Jahody a mejdan I.

Ten den začal úplně jinak. Seděl jsem v parku na lavičce na našem tajném místečku a čekal na Líbu, dívku se kterou jsem chodil do třídy a po dlouhé době ji pozval na rande. V klíně jsem měl košíček jahod které jsem pro ní koupil a netrpělivě vyhlížel její příchod. Konečně slyším kroky, ale místo Líby se objeví malá blonďatá holčička, s dlouhými copy a krátkou sukénkou.

Váhavě se zastavila když mě uviděla stát u lavičky a po chvilce rozpačitě řekla: „Ahoj, ty jseš Jirka?“ a jakmile jsem přikývl, pokračovala: „Mám pro tebe vzkaz od Líby, mojí sestry. Nemáš se zlobit, ale nepřijde, protože má zákaz za špatnou známku z matiky!“ a připomněla mi tak dnešní katastrofu ve škole. Stál jsem jako sloup a nevěděl co na to říci. Konečně jsem vykoktal otázku jak se jmenuje a zda si nechce se mnou alespoň sníst jahody, které jsem koupil.

„Jmenuji se Jituš a jdu na mejdan k jednomu klukovi. Slavíme konec základní školy a on pozval pár kluků a holek k sobě, mají prý bazén a tak bude legrace. Ale mám ještě čas, tak si s tebou na chvilku tady sednu,“ řekla a sedla si vedle mě.

Nabídnul jsem jí jahody a zatímco jedla, po očku jsem si jí prohlížel. Byla podobná své sestře, akorát měla jinou barvu vlasů a byla mladší, ještě nevyspělá. Vypadala jako malá holčička i když jí vlastně bylo již 15 let. Kratičká sukénka nechala její nohy holé až téměř po kalhotky, které jí trochu vykukovaly. Přiléhavé tričko prozrazovalo, že se pod ním skrývají malinké hruštičky, ještě jako poupátka, spíš náznak než prsa. Ale bylo v ní něco ženského, co mě právě lákalo i na její sestře.

Díval jsem se, jak sedí a houpe nohama, s chutí pojídá jahody a vůbec se neostýchá, i když musela vidět jak si jí prohlížím. Dostával jsem čím dál tím větší chuť si s touto holčičkou pohrát místo její sestry. Zeptal jsem se jí, jak jí jahody chutnají. Odpověděla, že hodně a já se zeptal, zda by nechtěla jahody i její druhá pusinka. Trochu se zarazila, ale pak stydlivě špitla, že neví o jaké druhé, pusince mluvím. „No to je ta, co máš mezi nožičkama, to je taková druhá pusinka a jahody jí budou chutnat určitě ještě víc než té horní pusince, uvidíš. Zkusíme to?“ zeptal jsem se a pozoroval, jak váhavě a stydlivě kývla hlavou.

„Tak si svlékni kalhotky, ať je neumažeme od jahod a hezky si lehni na záda na lavičku,“ radil jsem jí zkušeně a pomohl jí zaujmout potřebnou polohu. Ještě se mě však zeptala, zda by její sestra taky jedla jahody druhou pusinkou. Odpověděl jsem, že je tak jí už dlouho a že se divím, že jí o tom ještě nevyprávěla. To jí zcela uklidnilo a já mohl začít.

Položil jsem jí tak, aby měla zadeček přesně na konci lavičky a nohy jí visely volně dolů. Poklekl jsem s jahodami před její klín a pokochal se tím krásným pohledem. Usmívala se na mě nádherná ještě neochmýřená jeskyňka a já se těšil, jak jí budu „krmit“ jahodami.

Vzal jsem první jahodu do ruky a jemně položil na dívčí štěrbinku. Sklonil jsem se a jazykem jsem jahodu posouval po ní až nakonec jsem jí slízl do pusy a snědl. Vzal jsem druhou jahodu a stejným způsobem jsem jí jazykem slízl. Po několikáté jahodě jsem viděl, jak se dívčí jeskyňka začíná otevírat. Jituš ležela úplně beze slova ale reakce její jeskyňky mi prozradila, co se s ní děje. Jakmile se štěrbinka trochu rozevřela, zatlačil jsem jahodu dovnitř a jazykem doloval ven. S každou další jahodou se štěrbinka rozevírala a jahody vnikaly hlouběji dovnitř a tím větší práci musel můj jazyk vynaložit, aby dostal jahodu ven. To již Jituš začala vzdychat.

„Chutnají spodní pusince jahody?“ zeptal jsem se a Jituš hrdlem sevřeným neznámým pocitem slasti a vzrušení pípla jenom: „Ano“. Byla již tak vzrušená, že nebyla schopná dalších slov. Za chvíli jahody došly, ale to nevadilo. Dráždil jsem jí dál jazykem až se objevil její téměř dětský poštěváček. Byl nádherný, něžný a k zulíbání. Ihned jsem se mu věnoval a to již Jituš začala sténat. Volala, co jí to dělám krásného, že takového nic ještě nezažila. Záměrně jsem se zeptal, zda již nemám přestat, že má pusinka třeba již dost, ale Jituš vyděšeně zvolala, že nemám přestávat, že chce ještě.

Vůbec si nevšimla, že již dávno nejíme jahody a bylo jí to v té chvíli úplně jedno. Toužebně rozevírala klín a žadonila o další laskání. Rád jsem pokračoval, líbilo se mi jak je vzrušená a neví co se s ní děje. Jazykem jsem již šmejdil po celé její kundičce, zajížděl do hlubin a zase jemně sál nádherný poštěvák. Sám jsem byl již šíleně vzrušený, cítil jsem jak můj pyj bolestivě tlačí na kalhoty a dere se ven. Začal jsem jazykem jezdit až na zadní dírku, což vyvolávalo v Jitušce divoké vzdechy. Jakmile byl zadní otvůrek dostatečně vlhký, přitlačil jsem k němu prst a nechal jej pomalu tlačit dovnitř. Současně jsem vsál Jitušin poštěváček do úst a sevřel jej mezi svými rty. Několikrát jsem s nimi zamlel což vyvolalo u Jituš bouřlivou reakci. Prudce přirazila svůj klín k mým ústům a zasténala slastí.

V tom okamžiku jsem vnikl svým prstem do její prdelky až divoce vykřikla překvapením a novou rozkoší. „Co to proboha děláš!“ zvolala a já jí odpověděl ať se nebojí, že i tato dírka chce jahůdky. Zajel jsem prstem co nejhlouběji to šlo až překvapením hodila nohama tak, že mě kopla přímo mezi nohy do mého tvrdého a touhou bolavého pyje. Vykřikl jsem bolestí a vyskočil. Jituš se lekla a zeptala se, co mi udělala, že nechtěla.

Rozepnul jsem si kalhoty a můj osvobozený pyj vyjel jako pružina. Jituš vykulila oči a řekla: „Jé, ty máš pinďoura tak oteklého od toho jak jsem tě nechtíc kopla?“ Přisvědčil jsem s bolestnou grimasou a požádal jí, jestli by mi ho nepofoukala. Přikývla a já jí vrazil pyj přímo před ústa. Začala na něj foukat, ale já řekl, že ho musí zchladit v ústech.

Otevřela zvědavě ústa a já jí ho vrazil téměř až do krku. Přitom jsem si klekl na lavičku před její hlavu, sklonil se nad její klín a pokračoval svým jazykem v lízání její kundičky. Jituš poslušně držela otevřená ústa a já jí v nich jezdil sem a tam. „Cucej ho jako lízátko, to mu nejvíc pomůže!“ radil jsem jí a ona se poctivě snažila. Já mezitím přidal k jazyku ještě prsty a cítil na Jituščině reakci, že asi bude brzy hotová.

Stále častěji zapomínala na můj pyj ve svých ústech a její sténání ztížené mým pyjem v ústech bylo čím dál hlasitější. Chviličku jsem přemýšlel, zda se nemám pokusit vrazit pyj do její kundičky, ale hned jsem to zavrhnul, viděl jsem jak je ještě úzká a cítil její panenskou blánu.

Bylo to pro mě náročné, ale přemohl jsem se. V příštím okamžiku Jituš vyplivla můj pyj a začala hlasitě křičet a sténat slastí. Cítil jsem, jak se její kundička svírá jejím prvním orgasmem v životě a její šťávy prýští okolo mého jazyka ven. Pevně jsem svíral její zadeček a šmejdil jazykem tak dlouho, dokud její křeč nepřestala a orgasmus neodezněl.

Konečně se zklidnila a já zůstal stát před ní, ležící na lavičce ještě téměř v bezvědomí, s pyjem trčícím jako hromosvod. Neovládl jsem se a sevřel jej rukama. Začal jsem si ho zběsile honit až jsem cítil jak se i semeno dere vzhůru a první gejzíry stříkají ven. Jituška s vyvalenýma očima zírala na můj škubající se pyj vyplivující dávky bílého semene daleko před sebe. Konečně jsem přestal a důkladně pyj otřel kapesníkem. Pak jsem stejně otřel i Jituš, sedl si vedle ní a začal jí vysvětlovat, jak se vlastně dělají děti.

Nejdříve se lekla, že jsem jí dítě udělal ale pak když vše pochopila, uklidnila se. Ptala se mě, proč jsem tedy ten můj nástroj nestrčil do ní a tak jsem jí vysvětlil, že jsem se bál připravit jí o panenství. Vypadala, že jí to ale mrzí, tak jsem jí slíbil, že si to co nejdříve zopakujeme ale doopravdy. Ale to již koukla na hodinky a lekla se, že už musí jít na ten mejdan. Natáhla si kalhotky a náhle se zeptala, zda nechci jít s ní. Neměl jsem co na práci, tak jsem přisvědčil a šli jsme. Co se dělo na mejdanu, je však jiná historie…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *