Letní prázdniny II.

Když jsme vešli do kuchyně, byla tam právě zábava v plném proudu. Všichni byli shromážděni okolo stolu, na němž leželo tetino mimino a hlasitě jej obdivovali. Teta byla celá pyšná a dokonce i strejda se nadýmal pýchou. Konečně je nakrmené a přebalené odnesla babička do pokoje a my jsme se mohli pozdravit s tetou, strejdou i dědou. Byl jsem celý rozpačitý jak se bude teta na mně tvářit, pořád jsem si připomínal naše krásné milování v zimě. Zachovala se báječně, srdečně mně objala a přitiskla na sebe a já ucítil její krásné hruštičky, ještě pořád plné mléka. Strýc mně rozšafně poplácal po zádech a podivil se, jaký už jsem mužský. Děda mně přivítal s radostí a vůbec na něm nebylo nic vidět z představení ve stodole. Napadlo mně, co by asi řekl kdybychom se mu přiznali ale raději jsem tento nápad zavrhl. Ale věděl jsem téměř stoprocentně, že by z toho žádnou vědu po tom všem co se mezi námi v zimě stalo, nedělal.

Babička byla již upnutá ke krku a bylá celá šťastná, že nás má všechny pohromadě. Náhle se připomněla Evka: „A co já strejdo, mně sis ještě nevšiml?“ zeptala se káravě strýce. Ten k ní okamžitě přiskočil a začal ji až příliš vroucně objímat a mačkat se na její prsa, převyšující svou velikostí tetina. „No ty jseš krásná holka, věru bys stála už za hřích?“ řekl žertem ale bylo vidět, že to myslí vážně. Eva celá roztála strýcovou pozorností a umožnila mu jakoby nedopatřením dotknout se jejích ňader a jak mohla se s nimi o strýce otírala. Dělalo jí velmi dobře, že se strýci líbí. Ale to už se taťka s mamkou začali loučit, že už musí odjet. Táta ještě večer odjíždí do práce. Tak je nejvyšší čas, aby vyrazili. Strýc rovněž prohlásil, že musí za chvíli odjet a požádal otce, aby ho vzali na nádraží. Babičce řekl, že přijede již v pátek odpoledne, aby pro něj děda přijel na nádraží. Tak jsme se s nimi rozloučili, oni nám naposledy zamávali a byli pryč. Zůstali jsme skoro v takové sestavě jako v zimě, akorát přibylo miminko spící spokojeně v tetině pokoji.

Po večeři jsme si dlouho vyprávěli co je nového a co ve škole a tak podobně až prohlásil děda, že je ospalý a že se jde spát. Věrni tradici jsme se postupně umyli a šli do svých pokojů. Pouze jsme museli změnit umístění. Já budu spát na gauči a holky na manželské posteli v našem pokoji a teta s miminkem ve svém pokoji.

Zalehl jsem do postele a naslouchal tichému šeptání holek. Nerozuměl jsem jim ale slyšel jsem je. Za chvíli prošla do svého pokoje teta v noční košili a popřála nám dobrou noc. Skrze dveře jsem slyšel zvuky z kuchyně kde spal děda s babičkou. Pochopil jsem, že babička vyčítá dědovi, že se s ní nechce milovat, ten však jen zabručel ať mu dá dneska pokoj a vleze si do své postele, že je zítra taky den. Nemohl jsem dlouho usnout. Byl jsem ještě plný dojmů z toho, co jsme viděli ve stodole. Cítil jsem vzrušení z pomyšlení, že Dan stejným způsobem jako Lenku obšťastňoval i mamku a babičku a toužil jsem je někdy přitom vidět a být u toho, tak jako děda. Doufal jsem, že se mi moje přání splní.

Po dlouhých minutách převalování jsem dostal žízeň a šel jsem se do kuchyně napít. Opatrně jsem našlapoval abych dědu s babičkou nevzbudil. Děda však tvrdě spal a hlasitě chrápal. Babička ležela tiše, neslyšel jsem jí ani dýchat. Napil jsem vody a šel zpět. Náhle jsem při míjení babiččiny postele ucítil, jak mně uchopila její horká ruka a táhne mně k sobě. Beze slova poodhrnula deku a udělala mi místo vedle sebe. Viděl jsem ve svitu měsíce že nemá na sobě košili a její obrovská prsa mně vyzývavě lákají na sebe. Poslušně jsem se podvolil jejímu tlaku a beze slova se doslova vrhl na její kozy. Byl jsem ještě celý roztoužený ze vzpomínek na zážitky ze stodoly, jedno číslo s Evkou nemohlo odplavit ze mne to obrovské napětí.

Babička na tom byla podobně. Beze slova uchopila mého ptáka a začala si sním intenzivně hrát puzena snahou ho co nejdříve připravit k souloži. Netušila, že je již připravený a mile vzdychla radostným překvapením. Já jsem však nechtěl tak jednoduše promrhat možnost laskání takové nadržené ženy. Beze studu jsem přisunul ptáka k jejím ústům a vyzval jí tak k této pro ni moc neznámé práci. Sám jsem se přetočil hlavou do jejího klína a s radostí zjistil, že hustá houština jejích štětinatých chlupů zmizela a babiččina kunda byla téměř hladce vyholena! Bylo to pro mne překvapení a jen mně to utvrdilo ve správnosti mého počínání. Pochopil jsem, že babička s takovým způsobem laskání počítala a připravila se na něj.

Radostně jsem začal jazykem laskat její obrovskou kundu, již nateklou vzrušením s vylezlým vzrušeným poštěvákem. Sevřel jsem jej lehce mezi rty a začal sát. Účinek byl hrozný, než jsem se vzpamatoval, začala sebou babička divoce házet a vypouštět ze sebe obrovské množství milostných šťáv. Její pochva se křečovitě svírala a rozevírala jako hladová tlama v rytmu jejího orgasmu. Šíleným vzrušením mně začala tak silně kousat , že jsem raději ptáka z jejích úst rychle vytáhl, abych o něj snad nepřišel. Orgasmus jí trval strašně dlouho a ona se jen pomalu uklidňovala až její tiché skučení utichlo. Protože však můj pták mě šíleně tepal napětím, otočil jsem se hlavou na její kozy a ptáka jsem jí přitiskl na kraj umáčené kundy.

Byla tak roztažená předchozím orgasmem, že jsem do ní vjel téměř samovolně. Vyjekla novou rozkoší a já cítil, jak mně svírá stěnami pochvy jako rukou. Uměla to velice dobře a strašně mně to rajcovalo. Zabořil jsem hlavu do jejích polštářů a bušil do ní celou svojí délkou. Byl jsem rád, že mám ptáka tak velikého, protože jinak bych se v ní snad utopil, nebo by mně ani necítila. Takhle však i ona poznala, že je můj buchar obrovský a připravený ji znovu obšťastnit. Vzhledem k její nadrženosti však netrvalo dlouho a stěny pochvy se jí opět začaly silně cukat a svírat v novém silném orgasmu. Ucítil jsem horkou vlhkost její šťáv ale současně jsem cítil, že i mně se začíná semeno nezadržitelně drát z ptáka ven. Babička to poznala také a ještě zesílila sevření svých poševních stěn. Začala mně opravdu ždímat svojí kundou a já do ní stříkal jako divý.

Bylo to nádherné a toužil jsem, aby to nikdy neskončilo. Bohužel nic netrvá věčně a za nějakou chvíli i moje napětí opadlo. Vytáhl jsem svůj pyj z babičky a lehl si vedle ní. Ona mně objala okolo krku a šeptala mi hlouposti o tom, jak jí to umím krásně udělat a že se na to strašně těšila a podobně. I já jsem se jí přiznal, že jsem vzpomínal s touhou na její obrovská prsa a přitom si honil nadrženého ptáka. Odpověděla, že jsem hlupáček, ale že tady si ptáka honit nemusím, že kdykoliv budu chtít mám přijít za ní a ona mi sama poslouží. A na ta slova vzala mého ptáka do rukou a radostně zjistila, že je tvrdý jako předtím. „Ale já už nemůžu, mám dírku celou utahanou!“

Tu mě napadlo, že bych se mohl udělat v její zadní dírce. Váhavě jsem jí to navrhl a ona celá nadšená souhlasila se slovy: „Víš, já si to tam nechávám dělat dědou i tvým tátou, protože mají tenké ptáky a v zadku je přece jenom cítím víc. Od tebe to ale bude možná bolet. Musíš raději použít nějaký gel.“ Sáhla pod polštář a podala mi tubu s nějakým krémem. Lehl jsem si vedle ní v obrácené poloze, aby mohla potěšit můj pyj v ústech a já se dostal k jejím dírkám. Začal jsem natřeným prstem jezdit okolo jejího zadního otvoru a pomalu se tlačit i do něj. Ona mi přitom poctivě kouřila ptáka, že jsem ho cítil až v jejím krku a jezdil přes její mandle. Uměla to již nádherně, jako moje maminka.

Její zadní dírka se začala pomalu rozevírat a já jsem se tam vešel již se třemi prsty. To jsem věděl, že je připravena na to, mně přijmout. S lítosti jsem osvobodil ptáka z jejích lačných úst a opět se otočil. Ona si poklekla a vysoko nadzvedla zadek. Byl to božský pohled, obrovský ženský zadek nad vyklenutými boky s poměrně štíhlým pasem a dolů visící měchy prsů. Zadní dírka již široce rozevřená mně lákala do sebe a slibovala božský zážitek.

Nedočkavě jsem přiklekl k babiččinu zadku a zasunul svého nedočkavého ptáka na kraj jejího zadního otvoru. Babička se lačně prohnula v pase a snažila se ještě vzepnout tak, aby se sama nasunula na můj mučící kůl. Jako ve snu jsem zasunul ptáka do babičky a cítil přitom nádhernou těsnost a pružnost jejího vytrénovaného análu. Babička začala hýkat tím typickým způsobem žen s pyjem v zadku a já v milostném vytržení vjížděl do ní jakoby to mělo být naposledy. Babička začala šeptat, že už to nemůže vydržet a bude hotová a povzbuzovat mě ke stříkání: „Stříkej můj kanečku, vystříkej mi zadnici až to ze mně poteče ven. Mám ráda pocit jak ve mně proudí mužské semeno!“ šeptala horečně a já začal skutečně stříkat.

Vrážel jsem do ní ptáka co to nejvíce šlo, musela ho mít snad až v krku, ale ona statečně držela a svíráním své zadnice mně vysávala jako vakuová pumpa. Konečně ze mne vysála poslední kapku a s ulehčením vydechla, když jsem z jejího zadku vyjel ven. „Teď už jsem ale úplně mrtvá!“ prohlásila a naznačila tak konec našeho milování. Ale mně to pořád ještě nestačilo. Pyj zůstával stále v bojové poloze a já cítil potřebu ještě alespoň jednou ze sebe vypustit nahromaděný přetlak.

„Ale babi, vždyť bys určitě ještě mohla. Podívej, co mám s tím mým pinďou dělat?“ tázal jsem se o radu. Babička rukou zajela mezi moje nohy a s úžasem si potvrdila má slova. „To snad ani není normální, takový potenciál!. Ty bys potřeboval alespoň dvě ženský najednou abys měl dost?“ řekla s obdivem a s chutí sevřela můj pyj do obou dlaní. Začala s nimi jemně jezdit po celé jeho délce a já začal rozkoší a touhou vzdychat. Přitom mi svými prsty mnula žaluda, jeho zvědavou špičku i uzdičku ve spodní části. Bylo to nádherné a já jsem se již začal chystat na vyvrcholení, když babička najednou toužebně šeptla: „Pojď mi to udělat mezi moje prsa, tam už mi to dlouho nikdo nedělal a tvého bojovníka mezi nimi určitě pořádně a ráda ucítím!“ a já ihned poslechl. Nemohl jsem si nechat ujít takový vrchol našeho milování.

Klekl jsem si nad babičku a vsunul svůj napětím nateklý pyj do hlubokého údolí mezi její prsy. Babička je ještě pevně svými dlaněmi sevřela k sobě a já měl ptáka opět jak v dlouhém sametovém tunelu. Začal jsem s ním jezdit sem a tam až žalud mého ptáka narážel do její brady a tváře. Ochotně otevřela ústa a pojala do nich narážející špičku žaludu a vždy jemně sevřela. Toto nádherné mazlení nemohlo trvat věčně, protože bylo až příliš dráždivé. Cítil jsem, jak se mi pták začíná napínat křečí a semeno se dere proudem ven. Zasténal jsem “ Už budu stříkat!“ a babička ještě víc stiskla své prsy k sobě a začala jimi nádherně ždímat můj výstřiky pulsující pyj. Nakonec si jej vsunula do lačných úst a poslední zbytky napětí ze mne doslova vysála.

Bylo to nádherné a já znovu musel ocenit, jakou rozkoš dovedou připravit zkušené ženy. Nyní jsem už i já klesl únavou na babiččina obrovská prsa a naposledy jsem cítil dotyk jejích velikých bradavek. Bylo to nádherné, ale už jsem byl skutečně vyčerpaný. Skulil jsem se opatrně vedle babičky a přitom můj pohled zalétl na dědovu postel u protější stěny. K mému překvapení klečel děda na posteli a chytal poslední křečovité výstřiky svého orgasmu který si ručně přivodil vzrušen pohledem na nás. Babička si všimla mého vylekaného pohledu ale uklidnila mně: „Já o něm vím, pozoruji ho již dlouho, jak mu dělá dobře dívat se na nás! Jsem ráda, že si taky užije!“ a děda její slova potvrdil jenom zasmáním. „Tak ale teď už běž do své postele, ať se vyspíš a pořádně si odpočineš!“ dodala babička a já potichu odešel do našeho pokoje. Holky ležely téměř odkryté přitulené k sobě a mně bylo jasné, že se určitě nemodlily. Napadlo mně, že nás možná také pozorovaly za záclonkou na dveřním skle a to byla poslední moje myšlenka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *