Víkend na chatě V.

Když jsme vešli do koupelny, zůstali jsme překvapeně stát. Na kachličkové podlaze ležela na zádech Moničina mamka se široce roztaženýma nohama a mezi nimi pilně jazykem pracovala její matka, Moničina babička, kterou zezadu umělým pyjem zpracovávala moje mamka. Byl to šíleně vzrušující obrázek a až po chvíli jsem si všimnul, že to co mamka drží v ruce je vlastně odšroubovaná sprcha a z kundy Moničiny babičky vyčnívá její růžice.

Moničina maminka měla v sobě zasunutou umělou láhev se sprchovým gelem s příčným vroubkováním proti klouzání v ruce což šíleně dráždilo stěny pochvy a Moničina babička jí jazykem dráždila naběhlý poštěvák. Mamka v druhé ruce držela hadici sprchy hluboce zasunutou ve své pochvě a chvěla se pod nepřetržitým orgasmem způsobeným proudem vody tryskající z hadice do její pochvy. Konečně cela zmožená hadici vytáhla a přisadila jí k otevřenému análu Moničiny babičky který vypadal, jako by již v sobě měl nějaké potěšení.

Hadice do něj zajela a proud vody začal vyplavovat a čistit vnitřek. Po chvíli již vystřikovala pouze čistá voda zatímco Moničina babička se kroutila a vzpínala šílenou slastí svého orgasmu. Nakonec mamka poklekla, vytáhla hadici z análu Moničiny babičky a bleskově ho vrazila do rovněž neuzavřeného análu Moničiny mamky. Ta strašlivě vykřikla a vysoko vzepjala klín vzhůru. Láhev vyjela z její široce rozevřené kundy a ta zírala toužebně po jiném těšiteli.

To byla chvíle pro mě. Pyj mně opět stál vzrušením z té podívané a tak jsem přiskočil a vrazil ho do zvednutého klína Moničiny matky. Mamka klečela vedle ní, jednou rukou pevně svírala sprchu v jejím análu a druhou rukou jí podpírala aby udržela klín v pro mne výhodné podobě.

Viděl jsem jak se prsy Moničiny matky svojí vahou tlačí na její obličej a ona si vsála vlastní bradavku do úst a dráždila jí mezi svými rty a zuby. Divoce přitom skučela a její pochva sebou škubala na mém pyji v křeči orgasmu. Nakonec klesla zadkem na zem a zůstala ležet s hadicí v zadku.

Maminka uviděla před svýma očima můj náhle uvolněný pyj a radostně jej vsála do svých úst. Konečně jsem narazil na ženu která dokonale ovládala kouření a během chvilky se jí povedlo mě opět přivést k výstřiku. Neuměl jsem ani spočítat pokolikáté dnes, ale ještě ze mě tryskalo semeno i když již přece jen v menším množství.

To mi již slabostí podklesávaly nohy a já si musel nakonec sednout na zem vedle Moničiny matky. Ta se již začala vzpamatovávat a překvapeně zírala, kde jsme se tam s Monikou vzali. „Tak se mi to přece jen nezdálo, že mě šoustal nakonec pořádný pták?“ zeptala se udiveně a nakonec se rozesmála z pohledu na nás. „Víš Marto, otevřeně ti říkám, že ti závidím tvého syna a hlavně to, jak se s ním můžeš kdykoliv milovat. Takového mladého milence bych vzala všemi deseti a když už tě nebude bavit, pošli ho za mnou!“ říkala žertem ale Monika hned přiskočila ke mně a pevně mě objala: „To je můj miláček a nechte mi ho být! Já vám ho nepůjčím!“ volala a tiskla se ke mně.

Všichni jsme se nakonec rozesmáli a konečně se dostali k pořádné očistě. Trvalo to dost dlouho než jsme se postupně umyli a osprchovali, ale přesto, že jsme se různě mazlili a dráždili, už k ničemu nedošlo. Už jsme toho měli všichni dost a těšili se konečně do postele. Zítra se vracíme zpět domů a zbydou jen vzpomínky. S tímto vědomím jsem konečně vlezl do postele a během chvilky usnul. Nevěděl jsem tak, že se ke mně přitisklo mladé pružné tělo a vděčně mě políbilo na tvář než rovněž podlehlo únavě a spánku.

Probudil jsem se až téměř v poledne. Pomalu jsem přicházel k sobě a ucítil vedle sebe něco pružného a měkkého. Z boku se ke mně tulila Monika, košilku ze spánku vyhrnutou až nad zadeček a z výstřihu jí zvědavě vykukoval jeden prs. Byl to nádherný pohled a já v té chvíli chtěl, aby trval věčně. Lehce jsem začal hladit nahý zadeček a něžně políbil vykukující bradavku. Monika ze spánku něco zamumlala a otočila se ke mně zády. Tím se ke mě přitiskla svým nahým zadečkem a já věděl, že je zle.

Už jsem nemohl přestat, protože by to byl hřích, nechat takovou nádheru ladem. Uchopil jsem tvrdnoucí pyj do ruky a začal jeho špičkou něžně hladit Moničinu škebličku. Se vzrušením jsem pozoroval jak začíná pomalu reagovat, což jsem poznal podle jejího vlhnutí. Asi se jí něco zdálo, protože něco mumlala a sama se zadečkem tiskla proti mému pyji. To se její škvírka již začala pootevírat a pyj již začal po malých kousíčkách pomalu vnikat dovnitř. Nechal jsem tomu volný průchod a cítil jak pyj pomaloučku zajíždí hlouběji a hlouběji do Moničiny kundičky. Ta stále ještě spala a myslela si asi, že se jedná o živý sen.

Zdálo se mi nekonečně dlouhé než jsem zajel do ní celým pyjem, ale to již bylo vyhráno. Pomalu jsem začal vyjíždět z již vzrušené kundičky ven a vtom Monika otevřela oči a se zasténáním přirazila zadečkem znovu do mého klína. „Ještě, ještě!“ škemrala v polospánku „Nepřestávej, to je nádherné probuzení!“ sténala a přirážela opakovaně na můj pyj. Probouzela se čím dál tím víc – poznal jsem to i na její vzrůstající aktivitě. Nakonec již sama divoce přirážela a přitáhla si moje ruce na svá volná prsa, vykukující z výstřihu košilky. Slastně se prohnula když ucítila jak jí mnu bradavky a kňučela slastí.

Během chvilky se již začala její kundička divoce cukat a stahovat okolo mého pyje což bylo znakem jejího orgasmu. Opět jsem ucítil jak mě svojí pochvou začíná ždímat a již jsem raději rychle pyj vytáhl z obavy, že budu stříkat. Ihned vztáhla za sebe ruku a uchopila pyj do ní a začala mi jej honit. Náhle, jako by si na něco vzpomněla, rychle se otočila a sevřela svá nádherná prsa rukama se slovy : „Vystříkej se mi mezi ně prosím!“ škemrala a já jí ochotně poslechl, neboť jsem to již měl na krajíčku. Z jeho špičky vytryskl gejzír semene a opakovanými dávkami poskvrnil hebkou pleť úslužné dívky.

Ještě jsme ani pořádně neskončili a již jsme slyšeli hlas volající nás k obědu. Rychle jsme dokončili rozdělanou práci a konečně vstali z postele. Po obědě jsme po sobě pořádně uklidili, zabalili věci a nasedli do auta. Tentokrát si Monika sedla doprostřed mezi mne a svojí babičku, čemuž jsme se všichni zasmáli. Vyrazili jsem na zpáteční cestu a zatímco mamka s Moničinou maminkou vesele klábosili, mě přemohla dřímota a usnul jsem.

Probudil mě pocit jako když mi někdo lehce hladí po přirození a když jsem konečně otevřel oči, uviděl jsem Moničinu hlavu skloněnou v mém klíně jak pilně kouří můj pyj. Dál jsem viděl jak Monika rukou hrabe v klíně své babičky sedící se sukní vyhrnutou až k pasu, zatímco ona má zase ruku strčenou mezi nohama Moniky. Moničina maminka spala s hlavou na okénku a mamka upřeně pozorovala cestu před sebou, občas hodíc přejícím zrakem pohled do zpětného zrcátka.

Jenom jsem tak seděl, mírně roztažené nohy a přičiněním Moničiny pusinky mhouřil oči slastí. To jsem již cítil jak sebou můj pyj začíná poškubávat a pevně jsem sevřel Moničinu hlavu a tiskl jí na můj pyj v obavě, že přestane. Ta však chtěla svoje dílo dokonat a pečlivě mě kouřila dál i když jsem již ze sebe chrlil dávky spermatu do její otevřené pusinky. Poctivě mě vysála do poslední kapičky, čistě jej olízala a takto očištěného zastrčila zpět do kalhot. Šlo to špatně, protože stále ještě stál ale blížili jsme se již k domovu a nebyl čas na něco dalšího. Navíc její i babiččina ruka také dokončila dílo v přirození té druhé a takhle spokojené se zakončením našeho výletu začaly se připravovat na vystoupení.

Moničina maminka byla již vzhůru a domlouvaly s mamkou nějaký další program.Nevěděl jsem zda společný výlet opět na chatu či nějakou vlastní akci jenom ony spolu. Vypadalo to, že se jim lesbické milování docela zalíbilo a nebudou ho chtít jenom tak skončit. Doufal jsem, že se spolu ještě v tomto složení setkáme, i když bych přivítal alespoň jednoho muže a myslel jsem na taťku, pokud by to mamka dovolila. Vzpomněl jsem si jak se vyžívá v obrovských prsech naší babičky, jeho matky a jak by byl určitě nadšen prsy Moničiny babičky či její mamky.

S Monikou jsem se dlouze loučil a domlouval naše další setkání. Pozval jsem jí na příští víkend k nám a ona nadšeně začala přemlouvat matku, aby jí k nám pustila. Ta se nakonec váhavě nechala přemluvit s tím, že termín si upřesní obě matky mezi sebou a tím náš výlet skončil…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *