Kamarádka I.

Povím Vám příběh, který se možná stal a možná nestal. To budete muset posoudit sami, vážení čtenáři. Blížil se konec páteční pracovní doby a já věděl, že mne doma čeká jeden z těch nudných večerů, když chlap nemá přítelkyni. Tím nemám na mysli sex či jiné erotické hrátky, ale prostě společnost někoho milého.

Začínal jsem přemýšlet, co budu večer dělat. Ještě že máme v práci internet. Napadlo mne totiž jít do kina. Začal jsem procházet programy místních kin a zjistil jsem, že všecky filmy jsou „nepoužitelné“. Koukl jsem na hodinky a zjistil, že mám za chvíli padla. Začal jsem se tedy chystat k odchodu.

Právě jsem vypínal počítač, když mi zazvonil mobil. Vyštrachal jsem ho z kapsy abych zjistil, kdo zas co potřebuje. Kupodivu to byla má dlouholetá kamarádka, která se mi ozve pouze přes email, nebo pošle přání na Vánoce. Byl jsem docela překvapen. Zvedl jsem jí to s dobrým pocitem, že si zas pokecám s někým příjemným.

Jak se dalo odhadovat, tak na mne v prvním kole vychrlila, že má prosbičku. Prý byla ve městě u příbuzných o kterých jsem samozřejmě věděl, a že nestíhá nic zpět domů a zda bych nebyl tak hodný a nenechal ji u sebe přespat. Na hotel prý nemá a u nich být nemůže, protože nemá kde ležet. Souhlasil jsem, jako již párkrát, když nestíhala spoj domů či měla jiné komplikace. Byla moc vděčná a že nic prý chystat k jídlu a tak nemusím, že najezená je a jedině bude mít tak žízeň. Dohodli jsme se, že přijde o půl osmé. To už budu doma z práce a jí to bude taktéž vyhovovat.

Po cestě domů jsem se těšil, že si zas popovídáme a probereme události co se nám přihodily. Viděl jsem to jako pěkný večer s prima kamarádkou. Doma jsem trošku zpacifikoval nepořádek a udělal si večeři. Bylo po půl osmé a ona nikde. To bylo samozřejmé, nikdy nechodila nikam včas. Usadil jsem se na pohovku k televizním zprávám.

Bylo něco po třičtvrtě na osm, když zazvonila u domovních dveří. Seběhl jsem jí otevřít. Měla sebou batoh a tvářila se unaveně, tak jsem jí s ním pomohl do bytu. Kde co u mne máme a kde bude spát jsem jí vysvětlovat nemusel, vždyť tu už párkrát byla. Já se šel dodívat na zprávy a ona se šla převléci.

Za chvíli za mnou přišla a sedla si vedle mne. Začali jsme si povídat a z ní vylezlo, že je tu už pár dní, jenže teď onemocnělo příbuzným, u kterých byla, dítě a ona tam tudíž zůstat nemůže. Jen jsem si pomyslel, že je to opravdu „dobrá“ kamarádka, že se neozve že je ve městě. Ještě jednou se omluvila, že „obtěžuje“ a zeptala se co je v televizi za film.

Podal jsem jí televizní program a zjistila to samé co já před jejím příchodem, že nedávají nic, co by stálo za to. Vstala a šla k šuplíku s videokazetami, byla tu prostě skoro jako doma. Něco vylovila a zapla video. Nic jiného, jak se dalo čekat, než rodinný film to nebylo. Naštěstí se líbil i mně, tak jsem se s ní díval. Rozmluva o životě se nekonala.

Jak film ubíhal, začínala se čím dál víc ke mně tisknout a opírat se. Abych vyrovnal síly, opřel jsem se i já o ni. Objala mne kolem pasu a spokojeně sledovala děj filmu. Nebyl jsem proti, troška přítulnosti neuškodí, říkal jsem si. Vždyť jako kamarádi jsme již mnohokrát jeden druhému pomohli z různých problémů.

Když film skončil, tak se zeptala, zda někoho mám. Dalo se to čekat, protože na tohle se ptala pokaždé. Ani jsem nemusel nic říkat, aby pochopila, že nemám. Začali jsme rozmlouvat o životě a vztazích, partnerech a skončili u sexu. Hloupé nám to nebylo, protože i o tomhle jsme hovořili otevřeně, jako vždy. Nakonec došlo na to, kdy že jsme si to naposledy užili. Přiznali jsme se jeden druhému, že je to už dlouho.

Potom udělala něco, co bych v životě nečekal – políbila mne. Přece jen to pro mne byla kamarádka a myšlenky na něco intimnějšího mne nikdy nenapadly. Vzala mou ruku a dala mi ji na kozičky. Nejdřív jsem váhal, ale její poprsí bylo opravdu moc pěkné a přes tričko jsem cítil, že nemá podprsenku. Pomalu jsem jí je začal hladit a poté se přidala i má druhá ruka. Líbilo se jí to a jen špitla abych pokračoval.

Po chvíli jsme společně sundali tričko a já uviděl její krásné kozičky. Byly velice pěkně tvarované, pevné a sametově hebké. Svoji velikost 75D obhajovaly obstojně a své drobné tmavé bradavky měla již ztuhlé vzrušením. Jemně jsem je vzal mezi prsty a mnul, jen lehce vzdychla. Položila se, natáhla ruce, chytla mne kolem krku a přitáhla mi hlavu k hrudi. Co přesně chtěla jsem věděl.

Začal jsem jí líbat kozičku a za chvíli zmizela její ztuhlá bradavka v mých ústech. Pěkně jsem ji jazýčkem laskal, kroužil jsem kolem ní, jezdil přes ni a cumlal, a ona byla velice spokojená. Že jsem byl již hodně vzrušen, jí asi vůbec nezajímalo. Sice to bylo vidět a všimla si toho, ale že by něco dělala se říct nedalo.

Když jsem zvedl hlavu, abych se přesunul na druhou kozičku zastavila mne a řekla abych šel níž. Začal jsem ji hladit směrem dolů až na bříško. Potom jsem jednu ruku pomalu začal vsouvat pod její kalhoty a do kalhotek. Jak se dalo již čekat, nezastavovala mne. Jen si mne přitáhla blíž, abychom se mohli líbat.

Jak má ruka mizela pod kalhotkami, cítil jsem to co jsem již dlouho věděl, že má kačenku celou důkladně vyholenou. Věděla že se mi to tak líbí nejvíc. Ale až poté co jsem jí to řekl, když mi jednou sdělila že si ji začala celou holit. Neměli jsem před sebou v tomto směru opravdu žádná tajemství.

Měla ji nádherně hladkou a teplou a jak mé prsty jely níž a níž, tak jsem zjistil že už i pořádně vlhkou. Než jsem se dostal k cíli, rozepla si kalhoty a popotáhla je dolů. Tím mi udělala více prostoru pro prsty, které si hrály s jejím naběhlým hráškem a začínaly být skoro v její štěrbince. Jen slastně vzdychala a když jsem do ní vsouval první prst, ještě více hlesla.

Hladila mne po zádech a vášnivě líbala. Já ochotně spolupracoval a vychutnával si jak naše polibky, tak i její hřející zvlhlou kačenku, kterou jsem bez přestání masíroval mezi prsty. Přestala mne líbat a poprosila mne abych jí to udělal pusou. Stáhl jsem z ní tedy skoro sundané kalhoty a posléze i povlhlé kalhotky a začal se sklánět k její kačence.

Měla ji dle mého gusta, prostě nádhernou. Celou hladkou, růžovoučkou, voňavou a už i vlhkou. Chvíli jsem si s ní hrál prsty a ty chvílemi mizely v její štěrbince a chvílemi hladily její kačenku zvenku a její hrášek. Docela hloupě se mě zeptala zda mne vzrušuje a přitom se podívala na mého evidentně vytuhlého ptáka, který byl stále ukryt v kalhotách. Přitakal jsem jí a ona mi řekla ať pokračuji a že pak se uvidí.

Sklonil jsem se nad její vlhkou voňavou kačenkou a jemně ji začal líbat. To že se jí to líbilo, mi potvrdila lehkým stiskem mé hlavy jejími stehny, která za chvíli opět povolila. To už jsem jí jazýčkem laskal její naběhlý hrášek a prsty zkoumal její štěrbinku, která vlhla dál a dál. Sama si mezitím hladila a mazlila své kozičky a bradavky. Já to přirozeně dělat nemohl, když jsem byl rukama i hlavou zaměstnán její kačenkou.

Vytáhl jsem z její štěrbinky prsty a sklouzl jazýčkem z hrášku směrem dolů. Hrál jsem si s její štěrbinkou, ale jazýček jsem jí do ní zatím nestrkal. Pouze jsem ji stiskával mezi rty, jemně ji sál a lízal kolem dokola. Slastně vrněla čím dál více. Mého totálně tuhého ptáka si vůbec nevšímala a místo toho sjela rukou dolů a hrála si se svým hráškem. Druhou si mazlila střídavě kozičky a bradavky jako předtím.

Zvedl jsem se od její štěrbinky a odsunul jí ruku z hrášku a začal jej znovu laskat jazýčkem a rty. Jen mne hladila ve vlasech a nadzvedávala kačenku vzhůru ke mně. Po chvíli jsem sjel opět k její štěrbince a u hrášku mne nahradila opět její ruka. Za tu malou dobu značně povlhla a já ji slízával její teplou voňavou šťávičku, která byla kolem štěrbinky a stékala pomalu dolů na pohovku.

Až byla dostatečně „osušená“, zasunul jsem jazýček do její štěrbinky. Jezdil jsem s ním v ní sem a tam ve všech směrech. Vytahoval ho a pomalu zase zasouval a to jí evidentně dělalo moc dobře. Vychutnával jsem si jazýčkem každý kousíček její nádherné štěrbinky kam jsem jen dosáhl. Má milá kamarádka začínala čím dál více sténat a já věděl co nás čeká. Ještě jsem přidal a přitvrdil, takže chvílemi měla celou svou kačenku v mé puse a můj jazýček zanořený hluboko v ní. Její ruka samozřejmě nepřestávala masírovat hrášek a její vzdechy se čím dál více prohlubovaly.

Vydržela to ještě chvíli a pak se vzepjala vzhůru a její ruce mne přitiskly k její kačence a stehna mne objala kolem hlavy. Tím mne k sobě tak přitiskla že jsem myslel že se za chvíli udusím a že mi zmizí půl obličeje v její kačence. Nepřestával jsem v rejdění jazýčkem uvnitř ní a snažil jsem se dosáhnout co nejhlouběji. Vydala řadu hlubokých dlouhých vzdechů, které mi oznamovaly její vrchol. Za chvíli polevila jak stehna tak i její ruce, které mi začaly za chvíli pomalu zvedat hlavu od její kačenky. Přestal jsem ji tedy laskat štěrbinku a podíval se na ni. Z jejího pohledu bylo jasné, že se náramně udělala.

Přitáhla si mne k sobě a svým rtům a slíbávala z nich svoji šťávičku a pak mne dlouze líbala. Když přestala, řekla že je teď řada udělat mne. Už jsem přestával doufat, že si na mě vzpomene, ale evidentně jsem si to zasloužil…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *