Kamarádka II.

Místo očekávaného vysvobození mého ztuhlého ptáka z kalhot si posbírala své svršky včetně vlhkých kalhotek, políbila mne, jen tak zlehka pohladila mého ptáka přes kalhoty a vydala se směrem do „svého“ pokoje. Když odcházela, myslel jsem že to od ní bylo vše a že si ho mám sám později vyhonit. Jak odcházela, tak jsem si ji prohlédl i zezadu. Prdelku měla taky velice pěkně udělanou, vždyť ona byla kus ženské o kterou by stál myslím každý chlap.

Vypnul jsem tedy televizi a video a ještě chvíli seděl. Byl jsem sám se sebou spokojen, i když ne uspokojen. Patřím totiž asi do malé skupiny chlapů u kterých je uspokojení protějšku přednější než vlastní. A o tom, že jsem odvedl dobrou práci jsem byl přesvědčen. Kupodivu se však za chvíli vrátila ve své nahé kráse zahalena do průsvitné košilky, která končila kousek pod pupíčkem. Prý jí bylo zima, tak šla na sebe něco hodit. Přemýšlet nad tím, jak jí tento kousek tenké látky může zahřát je zbytečné…

Natáhla ke mně ruku a já pochopil že jí mám dát svoji a jít s ní. Přešli jsme předsíň a zavedla mne do ložnice, kde je dvojpostel v níž spávám věčně sám. Posadila mne na ni a sundala mi tričko. Poté mě položila a šly dolů kalhoty. Ležel jsem jen v boxerkách a ona viděla, že mne ještě mé vzrušení z předcházejících událostí úplně neopustilo. Lehla si na mne a přitiskla se svou kačenkou na vybouleninu, kterou vytvářel polotuhý pták ve spodkách. To mne samosebou vzrušilo a vyboulenina se zvětšila.

Byla evidentně potěšena, protože to musela i cítit, jak na mně byla přilepená. Začala mě líbat a šoustacími pohyby mi ptáka masírovat přes spodky. Jelikož to bylo moc příjemné, měla toho na „šoustání“ čím dál víc.

Začínal jsem cítit, jak šťávička z její kačenky pomalu prostupuje mými spodky a to mne ještě víc vzrušilo. Posadila se aby se mohla ještě více přitisknout a pokračovala v „šoustání“ a začínala tiše sténat. Zrychlovala tempo, kačenka jí rejdila po již dost pevné bouli a můj pták mi lítal pod spodkama sem a tam. S vypětím mi padla na hruď a šibalsky se usmívala. Ta potvůrka se právě udělala už po druhé a já pořád nic, i když jsem chvílemi myslel, že z toho jejího divokého rejdění po mém rozkroku vystříknu do spodků. Šťastně oddechovala na mé hrudi a pak mne políbila a řekla ať chvilku vydržím, že musí popadnout dech.

Chvilku na mě ležela a pak se odkulila a stáhla mi spodky provlhlé od její šťávičky. Vyskočil na ni můj stále tuhý pták. Prohlédla si ho a pousmála se. Chytla ho do ruky a hnedka jí ho půlka zmizela v pusince. Cumlala ho a olizovala hbitým jazýčkem. To jsem pro změnu za dnešní večer poprvé slastně oddechoval já. Dál si s ním hrála a občas ho z pusinky vytáhla aby v ní potom mohl zase pomalu zmizet.

Když už cítila a slyšela, že se pomalu udělám, najednou přestala a sklouzla po mém těle vzhůru, aby měla kačenku tam kde já svého ptáka. Chytla ho mezi prsty a pomohla mu do své provlhlé teplé štěrbinky. Položila se na mne, políbila mne a řekla ať nemám obavy, že bere prášky. Políbila mě ještě jednou a zvedla se na koníčka se slovy, ať ukážu co ve mně je. Že by se chtěla udělat ještě jednou a snad ji nezklamu.

Pomalu se nadzvedávala a klesala, já jí hladil zepředu kozičky a masíroval bradavky. Oba jsme oddechovali, i když já více než ona, protože měla za sebou dva orgasmy a já zatím ani jeden. Nabírala na tempu a můj pták v ní jezdil sem a tam až jsem myslel že z ní musí každou chvíli vyskočit, jak mocně se zvedala a klesala. Začala zpomalovat až úplně přestala a klesla mi na hruď. Jen tak mezi vzdechy pronesla ať si nemyslím, že ona už je a naznačila mi, abychom změnili polohu.

Aniž bych z ní svého ptáka vytáhl, obrátili jsme si role a nahoře jsem byl teď já. Zůstal jsem na ní ležet a začal ji líbat a přitom se v ní začal pomalu pohybovat. Chytila mne za zadek a mírně kontrolovala mé pohyby v ní. Šoustal jsem ji krátkými pomalými pohyby a občas se přitiskl, abych jí svým podbřiškem mohl namasírovat hrášek. To že se jí to líbilo potvrdila stiskem mých půlek a přitisknutím směrem ke kačence a na doraz hluboko dovnitř štěrbinky. Hrál jsem si s ní takhle ještě chvíli a ona se začínala čím dál více poddávat rozkoši z toho, že mne má uvnitř sebe. Měla zavřené oči a vypadala, jako by spala. Že tomu tak ale nebylo mi potvrzovalo její vzdychání a slastné výrazy v obličeji.

Pustila můj zadek, chytla si svá stehna a roztáhla nohy od sebe jak jen mohla. Díky tomu jsem ji začal šoustat nejen dovnitř a ven ale i nahoru a dolů a do stran. Jakým směrem a kdy jsem nepřemýšlel, prostě jsem v ní rejdil jak mne napadlo a občas jsem co nejvíce přirazil a tak zůstal, načež jen hekla. Tyto přírazy jsem začal dělat čím dál častěji a ona přešla ze vzdychání v ono spokojené hekání.

Začínal jsem pociťovat, že toto tempo už dlouho nevydržím a začal zpomalovat. Odpovědí mi bylo jasné, něžné a přitom nespokojené zavrčení. Začal jsem tedy znovu přirážet a pták mi v ní lítal sem a tam až úplně na kraj a pak zas co nejhlouběji dovnitř. Pustila si stehna, zaryla ruce do matrace a začala dost nahlas sténat. Tušil jsem očekávané a zrychlil jsem tempo a tvrdost přírazů. Byl jsem na pokraji orgasmu, ale chtěl jsem splnit její přání a udělat jí ještě jednou, do třetice.

Najednou mne chytla nohama kolem pasu, přitiskla do klína a pevně sevřela. Naštěstí mi nechala trošku prostoru, abych nemusel úplně přestat se šoustáním její štěrbinky. Vydala ze sebe dlouhý, hlasitý orgasmický výdech a ještě pevněji mne přitiskla k sobě a mezi stehny. To jsem to už nevydržel a pustil do ní co ve mně bylo. Padl na její prsa a zhluboka oddechoval, protože tohle mi dalo opravdu zabrat. Ptáka jsem měl stále v ní a cítil jsem jak mi v něm ještě pěknou chvíli cuká, stejně jako její horkou štěrbinku a její doznívající orgasmické stahy.

Stále mne držela stehny, i když méně pevně a já na ni spokojeně a hlavně konečně uspokojeně ležel. Políbil jsem jí kozičku přes košilku co měla stále na sobě a pak i její rty. Oplatila mi to dlouhým vášnivým polibkem. Vydechla a řekla že do třetice je to vždy pro ni nejlepší. Zůstal jsem na ní ležet, protože mne evidentně nehodlala ze svého klína pustit, i když se můj pták pomalu zmenšoval a já cítil, jak z ní po mých kulkách vytéká směs její šťávičky a toho co jsem do ní napumpoval.

Přitiskla mne mezi kozičky a hladila mne ve vlasech, sevření jejích stehen povolilo, ale já v ní i nadále zůstával. Nic neříkala, ale cítil jsem se že byla ráda, že jsem z ní svého již notně ochablého ptáka nevytáhl a neodkulil se bokem. Začala mi říkat, že nelituje toho co z počátku udělala a začala mne svádět a že byla mile překvapena, když jsem se nechal. Já ji opáčil, že jsem nejdřív váhal a pak si řekl, že mne může kdykoli zastavit, tak jsem pokračoval až do tohoto, pro oba, slastného konce. A v duchu jsem dodal, slastného třikrát pro Tebe a jednou pro mne. Ale nevadilo mi to, i kdybych nebyl ani jednou a ona třebas pětkrát díky mně, byl bych také spokojen. Vždyť není nic krásnějšího, než vidět, slyšet a i cítit, jak se můj protějšek udělá. A ještě k tomu tolikrát.

Už jsme nemluvili, jen na sobě leželi, jako v moment jejího a mého orgasmu a unaveně dýchali. Ještě že zítra nemusím do práce, prohodil jsem a ona se na mne usmála. Nahmatala vypínač od lampičky a zhasla. Popřála mi dobrou noc a předem poděkovala za „přespání“. Nevím kdo usnul dřív, zda ona či já, ale po dnešním večeru se mi usínalo jako nikdy předtím. A to už proto, že jsem odvedl kvalitně trojitou „práci“ a že jsem usínal na ní a ještě možná částečně i v ní.

To je z mého, a jak jsem původně myslel nudného a stereotypního pátečního, večera vše. Ráno jsme se probudili již „jen“ vedle sebe, ale spolu po boku. Už si nepamatuji, kdo se vzbudil dříve, ale potom následovala společná sprcha a snídaně. Převlékli jsme propocenou a provlhlou postel a usadili se spolu na pohovku, kde to všechno začalo v něžném objetí. Odjela až v neděli večer. A pak jezdila v pátek navečer na každý víkend až do nedělního pozdního odpoledne. Všechny jsme je, jak si asi myslíte neprošoustali, ale trávili jsme je společně a jeden druhého ještě více poznali.

Časem si našla práci u nás ve městě a přestěhovala se ke mně. Pokoj „pro hosty“ zel prázdnotou, zato moje věčně opuštěná dvojpostel byla konečně dlouhodobě využita. Stal se z nás pár, i když bych to nikdy nečekal a ona také ne. A už vůbec ne, že ona začne pracovat někde jinde nebo bydlet, natož u mne. Byli jsme oba vděčni za ten večer, kdy se zastavila aby u mě přespala a já jí to dovolil. Že onemocnělo dítě jejich příbuzných a „vyštvali“ ji od nich, aby se nenakazila…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *