Utěšitel I.

To se stalo v době, když mně bylo 19 let. Měl jsem za sebou již mnoho milostných dobrodružství a zkušeností. Nikdy jsem však netušil, že budu utěšovat vlastní matku. Žili jsme vlastně skoro sami, táta byl věčně ve světě, přijel několikrát do roka na pár dní a opět zmizel aniž sdělil, kdy se vrátí. Zvykli jsme si na to, i když hlavně pro mámu to muselo být těžké. Až v těchto letech jsem si uvědomil, jaký to pro ní musel být život, když žena v plné síle nemá věčně muže doma. A to byla máma krásná žena, alespoň podle mých kritérií a podle toho, jak se za ní chlapi otáčeli na ulici. Nikdy jsem jí však neviděl s někým jiným, asi byla pořád otci věrná. A řízením osudu, jak jinak, se stalo, že při předposlední otcově návštěvě otěhotněla.

Ve 37 letech otěhotnět je již pořádná smůla (či štěstí?)! Máma mi tu novinu sdělila se sklopenýma očima, zatímco mě docela nadchla představa, že budu mít ještě sourozence. „Víš, já jsem tátovi říkala, aby si dával pozor, že jsem musela vysadit prášky kvůli tehdejší nemoci, ale on na nic nedbal a takhle to dopadlo!“ stěžovala si hořce máma, ale nakonec se s tím nějak vyrovnala.

Horší to bylo s tátou. Máma mu nakonec tu novinu sdělila písemně dopisem a bála se příštího setkání. Jako by to byl jenom její problém, vždyť to byla jeho chyba a ne její. Ale otec to viděl jinak. Přijel když se matka kulatila, byla v šestém měsíci a její bříško bylo pěkně zakulacené. Přitom vypadala nádherně, v těhotenství tak nějak zkrásněla, její plná ňadra se ještě více nalila mlékem a všichni chlapi se po ní otáčeli ještě žádostivěji než předtím.

Já jsem se v té době rozešel se svojí láskou a byl jsem momentálně sám, takže jsem chodil všude s ní a často jsem byl svědkem trapných omylů, kdy nás lidé považovali za manžele! Musím říci, že mi to lahodilo a docela jsem se tvářil pyšně, jako by to byla skutečně moje manželka a ne máma! No a v té době náhle přišel telegram, že táta přijede na pár dní domů. Byli jsme z toho nervózní, já snad více než máma, bylo mi líto jak se klepe strachy co tomu táta řekne, když to vlastně způsobil on.

A pak přišel ten den kdy se otevřely dveře a v nich stál táta. „Tak jsem tady!“ zvolal a jeho pohled padl na mamku a její zakulacené bříško. „Tak je to skutečně pravda, doufal jsem, že to na mě zkoušíš a že se jedná o vtip! To mám být všem tady k smíchu jak jsem věčně pryč a moje žena chodí s bubnem!“ začal se vztekat. „Chceš na mně abych věřil, že je to dítě moje? Myslíš si, že jsem tak pitomej, nebo co!“ přímo řval vzteky, zatímco máma začala plakat, neschopná cokoliv říci na svojí obranu.

„Těšil jsem se domů, na svojí krásnou ženu a místo toho tady stojí ženská s bubnem a chce, abych věřil, že to dítě je ode mne. Bůhví s kým ses tady kurvila když tady nejsem!“ řval již přímo nepříčetně a pokračoval: „Tak tady v tý hře já nehraju a odcházím! Pro věci si pošlu a vy si tady dělejte co chcete!“ dodal otočil se ve dveřích a zabouchl je za sebou. Zůstali jsme s mámou stát jako opaření, neschopni uvěřit tomu co se stalo. Teprve později se ukázalo, že to byla otcova perfektní finta, již dávno jezdil za jinou a teď měl vítanou záminku jak vypadnout.

Ten večer již nestál za nic. Máma nepromluvila jediné slovo a ani mě nebylo do hovoru. Tak jsme šli brzo spát, s hlavami plnými toho co se stalo. Převaloval jsem se na posteli když se otevřely dveře a v nich stála máma, ještě zcela oblečená. Potichu zašeptala: „Nespíš Petříčku, já nemůžu usnout!“ a rozplakala se. Sesula se ke mně na postel a začala hlasitě plakat. Mezi vzlyky začala vykřikovat, jak je nešťastná, že zůstala sama, že je teď tak ošklivá a že jí nikdo nemá rád.

Zaplavila mě ohromná vlna soucitu, viděl jsem tu hroznou nespravedlnost a zatoužil jsem matku nějak ochránit. Pevně jsem jí objal a začal jí hladit po vlasech a tvářích. „Neplač maminko, ty jsi moje nejhodnější a nejkrásnější maminka která je na světě a já tě nikdy neopustím! Vždyť víš jak tě mám rád a nikdy nepřestanu!“ šeptal jsem jí do ucha a ona mě pevně objala. Přitiskla se ke mně svým teplým tělem a začala mě vděčně líbat.

„Jak jsem ráda, že tě mám, ty jsi můj hodný synáček, nikdy ti to nezapomenu, ty můj chlapečku malý!“ šeptala ona mně, tiskla mě k sobě a já cítil skrz látku její teplé tělo. Její ústa mě líbala na tváři a na ústech a já jí začal její polibky oplácet. Aniž jsme si to uvědomili, stávali se naše polibky čím dál vášnivější až už to dávno nebyly mateřské polibky.

Líbali jsme se čím dál s větší vášní a asi si i uvědomovali jeden druhého. Naše jazyky začaly vjíždět do našich úst a polibky byly vášnivější a vášnivější. I naše doteky se stávaly vášnivější, její ruce mi již jezdily po ramenech a zádech, zatímco moje se již ostýchavě dotýkaly jejích prsů, uschovaných v podprsence. Cítil jsem stoupající vzrušení a můj pyj se začal rychle probouzet, čehož si musela mamka všimnout, neboť viděla jak se mi dělá na pyžamu boule.

Cítil jsem jak se naše těla chvějí probouzejícím se vzrušením a touhou. Neodolal jsem a začal mamce rozepínat blůzku. „Co to děláš, Petříčku, to přece nemůžeš!“ šeptala máma na svojí obranu ale já jí rozepínal jeden knoflíček za druhým, až měla blůzku rozevřenou odshora dolů. Vykoukla na mě její bělostná podprsenka ukrývající matčiny těžké, mlékem nalité prsy.

Neodolal jsem a zespoda jsem podebral košíčky podprsenky i s prsy svými dlaněmi. „Ach co to děláš!“ znovu šeptala máma, ale její oči byly zavřené a chvěly se skrývanou touhou. Pomalu jsem sáhl za matčina záda a chvějícíma se rukama jsem se snažil podprsenku rozepnout. Viděl jsem na mámě jak se chvěje vzrušením, neschopná odporu a očekávající se sladkým odevzdáním vývoj dalších věcí. Konečně se mi povedlo podprsenku rozepnout a ta sklouzla volně na zem. Matčiny prsy se vyhouply a zasvítily svojí bělobou. Znovu jsem je podebral dlaněmi a přitiskl k nim svoje ústa.

Z matčiných úst vyklouzl vzrušený sten: „Už dlouho mi nikdo nerozepnul podprsenku!“ šeptala a tiskla mojí tvář na svá ňadra. Začal jsem je něžně líbat a laskat a vzrušením mi málem vypovědělo srdce. Cítil jsem i matčino divoce bijící srdce, její vzrušení bylo stejně velké jako moje. Vždyť ona se nemilovala několik měsíců, blesklo mi hlavou a vůbec jsem se jejímu vzrušení nedivil.

Začal jsem svými rty laskat naběhlé bradavky, což matka doprovázela vzrušenými vzdechy. „To nesmíme, Petříčku to nesmíme!“ šeptala vzrušeným hlasem, ale její tělo jí šíleně zrazovalo. Její ruce mě tiskly na nalitá ňadra a její bradavky jako by se samy nabízely. Dychtivě jsem je sál až jsem ke svému překvapení ucítil již zapomenutou chuť mateřského mléka. Laskal jsem matčiny prsy svými ústy zatímco moje ruce bloudily po jejím těle dál.

Našel jsem zip na její sukni a jediným pohybem jsem jí rozepnul. Sama z ní vystoupila a stála před postelí jenom v kalhotkách, s vystouplým bříškem a plnými ňadry vypadala jako světice až se mi tajil vzrušením dech. „Ty jsi nádherná, maminko, jsi strašně krásná!“ šeptal jsem a zabořil hlavu do jejího klína. Ucítil jsem vůni jejího vzrušeného pohlaví a slyšel jak sténá zadržovaným vzrušením. Na kalhotkách jsem viděl vlhkou rýhu usvědčující matku z jejího vzrušení a neodolal jsem, abych po ní nepřejel svým prstem.

„Ach, proboha nemuč mě!“ sténala matka a slabostí jí podklesávala kolena. Položil jsem jí opatrně na záda a začal jí stahovat kalhotky, promočené jejími šťávami. Nechala se jako by byla bez vlády, měla zavřené oči a jenom vzrušeně dýchala. Rukama tápala po mně až našla co hledala, slyšel jsem jak vzrušením sykla, když ucítila můj pyj ve své ruce.

„To nesmíme, jsem tvoje matka a ty jsi můj syn!“ šeptala přerývavě, zatímco její ruka horečně laskala můj nabobtnalý pyj. „Prosím tě buď na mě hodný, už dlouho jsem se nemilovala!“ řekla náhle jako by rezignovala na svůj předchozí odpor. To jsem se již sklonil mezi její rozevřené nohy a ústy se přisál na její pohlaví.

Bylo celé nateklé, vzrušená krev ještě více vydula již rozevřené pysky nabobtnalé těhotenstvím a mezi nimi vykukoval růžový, krví nalitý poštěvák. Jemně jsem jej sevřel mezi rty a maminka divoce zasténala. „Ano, to je krásné, jen pomalu prosím tě!“ sténala zatímco jsem jazykem laskal jeho špičku a jemně jej svíral mezi rty. Cítil jsem jak je její pohlaví horké a vzrušené. I já jsem byl vzrušen, můj pyj nabobtnal a ztvrdnul vzrušením a trčel mi dopředu jako oj vozu. Uvědomil jsem si, že tady přede mnou leží moje matka a já laskám ústy její poštěvák, zatímco ona se svíjí slastí. Její plné prsy se houpaly v rytmu jejích pohybů, zatímco mi rukama tiskla hlavu do svého široce rozevřeného klína.

„Pojď do mě, prosím tě pojď do mě!“ šeptala vášnivě a nedočkavostí se ještě více rozevírala. Toužil jsem po tomto okamžiku a současně jsem se ho bál, měl jsem strach abych jí v jejím stavu nějak neublížil. Její horké nateklé pohlaví mne přímo vyzývalo ke vstupu a oba jsme se onoho okamžiku nemohli dočkat.

Vzal jsem do ruky svůj pyj a pomalu jej přisadil k ústí matčiny pochvy. Špička mého žaludu se ocitla v horkém dotyku s jejími pysky, z nichž pomalu vytékaly kapky vzrušení. Začal jsem pomalu tlačit pyj do pohlaví mé matky, jako bych se chtěl vrátit odkud jsem přišel na svět. „Opatrně miláčku!“ vyzývala mě vzrušeným hlasem matka a sama mne dotykem ruky na mém zadku dirigovala. Cítil jsem jak se snadno dostávám do horké sauny jejího pohlaví, můj žalud rozevíral cestu mezi jejími zduřelými pysky a opatrně dosedl na dno její pochvy. „Ano, ano, dělej mi to, prosím tě!“ šeptala matka zatímco se její tělo vzepjalo proti mému klínu.

Stál jsem před postelí na níž ležela na zádech matka se široce roztaženýma nohama s pyjem zasunutým až na dno jejího pohlaví a díval se na tu krásu. Její bříško bylo vystouplé a přecházelo směrem k hlavě ve dva velké, mlékem nalité prsy, které si i v této poloze držely svůj nádherný tvar. Matčinu tvář zkrásňovalo vzrušení z toho, že cítí v sobě pyj svého syna a se zavřenýma očima si vychutnávala tu slast.

Začal jsem pomalu jezdit v její žhavé pochvě sem a tam s obavou, abych jí neublížil. Cítil jsem, jak i ve mně stoupá napětí a vzrušení a silou vůle jsem se krotil, abych nezdivočel. „Jen se neboj, můžeš ve mně takhle jezdit, je to šíleně krásné!“ povzbuzovala mě matka a vycházela vstříc svým klínem mému přirážení.

Měl jsem proti mamce výhodu v tom, že ona nesouložila několik měsíců a byla strašně nadržená, navíc těhotenství ještě více zvýšilo citlivost pohlavního dráždění. Proto netrvalo dlouho a matčino vzrušení dosáhlo vrcholu. Cítil jsem, jak se vnitřně chvěje a její pochva se začíná stahovat na mém pyji. „Už, už budu, miluj mě můj drahý, nepřestávej!“ již sténala slastí a její tělo se začalo prohýbat milostnou křečí. „Pojď, pojď také, stříkej už!“ povzbuzovala mě přerývavě a já cítil záškuby její pochvy.

Nemohl jsem jejímu vzrušení odolat. Cítil jsem známé mravenčení ve slabinách a postupující semeno. Nemohl jsem se ovládnout a začal jsem nahlas křičet. „Už budu, už budu stříkat maminko!“ a pevně jsem se tiskl do matčina hladového klína. „Ano, stříkej, vystříkej do mě všechno co je v tobě, chci to cítit v sobě!“ povzbuzovala mne a její pohlaví mě začalo ždímat svými stahy.

To byla poslední kapka a již jsem se neudržel. S mohutným škubáním jsem začal ze svého pyje plnit matčinu horkou pochvu svým semenem. Gejzíry dopadaly na dno matčiny pochvy a ta se začala svíjet pod dojmem dalšího orgasmu vyvolaného jeho dopady. Její nohy mě pevně sevřely okolo boků a pomáhaly mi vystřikovat semeno dokud to šlo. Padl jsem opatrně na matčino tělo abych jí příliš netlačil vystouplé bříško a vzrušeně sál její naběhlé bradavky, až jsem ucítil tu opojnou chuť jejího mléka. Konečně se naše těla zklidnila a já se svezl vyčerpán předchozím vzrušením vedle ní na postel.

„Bylo to tak nádherné Petříčku, nikdy bych nevěřila, že je to možné, prožít takovou slast s vlastním synem! “ šeptala mi mamka do ucha a hladila mě po zpocené hlavě. „Ani já, maminko, nikdy bych si nepomyslel, že bych se mohl s tebou milovat jako s ženou! A přitom jsem o tom již dávno snil a ten můj sen se mi splnil!“ přiznával jsem se matce a přitulil jsem se k ní. „Tak ty jsi snil o milování se svojí matkou? Ale i matky sní o milování se svými syny, na tom není nic divného. A nyní se můžeme spolu milovat kdy budeme chtít, tedy dokud to půjde!“ dodala mamka a na dotvrzení svých slov mě začala líbat.

Ten večer jsme se milovali ještě dvakrát, dokud nás nezmohla únava a my neusnuli ve vzájemném objetí. Byli jsme štěstím bez sebe, čekají nás nádherné dny a noci našeho milování a vůbec nám nevadilo, že se dopouštíme incestu a navíc, že je matka těhotná. Pomohl jsem matce zapomenout na její neštěstí a sám získal nádhernou milenku, která mi plnila všechna moje přání a já jí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *