Červené plavky

Byla to moje první služební cesta. Letěla jsem v sobotu ráno, nezbylo mnoho času připravit si věci. Důležitější byly schůzky, které jsem měla domluvené, materiály pro zákazníky a dokumenty, které měly být podepsány. Nebyl čas strachovat se, jestli zvládnu cestu, nebo jestli zapomenu kartáček na zuby. Schůzky a všechna ostatní jednání začínala v pondělí, ale moje příprava na místě byla také důležitá. Měla jsem tedy jeden a půl dne relativního klidu na detaily a efekty.

Tříhodinový let uběhl rychle, odmítla jsem svačinu a prospala celou vzácnou dobu klidu a nuceného nicnedělání. V hotelu jsem nejprve ze všeho zavolala obsluhu, nechala si zapnout klimatizaci a objednala nějaké studené pití. Zdejší horko by mne položilo za hodinku. Pokoj s balkónem měl výhled do vnitřního areálu hotelu, kde byl bazén a restaurace. Hned jsem dostala velkou chuť si zaplavat. Shodila jsem ze sebe šaty propocené v taxi z letiště a pustila vodu v koupelně.

Letěla jsem ze zamračené deštivé Prahy, nebyla jsem si jistá, jestli mne napadlo brát sebou plavky. Zadoufala jsem, že jsem je nevytáhla z kufru od poslední cesty. Zamyšleně jsem se sprchovala zády ke dveřím koupelny a klepání na dveře jsem neslyšela hned. Až za chvíli se mi zdálo, že někdo klepe. Zastavila jsem vodu a ještě ve sprše jsem zahulákala, že za moment otevřu. Dveře do pokoje se však otevřely v tom samém okamžiku. Natahovala jsem se pro župan a zahlédla jsem v zrcadle předsíně muže z obsluhy s podnosem v ruce. Moje pití. Zděšeně jsme chvíli sebe hleděli, ale on se rychle otočil a schoval se za dveře, odkud se lámanou angličtinou omlouval.

Rychle jsem oblékla župan a pozvala ho dál. Chtěla jsem aby chvíli počkal, než zjistím jestli mám plavky sebou nebo ne. Zůstal stát s podnosem v ruce a se zjevnými rozpaky uhýbal očima. Uklidnila jsem ho, že mu nechci dělat problémy, jen potřebuji plavky. Samozřejmě jsem je sebou neměla. Něvěděl jestli mají v recepci plavky k dispozici, ale ochotně slibil všechno zjistit.

Konečně položil podnos na stolek a já jsem si ho mohla rychle prohlédnout. Nevypadal špatně a s pobavením jsem zjistilal, že můj obraz v koupelně na něho zapůsobil víc, než se zpočátku zdálo. Odešel a já jsem se věnovala vlasům. Sušák vlasů v koupelně hučel, takže jsem znovu neslyšela a … neviděla, když zaklepal a poté vstoupil.

Sušila jsem si vlasy, župan jen ledabyle na ramenou, zcela zaujatá sama sebou. Prohlížela jsem se ze všech stran ve velkém zrcadle koupelny. Jsem pyšná na svoji postavu a nevynechám příležitost, abych nezkontrolovala, jestli jsem v pořádku. Ostatně, moje velké prsy, štíhlý pas a kulatý zadeček pomohl, podle mého šéfa, mnoha kontraktům aniž bych je musela věnovat do banku.

Dotýkala jsem se bradavek a hladila bříško, protahovala jsem se před zrcadlem, jestli někde neodhalím zbytečné faldy. Bylo to v pořádku. Spokojeně jsem zvedla oči a v tom jsem zahlédla jeho obličej ve dveřích. Ten výraz říkal všechno. Jednu ruku zastrčenou v kalhotách, v druhé držel před sebou jakoby na ochranu – červené plavky.

Lekla jsem se a rychle se zakryla županem. Zablekotal něco o tom, že plavky jsou na účtu a vypadl, ani nepočkal na spropitné. To moje divadlo ho pořádně vzrušilo. Bylo vidět, že se nemá za co stydět. Přesto byl ve velkých rozpacích. To vzrušilo mě. Kdyby se choval jinak, asi bych začala zuřit, volat ředitele a dělat skandál. Mohla jsem si za to sama, jsem moc marnivá jak se zdá. Nebo jen na chvíli svobodná, bez zápřahu? Nemám tolik příležitostí se beze spěchu vykoupat a prohlédnout postavu, jestli jsem moc neztratila…

Zkoušela jsem si plavky a pořád myslela na toho muže a na účinek jaký jsem vyvolala. Měl široká ramena, tmavé vlasy a oči, štíhlou figuru, ale žádný chudáček. Tipovala bych ho na sportovního instruktora, kdyby se netvářil tak zmateně a neměl na sobě hotelovou uniformu.

Plavky mi perfektně sedly, velikost odhadl dobtře. Jenže mně už se plavat nechtělo. Chtělo se mi úplně něco jiného. Zůstala jsem stát v plavkách před zrcadlem a pomalu se začala svlékat. Nejprve jedno ramínko, zkoumala jsem jestli je vzrušující stát s jedním prsem odhaleným. Bylo. Dotkla jsem se ztopořené bradavky, dívala se na sebe ze strany. Pak jsem vyprostila i druhý prs a laskala jeho bradavku. Myslela jsem na toho muže, jestli by se mu právě tohle líbilo. Jestli by ho to donutilo, aby se tou rukou v kalhotách začal taky laskat. Jestli by si rozepnul kalhoty a ukázal mi svoje mužství. Představovala jsem si, jak to udělal. Jak by stál ve dveřích předsíně a pomalu by se honil. Ne, to není ono, co bych chtěla.

Pomalu jsem si plavky svlékala a představovala si, jak jde ke mně blíž a pořád si hraje sám se sebou. Sedla jsem si do širokého křesla zády k oknu a začala si lehce hladit bříško. Roztáhla jsem nohy hodně do široka a představila si jeho kudrnatou hlavu, jak se sklání níž a níž. Uchopila jsem svůj naběhlý citlivý poštěváček dvěma prsty a zkoušela si představit, jaké by to bylo, kdyby mne podobným způsobem uchopil rty a laskal až k orgasmu.

To už jsem se rozhodla, že nepřestanu a udělám si to, jinak nebudu klidná celou noc. Hladila jsem se a asi i dost vzdychala. Nevnímala jsem, že se dveře znovu otevřely. Nenapadlo mne zamknout. Dál jsem masturbovala se zavřenýma očima, hladila si bradavky a občas si zastrčila do pochvy ostatní prsty.

Najednou mi došlo, že nejsem sama. To už jsem byla pořádně rozrušená, celá mokrá a na pokraji orgasmu. Uviděla jsem svého nového známého, jak si přede mne kleká a ucítila jeho teplou dlaň na svých prstech. Pomalu je zvedl k ústům a začal je olizovat. Díval se mi přitom do očí. A druhou rukou se pomalu jemně dráždil.

Jeho pohlaví bylo ztopořené a ještě větší, než jsem si přestavovala. Za chvíli jsem ho měla plnou pusu. Chutnal dobře, voněl mýdlem a mužstvím. Nenechal mě před ním klečet dlouho. Posadil mne zpátky a uchopil rty můj poštěváček. Jazykem objížděl špičku, opíral se o něj zespodu a střídavě jej sál a olizoval. Ten orgasmus ve mně začínal pomalu. Nechával mi čas, chvíli zpomaloval, pak přidával, hladil mi bříško, nebo bloudil oběma rukama po mých prsou a bradavkách. Pak už to nešlo vydržet. Ucítila jeho ruku na ústech aby utišil mé sténání.

Zůstala jsem splihle sedět v křesle, ale on mě nepřestával hladit a znovu se začal honit. Měl úplně rovné břicho a když se dostal na špičku svého údu, měl ruku ve výšce pasu. Nádhera. Rozkročil se nade mnou a já už jsem věděla co chce. Držela jsem ho za zadek a snažila jsem se mít ho v puse co nejvíc. Olizovala jsem ho, sála, semknuté rty klouzaly kam jen to šlo.

Cítila jsem jak se začíná chvět a přidala jsem. Pomáhala jsem si rukou, nevešel se mi do pusy, tak jsem ho napůl honila, napůl kouřila až se mi na poslední chvíli vytrhl a nechal mě sledovat jak obratně zachytil výron semene do ruky a ještě se chvilku jemně laskal, aby ze sebe dostal všechno.

Pak teprve s rozpačitým úsměvem svlékl kalhoty, které se mu zapletly kolem nohou. Na chvíli zmizel v koupelně. Přinesl ručník a jemně mě otíral. Poděkovala jsem mu a prohlížela si ho. Mlčky mne dál otíral a najednou jsem si uvědomila, že mne víc laská než utírá. Hladil mne přes ručník po celém těle. Začali jsme se konečně líbat, cítila jsem jak se znovu vzrušil. Otočila jsem se k němu zády a…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *