Na diskotéce

Celý večer na diskotéce jsi mě provokovala. Při ploužáku ses na mě tiskla jak jen to šlo a při rychlých písničkách jsi naschvál poskakovala tak, aby se ti co nejvíc houpaly tvoje bambulky. A to nebylo všechno. Při jedné písničce jsi přitiskla svou rozkošnou prdelku do mého rozkroku a krásně si s ní kroužila. A čím víc jsem byl vzrušený, tím víc jsi dorážela. Všiml jsem si, že i ty jsi byla hodně vzrušená, protože se tvé bradavky jasně rýsovaly pod tričkem.

Už jsem byl úplně hotovej, ale ty si chtěla pořád tancovat. DJ pustil Love hurts od Nazareth a ty sis mě opět přitáhla za zadek a objala mě okolo krku. Cítil jsem tvůj horký dech a chvílemi i hbitý jazýček jak rejdí tam, kde krk přechází v ramena. Pánví jsi neskutečně krásně kroužila v mém klíně a jednou rukou si mě držela za zadek, aby se naše těla stále dotýkala. Konečně jsi mě vzala za ruku a odcházíme pryč. Byla krásná, voňavá letní noc a cesta domů vede parkem.

Těšil jsem se, že tě zatáhnu za nejbližší křoví a pěkně se spolu pomilujeme. V hlavě se mi to promítá: opřu si tě o strom, začnu tě líbat, rukou strhnu kalhotky, ty mi na oplátku stáhneš kalhoty, zvedneš nohu abych ti mohl přirození dobře zasunout do kundičky.

Takže jsme dorazili do parku, já tě opravdu rychle narazil na ten silný strom a začal tě líbat. Rukou jsem nadzvedl sukýnku a šmátrám po kalhotkách. Místo nich však nahmatám, jenom dohladka vyholenou kundičku. Když ses doma oblékala, určitě sis kalhotky brala, dokonce si vzpomínám, že jsi se při obouvání provokativně předklonila a já viděl buchtičku v tvých sametově modrých tangách. Teď mi to dochází, tys to celé plánovala – to vyholení, celé provokování a teď to s těma kalhotkama. Musela sis ty kalhotky sundat na záchodě ještě před odchodem, nebo ještě dřív? Poznalas, že jsem se zarazil a šeptla mi do ucha: „Zlato, byly úplně mokré od mé buchtičky.“

A opravdu celá kundička a stehna okolo byla úplně mokrá. Alespoň to půjde snadno, myslím si a vím, že i já mám vlhké džíny (taky jsem byl naostro, ale u mě to není takové překvapení) od mé šťávy. Tvoje ruka přesně podle plánu jezdí po mém poklopci, vše jak jsem si představoval. Najednou však přišlo další překvapení, když jsem uvolnil sevření abys mi mohla pohodlně stáhnout kalhoty ty ses vysmekla a utekla mi. Ještě si stačila šeptnout: „Až doma lásko.“ Dohonil jsem tě, vzal za ruku a vlekl tě domů. Ještě že bydlíme blízko. Odemknu a ještě než se dovřou dveře ležíme.

Teď je mi to jasné, vědělas, že jsem do maxima vyrajcovaný a v kundičce bych dlouho nevydržel, tak sis počkala na druhé číslo. Chtělas jí dopřát pěkně dlouhé šukání. Nasedla sis na koníčka a začala pomalu pohybovat pánví, přivřené oči a zakloněná hlava. Prsty si hraji s tvým klitorisem. Hroty tvých ňader jsou tvrdé a hrdě se tyčí, kozičky se pohupují. Zbožňuji tento pohled. Předkloň se Danielko ať si s nimi mohu hrát. Víš jak je mám rád.

Mačkám je a jemně si pohrávám s bradavkami, natahuji se abych je mohl vzít do úst. Jazykem je laskám a ony víc a víc tvrdnou. Zrychluješ a už přirážíš pěkně tvrdě. Přetočím si tě, položíš si nohy na moje ramena a já můžu pokračovat ve stejném tempu. Přes tvoje sténání není ani slyšet jak moje koule narážejí na tvůj zadeček. Celá ses rozklepala rozkoší, ústy se zaryla do ramene. Naznačuješ, že je čas zvolnit a tak si klekám a ty na mě nasedáš, jsme v objetí, líbáme se a jen zvolna na sebe narážejí naše přirození, je to spíš takové kroužení.

Čekám až se trochu zklidníš. Jen nerad vytahuji penis z pelíšku tvé kundičky, ani tobě se to moc nelíbí, jako bys měla strach, že už se tam nevrátí, a tak sis ho pevně chytla alespoň rukou. Opět si leháš a já na tebe, sama si ho rychle se zatajeným dechem zavádíš do naběhlé broskvičky. S úlevou vydechneš a přisaješ se na má ústa. Nějakou dobu se milujeme takto a protože mi chceš udělat radost, jemně mě odstrčíš, přetočíš se a vyšpulíš na mě zadeček. Moc dobře víš, jak rád to mám zezadu. Já se nenechám dlouho pobízet a můj penis si už neomylně našel tvoji otevřenou kundičku. Pohybujeme se rychle proti sobě a já už to nevydržím a stříkám do tvé buchtičky. S posledním stahem cítím , že to přichází i na tebe. Svalíme se na postel a s doznívajícím laskáním usneme společně v objetí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *