Má paní – profesorka IV.

Bál jsem se zaprotestovat a tak jsem jen ležel a čekal. Nástavec co měla v ruce namazala zase gelem a vcelku bez okolků mi ho zastrčila do zadku. Heknul jsem do roubíku, ale skoro nic nebylo slyšet. Pak otočila kohoutkem pod plastikovým pytlem a já cítil, jak se mi střeva pomalu plní studenou vodou.

Moje paní si zatím sedla na gauč, pustila video a své rozkošné nožky v kozačkách si položila na má záda. Občas mě podrážkou pohladila po vlasech nebo po tváři, ale jinak byla zabrána dějem v televizi, kde si právě 2 ženy vychovávaly z nějakého mladého muže stejně bezmocnou sexuální hračku jako jsem byl já.

Střeva se mi pomalu plnily, ale v pytli bylo ještě více než polovina vody. Prosebně jsem se podíval na svou paní, ta vstala a řekla: „Já vím, teče to moc pomalu viď?“ a pořádně zmáčkla pytel a já cítil obrovský proud vody, který právě stříkal do mých střev. Takhle to má paní udělala ještě několikrát, dokud do mých střev opravdu nenatekla všechna voda z pytle. Myslel jsem, že v příští sekundě prasknu, ale moje paní se jen usmála, odešla ke stolku s vibrátory a přinesla jakýsi kužel se zátkou u kterého byl navíc balónek na nafouknutí.

Řekla: „Přeci by jsi mi to tu nechtěl zaneřádit!“ a ve stejný moment mi jednou rukou ze zadnice vyškubla nástavec a druhou mi do zadku okamžitě vrazila onen kužel až po tu zátku, která zůstala venku a zajistila, aby mi tam tento vibrátorek nevlezl celý.

Kňučel jsem, ale nepomohlo to. Moje Paní si znovu v klidu sedla na gauč, odložila si na mě nohy, do jedné ruky si vzala balónek na nafukování, který mi strčila před obličej a začala ho mačkat. Konečník se mi za chvilku úplně zaplnil tímto kuželem, takže jsem byl dokonale zašpuntovaný. Má Paní se dál dívala na film a abych se já nenudil, občas balónek trochu přifoukla nebo ho povypustila.

Takhle to probíhalo až do konce filmu, kdy má paní usoudila, že pro dnešek už to stačí a že mě propustí domů. Zátku v zadku mi nechala, na nohy mi místo rozporky dala ony 2 smyčky s 30ti centimetrovým provázkem, na krk připla vodítko já za ní pak cupital na toaletu, kde mi vyškubla zátku ze zadnice a dovolila se mi vyprázdnit. Dokonce mi i rozvázala ruce, abych se mohl umýt. Na vodítku mě pak odvedla do předsíně, kde mi sundala i pouta z nohou, obojek a jako poslední i roubík z jejích promáčených kalhotek a jejího koženého pásku.

Oblékl jsem se, obul, zvedl hlavu a podíval se na ní a ucítil jsem, že jsme se zase stali Alenou a Robinem. Paní Alena a její bezmocná sexuální hračka zůstali v oné tajemné zamčené místnosti.

„Díky, bylo to ….ehm….zajímavé….a příjemné“, řekl jsem. „Jsem ráda, že se ti to líbilo…mimochodem, jestli budeš mít zájem, příští čtvrtek tě budu čekat zase ve tři.“ „Budu o tom uvažovat!“ řekl jsem, ale oba jsme věděli, že určitě přijdu. Políbil jsem jí na rozloučenou, popřáli jsme si dobrou noc a já vyšel do chladné jarní noci na pražském předměstí….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *