Víkend na chatě II.

Konečně jsme dorazili na místo. Chata stála na samotě nedaleko lesa u krásného rybníčka a obklopená borovým hájem. Bylo to veliké přízemní stavení, moderně zařízené a slibující nádherný odpočinek. Ze vstupní chodby vedlo několik dveří, jak jsem později zjistil, jedny do veliké kuchyně, druhé do haly sloužící jako společenská místnost a dále několik dveří do pokojů.

Dostal jsem samostatný pokoj. Z jedné strany byl pokoj mamky a z druhé strany Moničiny babičky. Naproti mně byl pokoj Moniky a vedle její maminky. Ještě tam byly další dveře do koupelen a já hned do jedné zamířil. Pocítil jsem potřebu se pořádně osprchovat a smýt ze sebe pot a únavu z dlouhé cesty. Jen jsem pustil vodu sprchy a opět s otevřely dveře a vklouzla dovnitř mamka. Beze studu se svlékla. „Můžu k tobě?“ zeptala se a aniž vyčkala odpovědi, vlezla pod sprchu vedle mě.

Uviděl jsem její nádherné tělo s krásnými jemně se pohupujícími velkými prsy a projela mnou žádostivost. Hladově jsem se k ní přitiskl a ona ucítila na svém těle jak mi můj pyj ztvrdnul vzrušením. „Ale teď ne maličký, měj trochu strpení!“ řekla omluvně a pohladila můj napružený pyj. „Šetři síly, budeš je potřebovat!“ dodala laškovně a políbila mě na tvář. „Ale já si nemůžu pomoc, když ty jsi tak krásná a vzrušující, že mi můj ptáček reaguje sám od sebe!“ řekl jsem omluvně a snažil se, aby mé vzrušení opadlo. Rychle jsme se vzájemně umyli a vrátili se do pokojů. Když jsme vycházeli ze sprchy, tak jsme potkali Moničinu maminku a ta se na nás podívala jakoby závistivým pohledem, až se mamka rozesmála. „No ale co si myslíš, my jsme se jenom sprchovali!“ a Moničina maminka něco zamumlala a pozvala nás do haly.

Tam už seděly Monika s její babičkou, rovněž již převlečené a osprchované a dokončovaly přípravu večeře. Monika vypadala nádherně, přiléhavé tričko a minisukně dávaly vyniknout jejím lepým křivkám a já si se zájmem všiml, že její prsy nejsou tísněny podprsenkou a bradavky se nádherně rýsují přes tenkou látku trička. Její babička měla halenku s velkým výstřihem z něhož vykukovaly obrovské těžké prsy napínající svojí vahou podprsenku k prasknutí. Vždy když se ohnula nad stůl tak se jí prsy tak zhouply, že jsem počítal s tím, že knoflíčky nevydrží a odlétnou. Rovněž ona měla pouze krátkou minisukni a společně s Moničinou matkou vypadaly skutečně jako její starší sestry.

Měl jsem se věru na co dívat a pravděpodobně i těšit, i když výběr to byl velký. Jedna nádherná ještě se rozvíjející dívka s tělem jako panenka Barbie, dvě perfektní ženy v nejlepších letech s postavami, že se musí každému chlapovi sbíhat sliny a jedna zralá a zkušenostmi sršící žena s postavou, která ještě stojí za hřích. Ani jsem nemohl jíst jak jsem byl myšlenkami jinde a jenom pozoroval ten harém kolem sebe.

Konečně bylo po večeři a začala volná zábava. Maminka se s Moničinou matkou odklidily s lahví vína do rohu kde ze sedačky koukaly na nějaký film. Já jsem seděl v křesle s Monikou a již bez ostychu jsem jí líbal, přičemž ona mi ochotně moje polibky oplácela. Babička seděla proti nám s nějakou knížkou v klíně, ale nenápadně nás pozorovala.

Začal jsem být útočnější a rukou jsem se snažil dostat pod Moničinu minisukni, jako odpoledne v autě. Tentokrát však její stehna zůstávala stále pevně přitisknutá k sobě ač jsem se snažil vší silou dostat mezi ně. „Co je s tebou, ty nechceš abych tě laskal jako v autě?“ šeptal jsem jí do ucha ale ona jen odpověděla, ať se nezlobím, ale že jí bolí hlava z té cesty a asi si půjde lehnout. Dost mě to naštvalo a tak jsem ruku u jejího stehna odtáhl.

Vtom padl můj pohled na babičku sedící proti nám a uviděl jsem, jak se její nohy v krátké minisukni vyhrnuté až na stehna odtahují od sebe. Tím mi poskytla pohled mezi ně a já s úžasem viděl, že nemá kalhotky a jej ochlupení na mě vyzývavě kouká jako by mě zvalo dovnitř. Bylo jasné, že to Moničina babička udělala záměrně když viděla Moničinu reakci i když dělala stále jakoby nic.

Nemohl jsem od toho pohledu odtrhnout oči až mě probral hlas Moniky ať se nezlobíme, že si jde lehnout protože jí šíleně bolí hlava. Její maminka na omluvu dodala, že to je pokaždé když sem přijedou, že Monika nesnáší tak rychlé změny ovzduší a tlaku. Zvedli jsem se s Monikou a šel jí doprovodit do jejího pokoje s myšlenkou, že mne přece jenom pustí k sobě. Vešli jsem dovnitř a já jí začal znova vášnivě líbat ale ona se znovu s omluvou vysvobodila z mého objetí s tím, ať jsem trpělivý, že mi to zítra určitě vynahradí. Bylo na ní skutečně vidět, že má bolesti, tak jsem ač nerad nechal svého pokusu a popřál jí dobrou noc.

Vyšel jsem na chodbu a vracel se do haly, když jsem si všimnul pootevřených dveří do ložnice Moničiny babičky. Zvědavě jsem nakoukl dovnitř a uviděl jí, jak si zrovna svlékla minisukni a v předklonu jí skládá na stole. Byla od poloviny těla dolů nahá, nahoře měla ještě stále blůzku s podprsenkou, ale dole nic. Jak se hluboce předklonila, její pěkná zadnice na mě vykoukla a ukázala mi černý klín mezi nohama. Bylo to tak vzrušující, že jsem neodolal a vstoupil dovnitř. Napadlo mne, že to udělala asi záměrně, ale dál jsem již neuvažoval…

Přiskočil jsem k ní a zezadu jí pevně objal. Rukama jsem rovnou uchopil její těžké prsy a přes látku podprsenky jsem drtil její bradavky. Můj pyj vystřelil jako pružina a přes látku kalhot tlačil na její stehna. Určitě s tím počítala i když dělala překvapenou a snažila se naoko sundat moje ruce ze svých prsou. „Co to děláš, to přeci nemůžeš, to přece nejde!!“ blekotala zmateně čím dál víc se podvolující mým rukám.

Neodpověděl jsem a rychle rozepnul její halenku a podprsenku. Její těžké prsy vyklouzly jako dva pytle mouky a já viděl tu nádheru v plné kráse. Měla prsa ještě větší než moje mamka, i když povislejší ale zase méně, než moje babička. Rozechvěle jsem je podebral dlaněmi a potěžkával je jako bych je vážil. „To je krása, taková prsa jsme ještě neviděl!“ lichotil jsem jí, ale ona se stále ještě snažila jakoby je osvobodit z mých dlaní. Tím je však jenom rozhoupala což bylo ještě vzrušivější a já cítil jak se její tuhnoucí bradavky třou o mé dlaně.

Cítil jsem, že její odpor je jenom naoko, že ve skutečnosti chce abych pokračoval v jejím dobývání. Nevěděl jsem v té době, že již strašně dlouho neměla chlapa a již si ani nepamatovala, jaké to je cítit ho v sobě. Odpoledne v autě jsem probudil její sexuální žádostivost a ona byla vydrážděná na nejvyšší míru, přitom však měla určitý pocit studu z toho, že se nechává svádět ještě skoro dítětem, jak tvrdila.

Pomalu jsem jednou rukou opustil její prs a sjížděl po boku a břichu až mezi její nohy. Tiskla je však k sobě takovou silou, že jsem se nemohl mezi ně dostat. Snažil jsem se její sevření rozrazit svým kolenem, ale marně. Silou jsem jí otočil takže stála čelem proti mně a vrazil hlavu mezi její prsy. Začal jsem dráždit její bradavky jazykem a zuby až jsem uslyšel její tiché sténání. Bránila se projevovat city nahlas, ale slast byla silnější. Bradavky již byly zduřelé a tvrdé vzrušením a prsy se jí ještě jakoby zvětšovaly.

Povedlo se mi vsát do úst obě její bradavky najednou a nemohl jsem se toho nabažit. Vzrušovalo to i mě jak jsem je vysával či drtil mezi rty a zuby. To již sténala téměř nahlas, nohy však měla stále u sebe a moje koleno se nemohlo mezi ně protlačit. Opustil jsem proto její bradavky a začal po břiše sjíždět níž a níž.

Celá se chvěla vzrušením a očekáváním a když jsem se jazykem dostal až do škvíry mezi jejími sevřenými stehny, hlasitě vzdechla jakoby v ní něco povolilo a náhle nohy doširoka roztáhla, přičemž současně klesla pozpátku na postel. Tím se mi otevřel nádherný pohled na její klín v jehož úžlabině se chvěla již široce rozevřená kunda. Ještě jsem nikdy takhle rozevřenou neviděl. Poštěvák vypadal jako malý pyj a rovněž se chvěl touhou. Dotkl jsem jej zvědavě prstem a reakce byla neuvěřitelná. Moničina babička se prudce vzepjala a již zcela hlasitě sténala. „Ano, tohle mi dělej, to se mi líbí, to jsem ještě nezažila!“ a já tušil, že má na mysli lízání kundy.

Kleknul jsem si mezi její široce roztažené nohy a sklonil hlavu nad její klín. Jazykem jsem se dotkl vzrušeného poštěváka a ucítil jak je naběhlý a horký. Sevřel jsem jej prudce mezi rty a začal jej jimi dráždit a sát. Moničina babička sevřela svýma rukama mojí hlavu jako by jí chtěla rozmačkat a vší silou jí tiskla mezi své nohy. Tušil jsem, že to nebude již trvat dlouho a ona bude hotová. Zrychlil jsem pohyb rtů a jazyka na jejím poštěváku a kombinoval to se zajížděním jazyka do hlubin její horké a mokvající kundy. Během několika okamžiků začala již nekontrolovaně křičet a její pochva se začala neuvěřitelně svírat a cukat pod návalem orgasmu.

Vyrážela neartikulované zvuky a zcela se poddala své slasti. Svým klínem divoce narážela na můj obličej mokrý od jejích prýštících šťáv až konečně vydechla úlevou a klesla zpět na postel. Dlouho ležela bezvládně, zmožená předchozím napětím, až jsem si myslel, že snad usnula. Konečně zvedla hlavu a pohlédla na mě. „Nikdy bych si nepomyslela, že můžu ještě prožít něco takového. Ještě jsem neměla štěstí, aby mi někdo něco podobného udělal a teď vidím, o co jsem přišla!“ říkala upřímně až mně jí bylo líto.

Přitiskl jsem se na ní a zašeptal: „A co já, cítíte jak po vás toužím?“ zeptal jsem se a tlačil jí svým tvrdým pyjem do podbřišku. „Ale to přece nemůžeme, jsem jako tvoje babička, já se úplně stydím!“ šeptala zmateně ale mimovolně povolila nohy od sebe. Neváhal jsem a hned zaútočil.

Rychle jsem nadzvedl její stehna a do odkrytého klína zajel svým pyjem. Byl jsem překvapen jak snadno našel správnou cestu a lehce zajel do její kundy, stále široce rozevřené a evidentně neukojené. Vydechla překvapením když ucítila jak se do ní nekompromisně deru a zcela vyplňuji její širokou a hlubokou kundu svým pyjem. Bylo jasné, že takový kus ještě v sobě neměla a slastí začala vzdychat.

Jakmile jsem zajel až na její dno okamžitě jsem rozjel svojí jízdu sem a tam až začala skučet rozkoší a divoce přirážet. „Ano, to je ono, konečně cítím v sobě pořádnýho čuráka!“ volala vulgárně což jí i mě ještě více vzrušovalo. Plenil jsem svými ústy její prsy které mi sama nabízela a nastavovala na ústa své bradavky a já je kousal a sál jako pominutý.

Cítil jsem, že již nebude dlouho trvat a budu stříkat, ale ona mne zase předběhla. Náhle jsem ucítil prudké stahy její kundy jako by mě ždímala ruka a opět začala skučet a křičet slastí. Ještě nikdy jsem necítil tak intenzivní stahy ženské pochvy na svém pyji a to ještě víc uspíšilo moje vyvrcholení. „Už budu stříkat!“ křikl jsem namáhavě a již jsem cítil prudké škubání v mém pyji.

Gejzír semene Moničinu babičku překvapil až vykřikla a ještě více stahovala své svaly poševních stěn jako by mne chtěla vyždímat. Pevně mě k sobě přitiskla a já do ní hustil jednu dávku za sebou. Slastně vzdychala a mačkala mi hlavu mezi své ohromné melouny jako by mě chtěla mezi nimi udusit. Tak jsme společně prožili slastné chvíle orgasmu a až po dlouhých minutách její sevření povolilo a já se svezl vedle ní.

Ležela spokojeně vedle mě a hladila mě po mém pyji jakoby děkovala za potěšení, které jsem jí poskytl. „Bylo to perfektní, jsi skutečně milenec k pohledání, jak říkala tvoje maminka a musím jí dát za pravdu!“ Šeptla a poté dodala, že se půjde osprchovat. Zabalila se do županu a odkráčela na chodbu a do koupelny. Zvedl jsem se z její postele, sebral své svršky a odešel do svého pokoje. Oděl jsem se rovněž do županu a rozhodl se, že půjdu za ní do koupelny.

Napadlo mě, že třeba ještě nemá dost a já věděl, jak jí ještě pomoci. Překvapil jsem jí v koupelně jak s rukama zdviženýma nad hlavu nechává na svá mohutná prsa dopadat proudy vody. V té poloze vypadaly ještě obrovitější a lákavější než normálně. Bradavky byly dopadem pramínků vody vzrušené a vypadaly jako velké třešně jak velikostí tak tmavou barvou.

Svlékl jsem rychle župan a vklouzl do sprchy za ní. Pevně jsem sevřel její kozy rukama a vzal do dlaní jejich bradavky. Trochu jsem je v dlaních požmoulal a již začala opět vzdychat. „Nech toho, už mám dost!“ přesvědčovala mě i když jsem z její reakce poznal něco jiného. „Raději mi osprchuj záda!“ řekla a podala mi sprchu do ruky. Pustil jsem její prsy a začal jí pomalu sprchovat a drhnout záda. Postupně jsem po jejím těle roztíral sprchový gel a pomalu jej smýval proudem vody a ona tuto činnost přijímala se slastným výrazem a zavřenýma očima.

Největší pozornost jsem věnoval její lákavé zadnici. Pečlivě jsem zajížděl rukou namazanou gelem mezi její půlky až jsem se dotkl zezadu jejího pohlaví. Ucukla instinktivně zadkem ale přesto jsem poznal, že vlhne vzrušením. Pokračoval jsem v roztírání gelu a pečlivě objížděl její zadní dírku až jakoby náhodou jsem zajel prstem trošku dovnitř. Vyjekla co to dělám ale já se nenechal odradit a opakoval jsem svůj útok se slovy, že i zadní dírka potřebuje pořádně umýt.

Během chvilky se můj prst ocitl v jejím těsném análu a horlivě sebou kýval ze strany na stranu s cílem jí co nejvíce rozdráždit a roztáhnout ten úzký vstup. Volala sice co to dělám a ať toho nechám, že se to nedělá, ale přitom držela a podvolovala se mému prstu pod tlakem nového vzrušení. Přispěchal jsem na pomoc druhou rukou držící sprchu a nastavil jí před přední otvor tak, aby proud vody dopadal přímo na ústí její pochvy.

Účinek byl samozřejmý, proud vody působil svým tlakem jako vynikající dráždidlo a její pochva se začala sama rozevírat vzrušením a touhou. Tlačil jsem sprchu na její otvor a náhle jsem pozoroval, jak se její pochva rozevírá a sprcha vjíždí dovnitř. To již byla široce rozkročená a trochu předkloněná a očekávala další pokračování. Sprcha v její pochvě zmizela úplně celá a musela jí šíleně dráždit, neboť sténala již nahlas a kroutila se pod jejím účinkem. Bylo to jako by tam měla zapnutý vibrátor. Já jsem mezitím přidal ke svému prstu v její zadnici i druhý a posléze i třetí prst a postupně jsem do ní dostal všechny!

Bylo to neuvěřitelné jak se její zadnice mohla tak roztáhnout, ale já jsem svou rukou v jejím zadku cítil sprchu v její pochvě! To však již na ní bylo moc. Ucítil jsem jak její kunda sebou začíná škubat a jak se vypíná v křeči orgasmu. To již pouze skučela a nohy jí podklesávaly v kolenou, až nakonec zůstala klečet, když jsem již vytáhl ruku z jejího zadku a i sprcha vyklouzla ven z její kundy. Tu přišla konečně moje chvíle, cítil jsem, že jí mám ve své moci.

Měl jsem ptáka již naběhlého a tvrdého jako kámen vzrušením. Stoupl jsem si před ní a rozkázal, ať mi ho začne kouřit. Koukala na mě s výrazem z něhož jsem pochopil, že neví o co jde. Uchopil jsem jí proto za vlasy, nadzvedl hlavu a do jejích překvapením otevřených úst jsem strčil svůj pyj co to nejdál šlo. Začala téměř dávit zatímco já jsem jezdil jejích ústech sem tam jako pominutý. Chtěl jsem se jí do úst vystříkat, ale cítil jsem, že to nepůjde, protože to vůbec neuměla. „Nastavte kozy!“ poručil jsem jí proto a rukama jsem sevřel její melouny k sobě aby věděla co mám na mysli.

Pochopila rychle a svýma rukama prsy sevřela a pohlédla vyčkávavě na mě. Uchopil jsem svůj pyj a vsunul ho do měkkého tunelu z jejích koz, což jak jsem viděl z její reakce také neznala. Začal jsem v něm jezdit a cítil, že se blíží můj vrchol. Konečně jsem ucítil jak se mi semeno prudce dere vzhůru a již první gejzír dopadl na její prsy jako šlehačka ze spreje. Než se vzpamatovala z překvapení chrlil jsem na jej prsa a tvář další a další dávky. Poslední jsem vystříkl do jejích úst, kam jsem nečekaně pyj narval až se málem zakuckala. Konečně jsem ucítil uvolnění a já si stoupl pod proud teplé vody a nechal ze sebe splachovat napětí a naše šťávy. Moniččina babička se rovněž osprchovala a stydlivě se oblékla do županu. „Už jsem ale úplně hotová, už prosím tě nic nevymýšlej!“ žádala mě. I já jsem se oblékl a dohodli se, že se půjdeme podívat do haly, co se tam děje.

Vešli jsme do haly a zůstali jsme v šoku stát na prahu. Mamka s Moničinou mamkou ležely úplně nahé na kožešině před zapnutým elektrickým krbem a milovaly se lesbickou láskou. Seděly proti sobě napíchnuté každá na jeden konec dvojhlavého uměláka a se zavřenýma očima se na něm posouvaly sem a tam, navzájem si laskajíc velké prsy. Obě přitom měly ještě dalšího tenčího robertka narvanýho v zadku a tak současně využívaly ke dráždění obou otvorů.

Vůbec nás nevnímaly a blížily se ke svému vrcholu. Stáli jsme potichu mezi dveřmi a pozorovali jak se začínají svíjet pod náporem orgasmu a jejich pohyby proti sobě se zrychlovaly. Fascinovaně jsem koukal jaký obrovský kus umělého hada mizí v jejich pochvách a povědomě jsem očekával, že jim vyjede konec ústy ven. Konečně se jejich zadky naposledy vzepjaly proti sobě a ony klesla na bok vyčerpané náporem milování.

Teprve nyní si nás všimli, ale vůbec to s nimi nehnulo, pouze Moniky matka zvolala: „Mami, pojď k nám se přidat!“ lákala jí a k mému velkému překvapení jí Moničina babička poslechla. Nechala ze sebe sjet župan na zem a klesla mezi ležící ženy na zem. Ještě jsem viděl jak se obě matky současně nad ní sklonily a začaly jí společně hladit a laskat po celém těle. Byl to nádherný pohled vidět tři zralé prsaté ženy při lesbických hrátkách.

Musel jsem v duchu Moničinu babičku obdivovat jakou měla výdrž, ale připisoval jsem to dlouhému půstu. Teprve mnohem později jsem pochopil, že byla vlastně nymfomanka tak jako její dcera i vnučka Monika. Ale to jsem v tuto chvíli ještě nevěděl! Bylo mi trapné lesbicky milující se ženy šmírovat a vrátil jsem se proto do svého pokoje a unaveně ulehl do postele. Moje poslední myšlenka byla co mne tady ještě za zbývající dva dny víkendu čeká…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *