Maminka a její přítelkyně I.

Ležel jsem na pohovce a před očima jsem stále viděl ty neuvěřitelné obrázky lesbického milování matky a její přítelkyně. V krku jsem měl sucho a cítil jsem jako by mě zžírala horečka. Obrázky byly příliš živé a vzrušující, nikdy jsem nic takového neviděl s výjimkou nějakých časopisů tajně přinesených do třídy a prohlížených pod lavicí. O přestávce byl okolo nich vždy shluk kluků a dokonce i některých odvážných děvčat a prohlížení doprovázely sprosté výrazy kluků.

„Tak Pavle, co ti je?“ zazněl náhle tichý hlas matky, jejíhož příchodu jsem si ani nevšiml. Musela si asi všimnout mého vzrušení, protože mi náhle sáhla na tvář a já cítil jak jí mám horkou. „Vždyť ty přímo hoříš, máš snad horečku? Honem do postele, přinesu ti čaj s citronem!“ řekla nekompromisně a pohladila mě po čele a odešla. Rychle jsem se svlékl a hodil do skříně úplně mokré slipy, jimiž jsem si alespoň trochu utřel neustále vlhnoucí pyj.

Jen jsem zalezl pod deku, vstoupila opět matka, tentokrát již v županu a nesla kouřící šálek čaje. „Tak jak je ti?“ ptala se starostlivě a usedla na kraj mé postele. Díval jsem se na ní a neustále viděl před očima její orgie s „tetou“ Marcelou. Říkal jsem jí totiž teto, znala mě od malička a chodila k nám velice často. Až do dneška jsem netušil proč!

Díval jsem se na matku sedící zkroušeně na kraji mé posteli a přehrával si v hlavě obrázky, které jsem viděl za pootevřenými dveřmi. „Tak co je s tebou, Pavlíku?“ zeptala se matka a sklonila se ke mně. Neodolal jsem a prudce jsem jí objal okolo krku a přitiskl k sobě. „Viděl jsem vás, mami, díval jsem se co s tetou děláte a poslouchal jak si povídáte!“ vychrlil jsem ze sebe a cítil jak matka ztuhla. „Chtěl bych být tím hošíkem u tabule a dělat s tebou to, co jsi říkala a dělala s tetou!“ chrlil jsem ze sebe: „Chtěl bych tě udělat jazykem a ty mě a abys mě tloukla svýma prsama jako tetu!“ pokračoval jsem a moje ruce začaly bloudit pod matčin župan. Nahmatal jsem ty její kozy, kterými tak dráždila tetu Marcelu a pevně je sevřel v dlaních. Matka, která dosud seděla jako skamenělá, tiše zasténala a pomalu se začala sklánět nade mne.

„Ale to nejde, jsem tvoje matka a ty jsi můj malý chlapeček!“ šeptala a jako by překonávala nějaké zábrany. „Už nejsem mami malý chlapeček, jsem ten hošík kterého si představuješ jak se s tebou miluje!“ zvolal jsem a prudce jsem rozhalil její župan. Skláněla se nade mnou a její kozy se nádherně vykulily přímo nad mými ústy. Nevydržel jsem a hned jsem se k nim přisál jako bych byl ještě kojenec. Poprvé v životě jsem měl v ústech bradavku ženského prsu a náležitě jsem si to vychutnával. Tiskl jsem mámu k sobě a její odpor rychle slábnul. Začal se poddávat mým rukám a sama mi nabízet střídavě jeden a pak druhý prs. Její ruka odhrnula přikrývku a obnažila tak pohled na mokrý kopec mých pyžamových kalhot. Rozepnula poklopec a můj vzrušením bolavý pyj vystřelil vzhůru jako prak. Pohled na můj pyj zcela zlomil její odpor a váhání.

Klekla si vedle mne na postel a žádostivě se sklonila nad mým klínem a než jsem se vzpamatoval, vsála pyj hluboko do svých úst. Divoce jsem se vzepjal slastí a vyšel jí tak vstříc svým klínem. Pomáhala si rukou a horečně pyj střídavě sála a honila, jako by mě chtěla co nejdříve udělat. Já jsem zatím strčil ruku mezi její klečící nohy a dotkl se jejího klína.

Byla šíleně mokrá vzrušením a její kunda široce rozevřená. Prsty mi zcela lehce zajely do její hlubiny a začaly v ní hladit a dráždit stěny pochvy. Objevil jsem jejího poštěváka a sevřel jej mezi prsty až sebou mamka divoce cukla. Začal jsem jej takto dráždit, zatímco ona pokračovala v kouření mého pyje. Honil jsem si již ocas mnohokrát, ale tohle bylo zcela něco jiného a ty různé řeči o kouření mužských pohlaví zcela určitě nelhaly! Během chvíle jsem cítil jak mi v něm začíná známě cukat a semeno se žene vzhůru. K mému úžasu však mamka silně stiskla kořen pyje prsty a palec přitiskla na jeho trubici tak, že znemožnila úniku semene.

„Ne, chci abys stříkal do mě!“ zvolala a zatímco prsty pevně svírala svůj pyj, vymanila se z mých rukou a změnila polohu tak, aby si mohla na mě sednout. Zkušenými pohyby nasedla na můj pyj a já se ocitl v ráji ženské kundy.

Můj pyj pomalu vjížděl do měkkého, horkého a vlhkého sevření matčiny pochvy. Matka jemně kroužila boky a usměrňovala tak cestu mého pyje do její hlubiny. Konečně dosedla a lehce vyjekla, jak můj dlouhý a silný pyj narazil až na dno její kundy. Ještě se trochu zakolíbala a již se začala opět zvedat. Přitom stále ještě svírala můj pyj ve svých prstech a to i když již začala jezdit po mém pyji jako po pístu nahoru a dolů. Měla strach abych předčasně nevystříkl a to oprávněně, neboť jsem byl silně nadržený a vzrušený. Ale i ona byla celou tou situací vydrážděna k nepříčetnosti a během chvíle jsem cítil, jak se její pochva začíná prudce stahovat okolo mého pyje.

„Užžž!“ zvolala a konečně pustila můj pyj ze sevření svých prstů. Divoce poskakovala a prožívala si svůj první orgasmus se svým synem. Koukal jsem jak se její velké kozy houpají jako dva velké míče a pevně je sevřel do dlaní. Cítil jsem jak se opět začíná můj pyj cukat a již se semeno dralo volnou cestou ven. Bylo to jako erupce sopky, ohromné vzrušení ze mě vylítlo jako gejzír a prudký proud semene dopadal na dno matčiny kundy.

„Už stříkám!“ zařval jsem zbytečně, protože matka cítila prudké dopady gejzírů semene v sobě. Přitiskla se ke mně zatímco já jsem divoce vrážel svůj cukající pyj do její mokré kundy a plnil jí svým semenem, až přetékalo ven. Při každém přírazu vytryskl nový proud a matčino pohlaví mě ždímalo jako dojička. Uměla perfektně ovládat svoje poševní svaly a vydojila mě beze zbytku.

Zůstali jsme ležet na sobě, zmoženi tím nádherným zážitkem, já s čurákem ještě zasunutým v pochvě své matky. Cítil jsem ohromné vzrušení ze soulože s matkou a z jejích koz, tlačících se na mojí hruď jako dva velké měkké polštáře. Vzrušení bylo tak velké, že se můj pyj začal téměř okamžitě stavět a znovu vyplňovat matčinu kundu. „No to snad není pravda, ty už jsi zase připravený!“ zvolala matka jak ucítila ve své pochvě bobtnání mého pyje. „Ale já už po tom dnešku nemůžu, jsem celá bolavá!“ pokračovala lítostivě a k mému zklamání ze mne sjela.

Čurák vyskočil jako péro v celé své kráse. „To je nádhera!“ řekla máma s viditelným zklamáním, že už nemůže. Než jsem se nadál sevřela jej do zajetí svých melounů a kolíbala jej a laskala mezi nimi jako miminko. Přitom vždy mlsně olízla jeho špičku takže netrvalo dlouho a byl jsem připraven k dalšímu výstřiku. „Ale, ale, ty bys chtěl zase stříkat do maminky?“ zvolala žertovně máma a vyskočila ze mne. Byl jsem šíleně rozrajcovaný a neschopný ovládání.

Vyskočil jsem rovněž z postele a začal honit smějící se matku po pokoji. Dostihl jsem jí a uchopil zezadu za její kozy. Můj pyj se dral mezi její nohy a ona začal křičet, že do kundy ne a sama si začala směrovat čuráka do zadní dírky. Bylo mi to jedno, cítil jsem jenom touhu vystříkat se do mámy a vší silou tlačil čuráka do úzkého otvoru.

Trochu to bolelo mě i mámu, ale konečně její svěrač povolil a já se začal nořit do jejího zadku co to šlo. Asi jí to bolelo, zděšeně křičela, že jí roztrhnu a tak, ale to již jsem byl celým čurákem v jejím análu a začal v něm pomalu jezdit sem a tam. Ze začátku to šlo dost těžko, ale postupně se její zadek přizpůsobil natolik, že jsem jí mohl šukat jako v kundě. Bylo to však mnohem těsnější a stačilo jen pár přírazů a již jsem cítil opět to známé cukání. Matka cítila jak se můj pyj začíná cukat a již jsem jí výkřikem sděloval to, co sama cítila. Mohutný gejzír semene vystříkl a dopadl někam do hlubin jejího análu. To se několikrát opakovalo až začalo semeno vytékat z přeplněného zadku ven, zatímco jsem jí vší silou drtil její kozy nádherně visící dolů a nabízející se mi tak k hraní a mazlení.

Řvali jsme oba dva, máma prožívala rovněž orgasmus a svíjeli jsme se jak jen to naše poloha umožňovala. Matka slabostí poklesla na kolena, opřela se s vysazeným zadkem o lokty a já jí do zadku zeshora vrážel cukajícího se čuráka. Šílel jsem slastí a vzrušením nikdy by mě něco podobného nenapadlo a nyní stříkám semeno mámě do zadku zatímco se ona pode mnou svíjí jako moje děvka.

Konečně se můj pyj uklidnil a já jej vytáhl z matčina zadku ven. Ihned jsem však matku obešel a za vlasy si přitáhl její skloněnou hlavu ke svému olepenému čuráku. Máma okamžitě poznala co chci a ochotně jej začal olizovat až byl zcela čistý. „Tak, a teď ho chci ještě vykouřit!“ poručil jsem si odvážně vida, že máma slepě podléhá sexuálnímu vzrušení. Máma bez protestu pokračovala v práci a svým jazykem a ústy dokazovala, že umí zpracovávat nejen kundy ale i mužské přirození.

Počínala si skutečně velice zkušeně až jsem si musel slabostí sednout na pelest postele, zatímco máma lezla za mnou po kolenech aniž by pustila čuráka vůbec z pusy. Klečela přede mnou a jezdila svými prsty sevřenými do kolečka v mém nejcitlivějším místě mezi žaludem a šourkem, zatímco jazykem jemně dráždila špičku žaludu. Uměla to dokonale, skučel jsem slastí a hrál si s jejíma kozama, kterých jsem se nemohl stále nabažit.

Vlastně jsem si pořádně nevšiml jaké má máma krásné kozy až dnes když jsem jí přistihl s tetou, tedy s Marcelou. Mámě se moje hraní rovněž líbilo, protože sykala slastí a radila kde a jak jí mám laskat. Nejvíc se jí líbilo dráždění bradavek a na tom jsem si dával záležet.

Máma změnila způsob, náhle se můj čurák opět ocitl v sevření jejích koz a to se již nedalo vydržet. Za matčina povzbuzování sebou začal můj pyj opět cukat a během chvilky z něho vytryskl bílý gejzír přímo na její tvář. Po několika výstřicích měla máma tvář jako od šlehačky a poslední výstřiky přijala přímo do úst. „Mám ráda tvoje semínko, budeš mě s ním krmit viď ?“ volala a vysávala z mého čuráka poslední kapky.

Padl jsem na záda vyždímaný jako citron a ani pořádně nevnímal jak se matka zvedla a odešla do koupelny se umýt. Ani nevím kdy se ke mně vrátila, v každém případě mě ráno probudila její ruka na mém čuráku a já si uvědomil co se všechno stalo. Vzpomínky na první soulož s vlastní mámou i na to co tomu předcházelo mě okamžitě probudily a tak jsme pokračovali v tom, na co jsme večer již nestačili.

Setrvali jsme v posteli až do oběda a po krátkém odpočinku a očistě pak do ní opět vlezli. Nemohli jsme se vzájemného milování nabažit, jenom jsme oba litovali, že k tomu nedošlo dřív. „Ale to bys maminko nebyla tak nadržená a já bych tě neviděl jak se miluješ s tetou Marcelou! Víš, přiznám se ti, že se mi to moc líbilo a strašně mě to vzrušilo.“ přiznal jsem se stydlivě matce a zachvěl se vzrušením při vzpomínce na ty obrázky.

„Tak tobě se to líbilo? Podívejme na chlapečka. A já si pořád myslela, že jsi ještě malý chlapeček!“ zvolala máma a významně sevřela v rukách mýho čuráka. „No podle tohoto klacka už určitě žádný chlapeček nejsi, to určitě ne!“ dodala a začalo další kolo našich hrátek.

Od toho dne jsme se již nestyděli a milovali se kdykoliv měl někdo chuť, i když musím říci, že častěji to bylo z mého popudu. A může se mi někdo divit, když v době největší nadrženosti máte k dispozici vlastní mámu s kozama jako dudy a kouřící ptáky jako prostitutka? Až jsem litoval, že jí nemůžu půjčit některým mým stejně nadrženým kámošům. Ale oni by mi stejně nevěřili.

Od onoho pátku, kdy jsem přistihl mámu v objetí s její kolegyní a večer pak poprvé ošukal, uplynulo několik týdnů, které byly pro nás oba nádherné. Jakmile jsme mohli, již jsme leželi v posteli nebo se divoce milovali na těch nejnemožnějších místech v bytě ale i v přírodě. Já jsem byl u vytržení z milování s mámou, která mě zkušeně učila všem tajům lásky, zatímco ona se nemohla nabažit mé nezdolné chuti k milování a mladické potence. Většinou jsem končil výstřikem do jejích úst, neboť její kunda již nebyla schopna dalšího šukání a máma mě nechtěla zase krátit. Prostě starší žena má výhodu a vždy si s takovým zajíčkem jako jsem byl já dovede poradit. A za to si zase užívala milování co hrdlo ráčilo, žádné jednou a dost a tak jsme byli spokojeni oba.

Přišel jeden z dalších pátků a když jsme se s mámou sešli doma, překvapila mě sdělením. „Večer přijde teta Marcela, neví, že jsi nejel s třídou na výlet. Je prý strašně nadržená a chce ode mne ošukat jako tenkrát. Chtěla jsem jí odmítnout, ale vzpomněla jsem si na tebe, takže se večer hezky pobavíme, připrav se na dvě nadržený ženský. Snad to Marcelka vezme!“ chrlila ze sebe máma šokující zprávu a hned navrhla, jak to celé zařídíme. Souhlasil jsem a začal se těšit na večer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *