Můj příběh I.

Stalo se to v době, kdy nám se sestrou bylo kolem 15ti let. Otec byl na dlouhodobé zahraniční cestě a my zůstali s matkou sami. Mně a sestře to ani nepřišlo ale na maminku měla otcova nepřítomnost špatný vliv. Jak se prodlužovalo období kdy nebyl doma, byla maminka čím dál tím protivnější, nervóznější a divnější. Nechápali jsme co se děje, nevěděli jsme ještě nic o vlivu nedostatku sexu na náladu a chování lidí. Byli jsme ještě děti a o takových věcech jsme neměli ani tušení. Jenom nám bylo divné jak se maminčino chování měnilo.

V poslední době jsme slýchali z jejího pokoje podivné zvuky, kdy jsme nevěděli zda pláče či jí něco bolí. Když jsme tam jednou ze strachu co se jí stalo ze sestrou nakoukli, uviděli jsme jak leží nahá a mezi svýma nohama má ruku s nějakým předmětem. Lekla se jak nás spatřila a divným hlasem nás vykázala z pokoje.

Neměli jsme odvahu to opakovat a raději si toho nevšímali. Potom jsme si všimli, že si začíná domů nosit nějaké časopisy, knížky a dokonce i nějaké videokazety. Ze zvědavosti jsme se tajně do jednoho časopisu podívali a byli jsme šokováni tím, co jsme v něm viděli. Byl plný nahých mužů a žen, v různých pozicích kterým jsme nerozuměli a s detailními záběry částí těl které jsme nikdy neviděli. Bezelstně jsem se maminky zeptal co ty obrázky znamenají. Podívala se divně na mě a pak odpověděla, že to není nic pro děti a hotovo.

Tu sobotu jsme šli odpoledne se sestrou do kina. Když jsme se vrátili, maminka seděla před videem a dívala se na nějaký film. Byla jen v županu, úplně rozhaleném a napjatě sledovala televizní obrazovku. Lekla se když nás slyšela vejít do pokoje a rychle video vypnula. Stačil jsem pouze zahlédnout, že na obrazovce byla nějaká žena a dvě děti. Překvapilo mě, že byli všichni nazí, ale víc jsem neviděl.

Maminka se rychle zahalila do županu, vyndala kazetu z videa a strčila jí do pouzdra. Stačil jsem přečíst nápis Hříšný incest a uvažoval, co to asi znamená. Byli jsem překvapeni změnou maminčina chování. Smála se na nás a pořád nás objímala a hladila. Řekla, že si uděláme príma večer a hezky se zabavíme. Těšili jsem se na pohodu a zábavu a byli zvědaví, co se bude dít.

Po večeři maminka přikázala, že musíme být hezky čistí a půjdeme se společně vykoupat a ona nás důkladně umyje. Byli jsme překvapeni, protože jsme se se sestrou již několik let společně nekoupali a byli jsme již zvyklí se sami mýt. Sestra začala ječet, že se před bráchou svlékat nebude, ale maminka jí uklidnila s tím, že se svlékneme všichni a že na tom přece nic není když jsme jedna rodina. Pouze před cizími se musíme stydět!

Vešli jsme do koupelny a rozpačitě se začali svlékat. Koupelnu jsem měli velikou, s prostornou vanou do které jsme se pohodlně vešli a ještě v ní bylo dost místa. Já jsem se svlékl rychle do trička a slipů ale sestra dělala drahoty. Poprvé jsem jí viděl v podprsence, kterou nosila již déle jak rok. Nikdy mi to nepřišlo, ale teď mě docela zajímalo, co má pod ní, že to schovává do podprsenky.

Maminka k ní přistoupila a začala jí uklidňovat s tím, že se může klidně svléknout, že se nemá za nic stydět. „Podívej se, já se taky nestydím!“ řekla maminka a sundala si župan. Zůstala před námi stát jenom ve vykrojených kalhotkách a já s otevřenou pusou koukal poprvé v životě na nahá ženská prsa. Vypadala jako u žen na obrázcích a maminka si je ještě pohladila rukama.

„Tak co. Líbím se vám?“ tázala se nás a pokračovala: „A teď se podíváme na vás!“ Přistoupila k sestře a zkušeně jí rozepnula podprsenku. Ta sjela po sestřině těle dolů a sestra stála vedle matky rovněž s odhalenými prsy. Překvapeně jsem hleděl na polonahou sestru a poprvé si uvědomil, že se již podobá dospělé ženě. I ona měla vystouplá prsa, i když menší než maminka, ale přece jenom se již podobaly ženským prsům.

„Podívejme se, jaké má naše holčička hezký prsíčka, a to se za ně chtěla stydět!“ žertovala maminka a začala sestru hladit na jejích prsou. Teď byla řada na mně abych se svlékl z trička, ale nikoho to moc nezajímalo. Maminka stále hladila sestru na prsou a vypadalo to, že se to sestře líbí. „Tak a pokračujeme!“ zavelela maminka a ladným pohybem, při němž se její prsy nádherně zhouply, si stáhla kalhotky.

Najednou před námi stála nahá a já kulil oči na její tělo, které jsem ještě nikdy neviděl. Nemohl jsem odtrhnout oči od jejího klína, v němž se černal kudrnatý porost. Maminka si všimla mého pohledu a smála se, aby mi nevypadly oči. Po ní si musela kalhotky stáhnout i sestra a poprvé jsem uviděl její ještě holý klín. Nechápal jsem, jakto že má maminka klín porostlý vlasy a sestra ne. Ale to už mně maminka upomínala, že je řada na mně.

Váhal jsem se svlečením slipů a tak mi přišla na pomoc. Zkušeně mi slipy stáhla a pozorně se zahleděla do mého rozkroku. Styděl jsem se při tom pohledu, ale ona se zasmála a zvolala na sestru: „Ale copak to tady máme, no podívej?“ a uchopila do ruky můj bimbásek. „No pojď si to zkusit, neboj se!“ pokynula rozpačité sestře a ta zvědavě vzala můj bimbásek také do ruky.

Strašně jsem se styděl, ale přitom se mi to líbilo, bylo to příjemné. Ještě chvíli si mého bimbáska prohlížely a předávaly až se mi zdálo, že se nějak mění. Určitě si toho všimla maminka, protože náhle zvolala: „A teď se hezky umyjeme!“ a vlezla si jako první do vany. Za ní jsme tam vlezli i my se sestrou, už jsme se tak nestyděli a docela se nám naše nahota líbila.

Ve vaně jsme se museli podle pokynů maminky vzájemně umývat. Nejdříve jsem musel umývat já sestru. Maminka mi radila co a jak mám umývat a sama mi některé věci předváděla. Největší pozornost jsem musel věnovat sestřiným kozičkám, na nichž se mi velice líbily tmavé hrášky na vrcholcích, kterým maminka říkala bradavky. Maminka je něžně hladila a ukazovala mi jak jsou pružné a krásné.

Potom jsem musel umývat sestru mezi nohama. Musela si lehnout na záda a maminka mi ukazovala jak musím pečlivě umýt všechny záhyby a faldy. Byl jsem z toho u vytržení a to se ještě zvětšilo když jsem musel stejně pečlivě mýt i sestřinu zadní dírku. Maminka mě nutila, abych zajížděl žínkou až do sestřiny škvírky co měla mezi nohama a podrobně mi ukazovala, jak se tato intimní ženská část umývá.

Byla to poučná reportáž a bylo zřejmé, že se líbí i sestře, neboť byla podezřele ticho a ochotně se podřizovala všem mým úkonům. Potom přišla řada na mě. Sestra si ode mne vzala žínku a začala zase umývat podle maminčiných pokynů mě. Nejvíc je zajímal můj bimbásek. Maminka jej vzala do ruky a předváděla, jak se má při mytí zatáhnout kůžička až se objeví žaloudek a bude ho možné pečlivě umýt. Sestře se to rovněž líbilo, protože tento úkon několikrát opakovala a já opět cítil libé pocity, jako nikdy předtím.

Nakonec přišla na řadu maminka. Pohodlně si před námi lehla na záda a poučovala nás, jak jí máme mýt. Sestra měla umýt horní část těla a mně maminka přisoudila svojí spodní část. Díval jsem se na sestru jak bere maminčiny velké prsy opatrně do rukou a pečlivě je omývá ze všech stran. „Hlavně pod prsy se musí pečlivě mýt, tam se ženy potí nejčastěji!“ poučovala jí maminka a já sestře docela záviděl, že může ty nádherné melouny mýt ona a ne já. Závistivě jsem pozoroval sestru jak omývá maminčiny velké bradavky, o mnoho větší než měla sama a jak maminka přivírá oči. Usoudil jsem, že se jí to asi líbí, protože sestru napomínala, aby nespěchala a ještě jednou mytí zopakovala.

Konečně přišla řada na mě. Převzal jsem od sestry žínku a přistoupil k mamince. Opatrně jsem jí umyl bříško a bezradně zůstal stát. To však již maminka široce roztáhla nohy a s úsměvem mně vyzvala: „Tak pokračuj synku, na co čekáš!“ a sama mě vzala za ruku a položila si jí mezi nohy. Byl jsem z toho celý pryč, protože maminka měla mezi nohama něco jiného než sestra. Viděl jsem černou houštinu a z ní vykukovalo něco rozšklebeného červeného, co jsem ještě neviděl.

Maminka mě netrpělivě přitiskla ruku na to místo a já jí musel drhnout mokrou žínkou. Přitom jsem se náhodně dotkl prsty okraje její rozevřené štěrbiny a ucítil jak je horká. K mému překvapení maminka pod tím dotykem sykla a přivřela oči jako by se jí to líbilo. Rychle jsem ukončil svojí práci celý vyplašený a rozechvělý z toho, co to vlastně dělám. Maminka si všimla mých rozpaků a společné mytí ukončila. Rychle jsme se vzájemně utřeli, oblékli pyžama a spěchali do pokoje, v očekávání další zábavy.

„Tak a teď se podíváme na video, pustíme si jeden zajímavý film!“ řekla maminka slibně a my se poslušně posadili před televizi. Maminka vyndala kazetu s tím podivným názvem „Hříšný incest“ a zasunula jí do videa. Spustil se film o mamince s dvěmi dětmi, klukem a holkou asi v našem věku.

Pojednával o mamince která byla sama, neměla doma dlouho svého muže a bylo,jí smutno. Podle filmu po něčem toužila ale nepochopil jsem po čem. Začala si však prohlížet podobné časopisy jako naše maminka a dokonce i půjčovat filmy do videa. Po shlédnutí jednoho z nich dostala nápad, že si jej změní na skutečnost. Večer se společně koupala s dětmi a odhalila jim svoje tělo a ukázala na odlišnosti jejich tělíček. Potom se s nimi dívala na zmíněný film, přičemž bylo vidět, jak se při jeho sledování hladí v rozkroku mezi nohama až téměř přestala film sledovat.

I děti se na film pozorně dívali a asi se jim velmi líbil, protože po jeho skončení zůstaly sedět a jenom divně koukaly po sobě. Jejich maminka jim navrhla, jestli by si nechtěly zkusit hrát jako v tom filmu a děti ochotně souhlasily. Jenom ten chlapeček se bál, že to nepůjde, protože nemá tak velikého bimbáska jako ten kluk ve filmu a holčičce nebylo jasné, co to do té holky ve filmu ten její bratr strkal a jak se to do ní a potom i do maminky mohlo vejít. A co to vlastně dělali?

Maminka se jen smála a uklidňovala je, že se nemusejí bát, že na všechno dojde. A pak si hráli jako v tom filmu a všem se to asi moc líbilo, protože si na závěr slibovali, že budou příště pokračovat a až se tatínek vrátí, vezmou ho mezi sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *