Teta I.

Bylo letní odpoledne, když v našem panelovém domě zazvonil interkom a z něj se ozval bratránkův hlas: „Jedeme s mamkou na šutrák. Nechcete jet taky?“ Moje máti měla doma rozdělanou práci a taky se jí moc nechtělo a tak jsem s nimi jel sám. V té době jsem měl čerstvých 16 a moc zkušeností jsem neměl, tetě bylo 28 a její tělo nenechávalo v klidu žádného zdravého chlapa. Ještě když se u vody opalovala jen ve spodním dílu plavek!

Její hrdě čnící čtverky s nevšedně malými dvorci a bradavkami jako pecky z třešní nenechávaly v klidu ani mě. Jen jsem snil, jaké by to asi bylo, kdybych se jich mohl jen dotýkat. Odpoledne probíhalo v pokojném tempu. Koupali jsme se, hráli karty a moje oči sem tam sklouzly pohledem k tetě a jejímu božsky vytvarovanému tělu. No radost pohledět. Jenomže jak jsem později zjistil ona si toho byla dobře vědoma…

Později odpoledne, když jsme vylezli naposledy z vody, řekla teta bratránkovi, aby se osušil a počkal na dece, než se vrátí. Sama odešla do pole kukuřice, aby natrhala nějakou domů. Zatímco si bratránek hrál s Tetrisem, řekl jsem si, že taková vařená kukuřice není vůbec špatný nápad a šel jsem si taky nějakou najít. Vešel jsem do hustého porostu a zamířil trochu dál, protože z kraje už byla docela dost probraná. Asi po padesáti metrech jsem zaslechl šustění a posléze jsem uviděl i jeho zdroj. Teta tu v klidném domění samoty klečela zády ke mě s jednou rukou v rozkroku a druhou na prsou.

Byla asi dva roky rozvedená a já pochopil, že ještě není na obzoru jiný chlap co by se o ni staral. Při tomto pohledu jsem měl najednou plné plavky mého tvrdolína, který se dral ven. Jednou rukou jsem ho vytáhl a začal si ho honit. Moje vzrušení z toho nečekaného pohledu bylo tak silné, že jsem zavrávoral a ztratil balanc. Kukuřice zachrastila a teta mě zahlédla. Naše pohledy se střetly a oba jsme cítili červeň rozlévající se po našich tvářích. V tu chvíli bych se raději neviděl, ale k mému překvapení zachovala teta chladnou hlavu, přišla ke mě a dala si mou ruku na prso s otázkou jestli jsem už měl nějakou holku.

V jejím hlase jsem slyšel nejistotu, ale když jsem stiskl její vzrušené ňadro napětí z ní opadlo. „Ne,“ odpověděl jsem nervózně na její otázku. Všimla si mojí nervozity a vzala mé nalité mužství do ruky. „Všimla jsem si na dece, jak si mě měříš pohledem,“ řekla k mému úžasu a při tom mě pomaloučku odhalila žalud. „Máš nádherné tělo,“ vylezla ze mě trapná věta a moje druhá ruka se přidala a začala pracovat na druhém prsu.

Zavřela oči a zachvěla se vzrušením. Pustila mé mužství a vyzvala mě ochutnat její jeskyňku. Znělo to jako příkaz, ale já jsem to vnímal spíš jako prosbu. Lehla si na písčitou půdu a roztáhla její vyrýsované nožky, mezi kterýma se objevila nádherně vyholená mušlička jen s proužkem chloupků uprostřed. Tento nádherný pohled se mi zjevil poprvé v životě a já ji nechtěl zklamat. Klekl jsem si mezi její stehna a rozehrál svou první hru jazykem.

Chutnala sladce. Olízl jsem ji celou plochou jazyka od jejího vchodu až k malému strážci trčícího nad ním. Špičkou jazyka jsem o něj brnkl. Viděl jsem, jak se jí stáhlo břicho. Rychlými pohyby jsem jí kmital po celé kundičce, jak jsem se to dočetl v časopisech a viděl jsem, že to má úspěch. Masírovala si ty svoje kůzlátka a já jsem k mému jazyku přidal i jedem prst.

Pátral jsem jím kolem vchodu do té rozpálené sopky, který byl už nedočkavě rozevřený a vlhký jako po dešti. Teta začala sténat rozkoší. Jazykem jsem přejel po klitorisu a zároveň navštívil můj prst tu její svatyňku. To už teta nevydržela a já cítil, jak mě v pravidelných intervalech svírá můj prst. Slízával jsem její sladkou šťávičku, když se teta se kroutila v doznívajícím orgasmu.

Po chvilce se zvedla a poručila mi, abych si lehl. Viděl jsem v jejích očích vzrušený výraz. Vzala mé péro do dlaně a dala si ho do pusy. Já jsem poprvé cítil ten slastný pocit. Bohužel jsem to nevydržel a moje dávka se vyřinula do jejich úst. Sála mi ho a rukou honila, jakoby ho chtěla celého vyždímat. Prožíval jsem ten největší orgasmus, jaký jsem kdy zažil. Když mě vysála do poslední kapky, provinile se na mě podívala a řekla, že bude muset jít, aby bratránek něco nevyvedl. Čekal jsem sice, že by mohlo dojít i k něčemu dalšímu, ale musel jsem jí bohužel dát za pravdu. S třesoucími koleny jsem vstal, schoval si teď už ochablíka do plavek a šli jsme.

„Jsi sladký,“ řekla mi, když jsme se vraceli k vodě. Měl jsem v sobě směsici vzrušení, chtíče, uspokojení i touhy, ale byl už nejvyšší čas ukončit toto malé dobrodružství. Bratránek seděl na dece a v ruce stále křečovitě svíral Tetris. Ani si nevšiml, že někdo přišel. Sbalili jsme se a odjeli domů. Druhý den volala teta k nám a když to mamka položila, řekla mi, že teta potřebuje pomoct s poličkou, že tam mám zajít…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *