Víkend na chatě I.

Tento příběh se mi udál když mně bylo sedmnáct let. To jsem již studoval ve třetím ročníku strojní průmyslovky a maminka mě přihlásila do tanečních. Silně jsem se bránil, ale nebylo mi to nic platné. Chodila tam pro všechny případy se mnou, takže mi nezbylo nic jiného, než se podřídit.

Ze začátku jsem tancoval s holkama tak jak na mě vyšly, až asi od poloviny, kdy jsme se již trochu poznali a různě se to spárovalo, jsem začal tančit pouze s jednou. Jmenovala se Monika, byla stejně stará jako já a chodila na gympl. Byla nádherná, krásné blond vlasy až na záda, perfektní postava s vyvinutými prsy a útlým pasem, dlouhé štíhlé nohy. A navíc docela normální, dobře jsme si rozuměli a zrovna tak si mamka rozuměla s jejím doprovodem.

Střídaly se dvě ženy, jedna vypadala jako starší sestra a druhá jako maminka. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se dozvěděl, že ta první je maminka a ta druhá je babička. Maminka byla štíhlá tmavovlasá žena, s menšími prsy ale tělem stejně nádherným jako Monika. Babička byla blondýna nakrátko stříhaná, proto vypadala tak mladě, prsa měla ještě o mnoho větší než Monika a postavu stále vynikající. Nikdo by do ní neřekl, že je babičkou Moniky. Obě starší ženy si s mamkou perfektně rozuměli a vůbec jim nevadilo, že jsme s Monikou chodili domů sami, zatímco ony se ještě většinou zastavily ve vinárně na dvě deci.

Cítil jsem, že nejsou proti tomu, že spolu vlastně chodíme. Jenomže Monika byla strašně staromódní, přiznala se mi, že je stále ještě panna a že se panenství zbaví až o svatební noci. Žily s maminkou a babičkou sami, otec od nich odešel před dvěma lety a děda již umřel dávno. Obě ještě pracovaly a podle Moniky neměly čas na nové známosti.

Na závěrečném věnečku byly s Monikou obě, maminka i babička a moc jim to slušelo, tak jako mé mamce. Byl to nádherný pohled na krásné zralé ženy a všichni muži koukali jenom na ně. Po skončení jsme již tradičně šli domů s Monikou sami, ženský se šli ještě pobavit. Ač jsem se snažil, k ničemu jsem Moniku nedonutil. Nechala se líbat, stejně oplácela i ona mně, ale nedovolila mi víc než jí hladit buchtičku, která byla mokrá a vzrušená, mohl jsem jí rozepnout podprsenku a laskat její nádherná prsa, ale to bylo vše.

Maximálně byla ochotná udělat mě rukou, jak se stydlivě přiznala, což jí poradila prý babička a maminka jí to ukázala na nějakých obrázcích. Byl jsem z jejího těla tak vzrušený, že jsem nakonec neodolal a nechal se od ní vyhonit. Nestálo to za moc, bylo znát, že nemá žádnou praxi, a navíc byla šokovaná velikostí mého pyje a musela mi ho honit oběma rukama. Což jí dělalo velké potíže. Přesto jsem jí postříkal její šaty, než pyj nasměrovala jiným směrem. Slíbili jsme si, že se zase sejdeme a rozešli jsme se.

Mamka přišla domů asi hodinu po mně a hned mezi dveřmi rozverně hlásila, že má pro mě radostnou novinu. Jsme pozvaní na jejich chatu, kde budou slavit narozeniny babičky a já s mamkou tam budeme spát. Bylo to již příští víkend, takže se mamka rozhodla rychle, že pojedeme. Otec byl stejně na montážích a Evka měla nějaký program a nemohla jet s námi.

Mamka se těšila ještě snad víc než já a tak bylo rozhodnuto. Šokovala mě však sdělením, že oběma ženám vyprávěla o našem incestním vztahu a ony jí zase na oplátku sdělily, jaké mají problémy s Monikou a jejím staromódním názorem na pannenství. Nebylo mi to dvakrát příjemné a vrtalo mi hlavou, jak se mohly dostat na takové téma. Prostě když se ženský trochu napijou, tak vykecají na sebe všechno, i to co nevědí, jak zní nějaká moudrost.

Týden uběhl jako voda a v pátek odpoledne jsme vyrazili. Mamka řekla, že jedeme naším autem a zajedeme pro Monika a její maminku a babičku. Ty už na nás čekaly, srdečně se s mamkou zdravily a dokonce mě i políbily. K mému překvapení si s mamkou tykaly a vesele se bavily, zatímco my s Monikou jsme se drželi za ruce a koukali z okna na ubíhající krajinu.

Seděl jsem mezi Monikou a její babičkou a cítil z obou stran měkkost jejich těl. Dokonce se babička jakoby náhodou několikrát dotkla mého kolena či stehna a jednou se tak nakláněla k Monice, až na mě přitiskla svá prsa a já cítil jejich pružnost a velikost. Dívala se přitom na mě jak budu reagovat ale já dělal jakoby nic, i když to za chvilku opakovala.

Musím přiznat, že se mi to líbilo, ale nevěděl jsem jak mám reagovat. Navíc z druhé strany jsem cítil jak se ke mně tiskne mladé tílko Moniky, která vzala mou ruku do dlaní a položila si jí na své stehno. Pomalu jsem zajel rukou pod kratičkou sukénku na vnitřní stranu stehna a snažil se zajet mezi ně. Monika je měla pevně přitisknuté k sobě ale náhle je pomalu, jakoby nejistě roztáhla tak, abych se dostal rukou mezi ně. Mamka si zatím vpředu vesele povídala s Moničinou maminkou a vůbec si nás nevšímaly.

Lehounce jsem zajel prsty až jsem se dotkl jemných kalhotek a pokračoval dál, dokud jsem přes ně necítil Moničinu škebličku. Byla vlhká vzrušením a chvěla se nedočkavostí. Začal jsem něžně prstem přejíždět přes vlhkou škvírečku a cítil jak se pod mým prstem začíná nalévat krví a mírně a pomalu rozevírat. Úkosem jsem pohlédl na Moniku v očekávání, že jako vždy mojí ruku odstrčí, ale viděl jsem jak sedí a se zavřenýma očima čeká na moje další laskání.

Dodalo mi to odvahy a pokračoval jsem v hlazení vzrušeného ústí Moničina pohlaví. Látka kalhotek byla již mokrá a cítil jsem přes ní, že je Moničina kundička zcela rozevřená. Prstem jsem začal i přes látku kalhotek zajíždět hlouběji a hlouběji do ní a Moničiny prsty se začaly slastí zarývat do mého stehna. Kalhotky mi však bránily dostat se hlouběji a tak jsem se snažil zajet pod ně. Konečně se mi to podařilo a mně již žádná látka nebránila ponořit prst do Moničiny panenské kundičky.

Byl jsem z toho celý rozechvělý, protože takhle daleko mě ještě nikdy nepustila. V tom jsem se náhodou dotkl jejího poštěváčku, který byl již jako hrášek a toužil rovněž po laskání. Viděl jsem jak Monika stiskla zuby rty aby nevykřikla slastí a vší silou je drží u sebe, ve snaze zabránit sténání.

Náhle se mé druhé ruky chopila ruka babičky sedící vedle mě a na kterou jsme úplně zapoměli. Lekl jsem se co bude následovat ale k mému překvapení si mou ruku rovněž vsunula mezi své nohy a bezostyšně si jí položila přímo na svou kundu. Kalhotky byly prosáklé vlhkostí a její pysky byly široce rozšklebené vzrušením z našeho pozorování.

Duchapřítomně jsem zareagoval a dělal Moničině babičce to samé co Monice. Zajel jsem i jí pod kalhotky což mi usnadnila tím, že si pohodlněji sedla abych se mohl lépe do její kundy dostat. Byl to obrovský rozdíl mezi dvěma dámskými přirozeními, Moničino panenské bylo úzké a mělké, zakončené překážkou v podobě panenské blány, zatímco její babička měla kundu širokou a hlubokou jako studna. Obě ale byly stejně mokré a horké, toužící po laskání.

Zatímco Moniku jsem dráždil pouze jedním prstem, do kundy její babičky jsem klidně zasunul tři prsty najednou a postupně jsem do ní zajel celou rukou. Snažil jsem se co nejlépe ženy dráždit a pozoroval jsem je, jak pomalu ztrácejí povědomí o světě a úplně se poddávají mým prstům. Jejich klíny téměř neznatelně přirážely v rytmu pohybů mých prstů a jejich dýchání se stávalo hlasitější a trhanější.

Náhle jsem ucítil, jak mi ruka Moničiny babičky přistála na mém tvrdém a napruženém pyji a přes látku kalhot mi po něm začala jezdit sem a tam. Za chvíli však sama rozepnula zip mých kalhot a knoflíky boxerek a můj pyj vyskočil do její ruky jako čertík ze škatulky. Ucítil jsem jak sebou babička trhla když poznala jeho velikost, ale ihned pokračovala v jeho honění. Nyní to byly závody kdo z koho.

Ihned jsem poznal, že je Moničina babička podstatně zkušenější než Monika podle toho, jak se její prsty a ruka zkušeně pohybovaly po mém pyji a laskaly jeho nejcitlivější místa. Stále jsme všichni dělali jakoby nic, koukali pouze před sebe, ale vnitřně jsme byli vzbouření a zápasili s touhou sténat a křičet rozkoší.

Vtom jsem ucítil jak se Moničina stehna prudce vší silou sevřela kolem mé ruky a Monika se předklonila vpřed ve snaze uvěznit mojí ruku v sobě. Okolo mého prstu proudily její šťávy a její kundička sebou škubala křečí orgasmu. Nevím, zda to byl její první, ale musel být obrovský, protože to vypadalo, že snad Monika omdlí rozkoší. Monika křečovitě svírala rukama sedadlo a vychutnávala si přílivy slasti z jejího orgasmu.

Již se uklidňovala, když jsem ucítil na druhé ruce prudké stahy pochvy její babičky. Reagovala ještě bouřlivěji než kunda Moniky, její stěny se stahovaly jako by chtěly mojí ruku umačkat a já jsem si pomyslel, jak by se asi cítil uvnitř můj pyj. Asi jako ve ždímačce, zasmál jsem se v duchu, ale ihned mě to přešlo, protože babiččina ruka zkušeně přiváděla můj pyj k výstřiku.

Určitě poznala, že se blížím k vyvrcholení, protože ještě zvýšila intenzitu dráždění a můj pyj sebou začal pocukávat blížícím se výronem semene. V okamžiku kdy babiččina kunda povolila svůj stisk a já v ní mohl volně hýbat rukou, vylétl z mého pyje první gejzír semene. Babička šikovně uchopila pyj tak, abych jí stříkal do dlaně a schytala tak téměř všechny dávky, šokovaná jejich množstvím.

Periferním viděním jsem viděl Moniku, jak vytřeštěně kouká na mého škubajícího se ptáka z něhož vystřikovaly znova a znova gejzíry bílého semene jako by to viděla poprvé v životě a stejně vytřeštěný pohled její mamky která celý výjev pozorovala ve zpětném zrcátku. Jenom moje mamka dělala jako by nic a vesele švitořila jako by si nevšimla, že jí Moničina maminka vůbec nevnímá a kouká na vzrušující výjevy na zadním sedadle.

Konečně se můj pyj uklidnil a přestal ze sebe chrlit dávky semene. Moničina babička odněkud druhou rukou vytáhla velký pánský kapesník a pečlivě si do něj utřela potřísněnou ruku a následně i můj pyj. Opatrně vzala mojí ruku, stále ještě zabořenou v její pochvě a položila jí na sedadlo. Nakonec pohladila mého ptáka překvapená, že stále stojí připraven k boji, násilím jej ohnula do kalhot a zapnula mi na nich zip. Přitom jsme na sebe ani jednou nepohlédli a dělali jako by nic.

Až do konce cesty jsme se bavili jako by se nic nestalo i když na Monice přece jenom bylo znát, že jí to co zažila a viděla vyvedlo z míry. A mně horečně probíhalo hlavou, co se asi bude dít na jejich chatě, když jsme se takto bavili již cestou tam…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *