme jim v tom nebránili a postupně jim vystříkali jejich pusinky. Po tomto parádním čísle kdy již bylo vše zaplaceno jsme se odebrali každý do svého teplého domova.

Ani nevím kdy a jak jsem se domů dostal, ale ráno mne probudila telefonem moje nastávající a ptala se jak jsme to včera oslavili. Vylíčil jsem jí tedy všechny okolnosti předchozího večera vyjma toho inkriminovaného okamžiku kdy jsem měl svůj penis v pusince jedné striptérky. Ona mi řekla o jejím loučení s kamarádkami na nějaké diskotéce a pak jsme se rozloučili.

Celý týden plný příprav na naší svatbu, vyvrcholil svatební hostinou ze které mi jak to již bývá tradicí unesli nevěstu právě moji kamarádi. Při únosu mi zanechali vzkaz, že můžeme hostinu rozpustit neboť nevěsta se již dnes nevrátí. Jelikož se oslava stejně pomalu chýlila ke konci tak to nikomu moc nevadilo a všichni postupně odešli. Já se vydal naopak hledat nevěstu. Obešel jsem všechny místa, kam jsem věděl že kamarádi chodí ale bez úspěchu.

Druhý den jsem ve schránce našel videokazetu se svatebním přebalem, trochu mrzutě jsem ji vložil do videa a pustil, sledoval jsem obřad a hostinu…….. najednou kazeta skončila. Chtěl jsem video zastavit, ale najednou naskočil nový obraz. Kamera teď snímala mého kamaráda (jednoho z únosců mé novomanželky), který říkal, že tyto záběry pořídili tajně a proto aby mi ukázaly koho jsem si vlastně vzal. Nechápal jsem????

Najednou slyším svou žanu jak někomu říká kam pojedou…….. do disco clubu, kde slavila rozlučkovou párty. U vchodu do klubu stojí dva bodyguardi se kterými se manželka vášnivě políbí, pak všichni vejdou dovnitř. Zjišťuji, že je to swingers club a nikoliv disco club. Na parketu tančí několi nahých párů, člověk s kamerou vláčen za ruku mojí manželkou kráčí na parket a začíná tančit.

Kolem nevěsty (stále ve svatebních šatech) se tvoří kroužek, do kterého vstupuje nějaký statný černoch. Něco jí říká, ale v tom rámusu není rozumět, manželka se na něj vrhá a začíná ho vášnivě líbat. Postupuje níže a níže po jeho těle až se hlavou zarazí u jeho kalhot. Rozepne je a uchopí jeho dost podstatné mužství, dívá se mu do očí a pomalu mu ho přejíždí rukou, lehce olízně uzdičku a vsune si ho do úst. Začíná kouřit, sát a lízat tak jak jsem to u ní ještě nezažil. Postupně zrychluje a neustále se dívá černochovi do očí, ten zaklání hlavu a vzdychá, poté skloní hlavu, podívá se na manželku a začne jí mohutně stříkat svoje sperma přímo na vyplazený jazyk a do obličeje. Manželka ještě parkrát černochovi pohoní jeho povadající péro a vstane, všichni kolem tleskají a vrhají se na svoje partnery – začíná velká „svatební“ swingers party, bez mojí účasti.

Nevěsta stojí uprostřed milujících se dvojic a trojic, některé ženy se věnují samy sobě navzájem, parket je jedna velká vlnící se žiněnka. Manželka odchází někam do vedlejší místnosti, naštěstí míří kameraman za ní. V místnosti stojí dva muži a diskutují, po příchodu manželky jeden z nich odchází a druhý jde k manželce a pomáhá jí vysléci se ze svatebních šatů. Poté ji pokládá na pohovku a začíná jí lízat její kundičku, ze které již vzrušením tečou proudem milostné šťávy. Muž současně vsunuje postupně svoje prsty a poté celou dlaň do její kundy. Je to neuvěřitelné, ale jí se to líbí a pobízí ho k rychlejšímu tempu. Pak jí strčí mokré prsty do zadku, žena vyjekne ale opět blaženě vzdychá.

Takto se děje asi čtvrt hodiny. Poté muž vytáhne svojí ruku, vstane a začne si rozepínat kalhoty. Manželka mu ochotně pomáhá, muž se točí zadkem ke kameře, neboť si právě sundává nohavice. Po otočení zpět se naskytá neuvěřitelný až neskutečný pohled. Ten muž má dva penisy, oba jsou dost velké a žena aniž se nějak podivuje je chápe každý do jedné ruky a začíná honit, sát a kouřit.

Jsem tak vzrušený, že od toho nemohu odtrhnout oči, manželka si lehá na záda a muž nasazuje svoje dva penisy k její kundě a k jejímu zadečku. Je to neuvěřitelná šoustačka, po chvíli muž vytahuje svoje penisy a otáčí ženu na břicho, opět do ní vniká a šuká ji v rychlém tempu. Po chvíli opět končí a otáčí ji zpět na záda. Nyní svůj spodní penis strká do její kundy a horní si od ní nechává honit rukou. Šuká ji tvrdě až slyším mlaskat jejich těla o sebe, náhle muž přestává a stříká celou dávku do útrob mojí ženy, ta blaženě vzdychá a kleká si před muže. Začne mu kouřit jeho druhý stojí penis na rozdíl od již povadlého prvního. Svojí intanzivní kuřbou přivede muže ke „druhé“ ejakulaci nyní do útrob své pusinky.

V tomto okamžiku kazeta opravdu končí neboť již uplynulo 90 minut, já sedím zkroušeně na pohovce a marně se snažím představit co se tam dělo dál. Současně přemýšlím o tom: „Koho jsem si to vlastně vzal????????????“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *