Maminky I.

Když jsem ve čtvrtém ročníku začal chodit s Ilonkou, byl jsem ještě panic a Ilonka panna. Vlastně ani nevím jak jsem si jí nabalil, spíše ona sbalila mě, ačkoliv jsme se znali od prvního ročníku průmyslovky a do té doby jsem si jí ani nijak nevšímal. Kluci jí obdivovali, přesto, že byla nejmenší, protože měla zdaleka největší kozy ze všech ostatních holek až se za to skoro styděla. To bylo zajímavé, ostatní holky jí strašně záviděly a ona se styděla, že má velká prsa! No a já jí jednou doprovodil na její žádost z diskotéky, bála se jít sama, a podlehl jsem před jejich domem jejímu měkkému objetí. Ne, že bych se ještě nikdy nelíbal a tak podobně, ale tentokrát poprvé začala holka až mě to zaskočilo. Stačilo však několik jejích vlahých polibků a dotyků jejích bohatých ňader na mé hrudi a byl jsem její. Od té doby zcela zaplnila mojí mysl a já se vždy strašně těšil na naše schůzky.

Velice brzy jsem začal její prsa zkoumat podrobně, což se jí líbilo a ona na oplátku zkoušela pevnost mého čuráka. Zkoumali jsem se navzájem a brzy jsem se jí vystříkal do ochotné ručky, zatímco moje prsty prozkoumávaly hlubinu její kundičky až tekla jako vodovodní kohoutek. Od tohoto okamžiku jsme nevynechali jediné možnosti jak se vzájemně vyhonit a udělat a moc se nám to oběma líbilo, i když pořád ještě chybělo to poslední. Ale tady jsem narážel zatím na tvrdý odpor a vždy moje snahy skončily mohutným výstřikem způsobeným čím dál tím zkušenější ručkou, čímž byl můj útok ukončen. Věděl jsem, že je to otázka času ale přesto jsem již začínal být nervózní, proč s tím dělá Ilonka takové drahoty. Kdyby to věděli ostatní kluci a holky, asi bychom mezi nima nevydrželi!

Když jsem to sobotní dopoledne dostal od Ilonky esemesku, abych přišel odpoledne k ní domů, že budeme sami, počítal jsem s tím, že to bude ten den D. Ne, že bych u nich ještě nikdy nebyl, ale vždy to byly jen zdvořilostní návštěvy spolužáka a kamaráda, její maminku jsem viděl jen letmo a tatínka nikdy. Nyní však nastala možnost být s Ilonkou sám v bytě a to už byla nějaká příležitost. Dalo mi to starosti vysvětlit rodičům, proč se po obědě koupu když jdu za kamarádama a tak dále, ale nějak jsem to okecal. Polil jsem se voňavkou, cestou koupil kytku a za chvilku zvonil u Ilončiných dveří. Nedočkavě jsem čekal až se dveře otevřou a třímal před sebou ruku s kytkou.

Dveře se otevřely a já zkoprněl! Ve dveřích stála Ilončina matka a koukala se na mě. „Dobrý den!“ začal jsem rozpačitě. „Já jsem přišel za Ilonkou, myslel jsem.., ona mě pozvala…“ koktal jsem rudý až za ušima a připadal jsem si jako ten největší blbec! Paní se však na mě usmívala a řekla: „Ale to je v pořádku, Mirečku, jen pojď dál, už na tebe čekám!“ a odstoupila ode dveří abych mohl vejít. Zůstala však stát tak, že jsem se musel téměř o ní otřít. Ač jsem se snažil se jí nedotknout, otřela se o mně svými vyzývavými ňadry, nespoutanými podprsenkou. Byla pouze v župánku který se jí stále rozevíral, ač se jakoby snažila si jej přidržovat rukou. Šla přede mnou a já mohl pozorovat její docela hezký zadeček kroutící se vlivem chůze až jsem téměř slintal.. Vlasy měla smotané do vysokého drdolu a vůbec nevypadala jako Ilončina máma, spíš jako starší sestra. Šel jsem s očima sklopenýma na vlnící se prdelku, když v tom se prudce zarazila a otočila ke mně. Narazil jsem v plné rychlostí do jejího měkkého těla, hlava se mi zabořila mezi klopy rozevírajícího se županu a rukama jsem ji instinktivně objal abych neupadl.

„No no, ty na to jdeš ale rychle!“ zašveholila Ilončina máma zatímco jsem se snažil od ní odtáhnout, mumlaje omluvy. Na tvářích jsem cítil ještě pružný dotyk jejích prsů a červený jsem byl jako rak. „No ty se snad červenáš!“ smála se mým rozpakům a dovedla mě konečně do obýváku. Sedla si až se jí župan rozevřel a zcela obnažil její nahé nohy až do pasu. Všiml jsem si, že nemá kalhotky a je vlastně pod županem zcela nahá! Určitě si všimla mých pohledů, až později jsem pochopil, že to vše byla hra a pro ní velká zábava, svádět nesmělého studenta.

„Tak ty jsi ten Mirek, co o něm ta moje holka básní ve dne v noci?“ položila mi otázku ale pokračovala, aniž vyčkala mé odpovědi. „Byla jsem strašně zvědavá co to má ta moje holka za zázrak. Musím však uznat, že nemá špatný vkus! Jseš kluk jako cumel!“ pokračovala a tiskla se nohou ke mně, až jsem opět zčervenal rozpaky. „A určitě jsi ještě žádnou holku neměl, když se tak červenáš, že mám pravdu?“ zeptala se otevřeně a její župan se jako náhodou rozevřel až na mě vykoukly její prsy. Nemohl jsem od nich odtrhnout zrak, takového něco jsem zatím viděl jenom na fotkách a tady přede mnou byly in natura!

Zaregistrovala můj pohled, ale vůbec jí nenapadlo se zahalit. „Líbím se ti?“ zeptala se věcně a dívala se upřeně na mě. Nebyl jsem schopen slova a pouze jsem kývl hlavou, nespouštěje oči z té nádhery. „Však to taky stálo mého muže dost peněz!“ a začala si své prsy hladit svýma rukama, až jsem málem leknul. „Stejně mi to není nic platné, moc si nás nevšímá!“ dodala zasmušile a předváděla mi dál krásné tvary svých prsů.

„Tak si šáhni, nestyď se!“ pobídla mě náhle a uchopila moji ruku do své a položila mi jí na svůj prs. Ruka se mi klepala když jsem se nesměle začal dotýkat té parády a v kalhotách jsem cítil jak vlhnu. „Tak na co čekáš, vem je pořádně do rukou, ty hrdino!“ vyzvala mě a přitiskla se nečekaně ke mně. „Musím si tě nejdřív vyzkoušet, než tě pustím do svý dcery!“ zašeptala k mému úžasu a vášnivě mě políbila. Cítil jsem jak se mi začíná zvedat pták a napíná látku kalhot až k prasknutí. Nevěděl jsem pořádně co dělat, šel jsem na rande se svojí holkou a místo ní mě svádí její máma!

Nakonec však zvítězila příroda. Moje ruce automaticky hladily a zkoumaly její kozy vycpané silikonem zatímco ona mi jezdila rukou v rozkroku a jazykem mi hladila patro mých úst. Klepal jsem se trémou a vzrušením, ona mě však vedla svojí zkušeností. „Počkej, podíváme se na toho tvýho vězně v kalhotách!“ šeptala a rozepnula mi kalhoty. Stáhla je ze mě i se slipama a já zůstal pololežet na zádech na gauči s ptákem vztyčeným jako anténa.

„No to je nádhera, to jsem nevěděla, že ho máš tak pěknýho!“ zvolala vítězoslavně: „ale nejdříve se půjdeme hezky osprchovat! A říkej mi Věro!“ dodala a za ruku mě táhla do koupelny. Cestou jsme ze sebe sházeli oděv a do koupelny jsme vešli již zcela nazí. Pod teplým proudem vody jsem byl důkladně namydlen a vydrhnut a stejnou práci jsem odvedl i já . Dotyky našich těl nás silně vzrušily a můj pyj stál jako tyč. Nikdy jsem ještě nebyl tak blízko nahé ženy a vzrušením jsem se přímo klepal. Ilončina máma musela na mně vidět mojí trému a vzrušení a dělalo jí to velice dobře. Pečlivě namydlila a vydrhla můj pyj až jsem měl obavu, že mě vystříká, ale ona si dala záležet, aby k tomu nedošlo. Čekal jsem, že se do sebe pustíme již pod sprchou, ale k tomu nedošlo. Ilončina máma zastavila vodu, vzájemně jsme se do sucha vytřeli a již mě táhla do ložnice.

Než jsem se vzpamatoval, již jsem ležel na zádech na široké posteli, zatímco Věra klečela mezi mýma nohama a začala zkoumat mého ptáka. Byla z něho unešená, pořád jej hladila a tiskla rukama jako by se nemohla jeho velikosti a tvrdosti nabažit. Počínala si velice zkušeně, takže jsem byl za chvilku na kraji vystříknutí. Ona to však vždy nějak poznala a svojí hru přerušila, čímž mě dováděla až na kraj šílenství. Stisknutím kořene pyje zabránila vždy výronu semene a jakmile se pyj trochu uklidnil, začala si s ním znovu hrát.

Po chvíli jsem již nekontrolovaně sténal slastí a můj klín se divoce zdvíhal proti jejím rukám v touze ukončit to slastné mučení. Konečně se nade mnou slitovala a než jsem se nadál, měla můj pyj ve svých ústech a já se ocitl v sedmém nebi. Pochopil jsem, po kom umí její dcera tak krásně kouřit čuráka, ale její máma byla kádr ještě větší. Než jsem se vzpamatoval, byl jsem opět na kraji výstřiku. „Ne, už dost, už budu stříkat!“ křičel jsem šílený vzrušením a snažil se dostat svůj pyj z jejích mučících úst. Ale marně. Její jazyk začal kmitat ještě rychleji a než jsem se nadál, ucítil jsem jak se sune její ruka po mém zadku a její prst začal vnikat do mého análu!

To byla ta poslední kapka. Z mohutným řevem jsem začal stříkat svojí lávu do jejích hladových úst. Myslel jsem, že jakmile sebou pyj začne cukat tak jej vyplivne z úst ven jako to dělá její dcera, ale ona ne. Naopak, ještě sáním zvyšovala slast z výstřiků a hladově vysávala moje semeno ještě dřív, než stačilo vystříknout. Už jsem ani neměl sílu křičet, jenom jsem bezmocně ležel a cítil jak z mého pyje saje semeno jako by mě dojila! Tak takhle mě ještě nikdo nevykouřil a já si připadal jako v ráji.

Konečně se můj pyj zklidnil, i když pokračovala v jeho kouření dál. Cítil jsem jak opět tvrdne a k jejímu překvapení jsem byl za chvilku zase bojeschopný! „Tak takhle rychle znova do boje, to jsem již dlouho nezažila!“ zvolala nadšeně a začala se chystat ke změně. „Tak a teď bude změna!“ řekla a než jsem se vzpamatoval,zvolala: „Tak už můžeš Ilonko!“ a k mému obrovskému překvapení se ve dveřích objevila Ilonka! Vstoupila zcela nahá, s tělem podobným matce a usmívala se na mě, zatímco já nevěděl jak se tvářit, zda se mám stydět či zlobit, co to se mnou hrajou za hru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *