Letní prázdniny III.

Ráno mě probudily holky svým švitořením a plačící miminko v sousedním pokoji. Mrzutě jsem vstal a šel se podívat, proč mimino pláče. Než jsem otevřel dveře pláč ustal a já při vstupu do tetina pokoje uviděl, jak teta drží u svého prsu kojence hltavě sajícího mateřské mléko. Lekl jsem se, neboť sem nevěděl, že tam teta ještě je, ale ona se usmála a mile mně vybídla: „Jen pojď dál a zavři dveře, ať není průvan. Stejně uvidíš to jsi už viděl, akorát to nejsi ty kdo ze mně saje mléko, ty můj blázínku!“ dodala.

Já jsem začal koktat, že jsem slyšel miminko plakat a šel jsem se podívat, jestli se mu něco nestalo. Přitom jsme upřeně zíral na její mlékem nalité prsy, které byly ještě o mnoho větší, než když jsem je poprvé poznal. Teta si pochopitelně všimla mého upřeného pohledu a usmála se: „Líbí se ti viď? Vidím ti to na očích. Chtěla jsem ti je v noci ukázat, ale ty jsi nebyl v posteli ačkoliv jsem na tebe dlouho čekala. A když jsem se tě nedočkala, šla jsem zase do svojí postele. Moc jsem na tebe vzpomínala a těšila se na milování s tebou!“ řekla upřímně a já byl trochu zaskočen co mám odpovědět.

Ale ona pokračovala: „Jen se nestyď, já vím kde jsi byl a vím, že to není poprvé. Však se ti nedivím, zkušené ženě s takovými prsy nemůže normální mužský odolat. Však on si můj Jarda také rád s nimi pohraje!“ dodala bez náznaku lítosti či žárlivosti. Neodpustil,jsem si otázku: “ A tobě to teti nevadí? Víš já jsem viděl i mého tatínka jak si s babičkou hraje a vím, že zrovna tak si užívá děda s maminkou.“ Myslel jsem si, že tetu ohromím. Ale kdepak. „Já to vím také, vždyť už sem jezdíme déle než ty. A vím i to, jakou zábavu si děda vymyslel s Danem a jeho předchůdcem Britem. Proč myslíš, že má děda pořád jenom psa a ne třeba taky fenku?“ šokovala mě svými vědomostmi teta. Ale to už se maličký napil a začal usínat v tetině náručí.

Teta vstala, položila ho na postel a začala ho přebalovat. Přitom se rozhalil její župan a já uviděl její krásnou téměř dívčí postavu, tentokrát však již opět s téměř plochým bříškem, jako by ani nerodila. Projela mnou prudká žádostivost a já jsem zalitoval, že jsem nebyl ve své posteli když za mnou teta přišla. Teta si asi všimla mého rozpoložení, protože se náhle otočila ke mně a přitiskla mně na svá odhalená ňadra. „Jen se netrap, máme před sebou ještě dost času: Zatím alespoň ochutnej moje mlíčko, mám ho příliš a tlačí mně do prsů!“ dodala beze studu a nádherným pohybem mi nabídla svůj prs. Nemohl jsem od něho oči odtrhnout a jemně jsem se k němu přisál žádostivými ústy. Začal jsem jej jemňounce sát a během okamžiku z prsu vystřikovaly tenounké pramínky sladkého mléka. Bylo to něco nádherného a já byl přitom vzrušen na nejvyšší míru. Teta však po chvilce sama přerušila mojí slast a jemně mně odstrčila se slovy: “ Nech si něco na potom, miláčku!“ a uchopila a přenesla kojence do jeho postýlky. Bylo to včas protože v tu chvíli se rozrazily dveře a do pokoje vlítly Evka s Lenkou, kde jsme, že už má babička dávno snídani…

Odpočinku jsme si užili až až. Krásné počasí nás vylákalo k rybníku kde jsme si dosyta užili koupání v čisté a studené vodě. Pochopitelně jsme neměli plavky a tak jsem měl krásný pohled na Eviny velké prsy i krásné ale maličké kozičky Lenky. Teta byla někde venku s miminkem a babička s dědou se schovaly do stínu a chladu chalupy. Vzájemné škádlení a pohled na krásná mladá těla v nás začalo bouřit krev. Snažil jsem se o co nejtěsnější kontakt s Lenkou a jejími kozičkami, ale ona mi viditelně uhýbala až nakonec rovnou řekla: “ Nech mně být, já nemám na ty tvoje hrátky chuť!“ a odtáhla se ode mne. Dost mně to naštvalo a povídám: “ A na jaké hrátky máš chuť? Na ty s Danem jako včera?“ nevydržel jsem a prozradil naše tajemství.

Ztuhla překvapením a zmohla se jen na koktavou obranu: „Vy jste mě šmírovali?“. Ale Eva ji uklidnila: „Ne Lenko, tak to nebylo. My jsme tě šli hledat a chtěli jsme na tebe ve stodole z legrace vybafnout. Jenomže tys už byla v nejlepším a my jsme neodolali a dívali se na všechno cos tam prováděla. A viděli a slyšeli jsme i dědu s naší mamkou. A klidně se přiznáme, že nás to moc vzrušilo, že jsme se museli po vašem odchodu pomilovat a bylo to nádherné jako nikdy předtím. A to bylo tím, jak jsme byli vzrušeni tou podívanou na tebe! A já se ti přiznám, že bych měla taky chuť vyzkoušet jaké to je mít v sobě Danův ocas!“ vysypala ze sebe otevřeně Evka.

Lenka byla překvapená Evinou upřímností a spokojená, jak jsme to přijali. Slíbili jsme si, že musíme tyto hrátky zopakovat za naší účasti, až bude příhodná chvíle. Lenka jako za odměnu se sama přitulila ke mně a zatímco já jsem se mazlil s jejími jablíčky, ona si k sobě přitáhla Evku a začala ji laskat mezi nohama. Než jsem se vzpamatoval, byl jsem tam zbytečný, protože holky už ležely s hlavou mezi nohama té druhé a nevěděly o světě. Vrátil jsem se proto domů.

Viděl jsem, že je kočárek přede dveřmi a teta , že je asi doma s dědou a babičkou. Vstoupil jsem do kuchyně a strnul jsem. Napříč postele ležela teta, roztažené nohy spuštěné na zem a mezi nimi klečela babička a bradavku svého obrovského prsu měla narvanou v tetině kundičce. Za babičkou stál v předklonu děda, měl svýho ptáka až po kořen zasunutýho v babiččině análu a jezdil s ním sem tam jako šílený. Obě ženy sténaly rozkoší a děda sprostě nadával babičce jakou má širokou díru do zadku, že z toho skoro nic nemá.

Mezitím teta odpadla po prožitém orgasmu a babička vyndala svoji bradavku z jejího lůna. Byla tam zavrtaná jako malý ptáček a muselo to být pro obě ženy šíleně vzrušující. V tom děda začal hekat a sykat a už bylo vidět, jak sebou jeho pták v babiččině zadku škube a chrlí do babiččina análu sperma jako mazací a chladící kapalinu. Jeho pták rychle ochabl a vyklouzl z babičky jako malý páreček. Babička celá rozdrážděná žadonila, aby jí narval do jejího přirození aspoň ruku, aby se mohla taky ukojit a sama si dráždila poštěváka. To se však již vzpamatovala teta a poklekla před babiččin klín. Rychle začala jazykem dráždit její hořící pochvu a sát poštěváka stojícího vzrušením jako malý pták.

Věděl jsem, co to s babičkou udělá, když si někdo vezme do úst a věděla to i teta. Vsála jej do sebe a během několika kmitů jazykem začala babička řvát rozkoší a snažit se vytrhnout z tetiných úst. Byla již vydrážděna až k nesnesitelnosti. Náhle pevně sevřela tetinu hlavu mezi svá stehna a začala jí přirážet svým klínem k jejím ústům jako při souloži. Po chvilce babiččin orgasmus skončil a ona uvolnila sevření tetiny hlavy. „Teda Milado, tak krásně to umíš jenom ty. Kde ses to jenom holka naučila. Nikdy bych nevěřila, že na starý kolena budu provádět takové věci ale musím přiznat, že je to opravdu krásné a je škoda, že jsem to neznala dřív!“ pochválila babička tetu.

„Aspoň něco jsem se na jjntru od holek naučila pořádně“ přiznala se teta a snažila se ještě povzbudit dědova ptáka svým jazykem, ale po několika pokusech to vzdala. „To máš marné, teď ho probudí jenom Dan!“ zažertovala babička a teta se tomu zasmála. „Náhodou, kdybyste měly chuť, můžu ho zavolat?“ durdil se děda, ale v tom si mně všiml jak stojím mezi dveřmi a koukám na jejich hrátky. „No co koukáš, když si dospělí hrají? Myslíš si, že jenom ty můžeš šukat babičku, ty ogare?“ řekl se smíchem děda a oblékl si kalhoty. Bylo jasné, že divadlo skončilo. Teta s babičkou se také chvatně oblékly a já dělal jako by nic. Přesto si babička neodpustila výtku, že mám příště zaklepat. „Jó on zaklepe, ty se lekneš a ukousneš mi ptáka, bábo, to jsou ale nápady. Nikdo cizí sem nepřijde a my místní nemáme přece před sebou žádné tajnosti tak o co jde!“ dodal rozumně děda a já s ním opět souhlasil. Pak se rozbrečel kojenec a vrátily se holky a už nás byla plná kuchyň.

Navečer jsem se vydali všichni i s miminkem v kočárku vykoupat k rybníku. Voda byla nádherně chladivá a krásně nás osvěžila. Po návratu domů jsme šli poměrně brzy spát. Horký sluneční den byl přece jen namáhavý a my jsme za velkého zívání vklouzli do svých postelí. Myslím , že jsem usnul hned jak jsem dopadl na polštář. Náhle mě někdo lehce hladil po tváři až jsem otevřel oči. Nade mnou se skláněla v noční košili teta s prstem na ústech a jakmile viděla, že se na ní dívám, lehce mně za ruku táhla z postele. Pochopil jsem, že chce abych šel k ní do pokoje.

Potichu jsme přešli do jejího pokoje a zamířili hned k manželským postelím. Vtom jsem se zarazil, protože na druhé posteli spalo miminko. Teta mi však pošeptala, že to je v pořádku, má ho vedle sebe aby na něj dosáhla kdyby začalo plakat. Beze studu si z ramínek dolů na zem stáhla košilku a stála přede mnou nahá. Ochotně mně pomáhala svléknout slipy, košili jsem pro velké teplo neměl. Jakmile osvobodila mého ptáka ze sevření slipů, okamžitě jej vzala do ruky a jemným pohybem mně donutila, abych si lehl napříč postele s nohama dolů. Bez jediného slova si klekla mezi mé nohy a začala si s mým pyjem hrát hru zkušených milenek.

Nejdříve několikrát přetáhla předkožku přes žalud čím dál tím objemnější a červenější nalévající se krví. Jakmile žalud svobodně vyjel ven začala jej laskat rty obkrouživší jimi žalud dokola jako jemnou obroučku a rychlými krátkými posuny dráždila to nejcitlivější místo kde žalud přechází v šourek. Uměla to fantasticky a já se začal svíjet pod jejími dotyky rozkoší. Cítil jsem, jak teta pevně objala kořen pyje aby bránila výronu semene a prodloužila tak mojí slast. Musela na to použít obě ruce, aby jej objala dokola a pevně stiskla. Bylo to něco nádherného a tímto koncentrovaným laskáním začala být rozkoš až nesnesitelná.

Začal jsem tetu prosit ať toho proboha nechá, že se to nedá vydržet ale ona věděla co dělá. Snažil jsem se posouváním pozpátku po posteli z jejího sevření uniknout, ale ona se nenechala ani na vteřinku vyrušit a mučila mně nesnesitelnou rozkoší způsobenou jejími rty na mém ptáku. Konečně vycítila, že už musí moje trápení ukončit a povolila sevření svých rukou okolo mého ptáka a pytlíku. Ucítil jsem jak se mi okamžitě semeno prudce dere vzhůru a já se vzepjal jako v křeči s klínem vysoko zdviženým vzhůru. Teta bleskově otevřela ústa a já vsunul již téměř škubajícího ptáka hluboko do jejích široce rozevřených úst. Cítil jsem jak se její ústa pevně stahují okolo něj a začínají jej vysávat.

Konečně jsem ucítil úlevu prvního výstřiku. Musela to být obrovská dávka, protože se teta málem zakuckala, ale nepovolila sevření svých úst. Cítil jsem, jak semeno vystřikuje obrovským tlakem tetě do krku a obdivoval jsem jí, jak si s tím uměla poradit. Začala se na mém pyji svými ústy pohybovat a ještě více povzbuzovat výron semene. Teprve nyní jsem si uvědomil jak mám ruce křečovitě zaťaté do jejích zad a že jí to asi musí bolet. Povolil jsem své sevření a vychutnával si plně rozkoš uvolnění.

Když jsem se posledním výstřikem zbavil napětí které mi způsobila, pevně jsem jí objal a políbil. „Moc ti teti děkuju, bylo to nádherný, připadal jsem si jako v nebi. Ale myslel jsem skutečně, že to nepřežiju, jak byla ta rozkoš nesnesitelná! Myslím, že to s mým ptáčkem umíš ještě líp než maminka!“ zalichotil jsem tetě. Ona se pyšně usmála a odpověděla: „Aspoň víš jak se cítím, když mám tvého rytíře hluboko v sobě a ty nepřestáváš a nepřestáváš. Opravdu se nedivím, že se babička i tvoje mamka na něj jenom třesou! Ale já už se třesu taky, podívej!“ dodala, uchopila mne za ruku a položila si jí mezi nohy.

Opravdu, její lasturka byla mokrá a rozpálená jako sauna. Musela být pěkně rozdrážděná a já jsem nechtěl prodlužovat její čekání. Požádal jsem ji, ať si lehne tak jako já před tím a ona mi ochotně vyhověla. Jemně jsem uchopil její nohy opírající se o zem a co nejvíce je dal od sebe. Poklekl jsem před její klín a otevřel se mi pohled na její roztoužené pohlaví. Schválně jsem jen lehounce prstem jezdil po obvodě její jeskyňky, jakoby váhavě se zastavil a jenom kousíček vnořil do horké a vlhké propasti. Zasténala nedočkavostí a zvednutím zadečku chtěla můj prst dostat do sebe. Já jsem však vyjel rychle ven a nečekaně uchopil mezi prsty její nádherný poštěváček. Byl krásně červený a kulaťoučký jako korálek a téměř i tak tvrdý touhou.

Z úst se jí vydralo zaúpění a rukama se snažila jej osvobodit ze zajetí mých prstů. Rychle jsem nahradil prsty svými rty a začal její poštěváček lehounce sát a laskat jazykem. Její sténaní přešlo v kňučení a teta se začala v zadečku prohýbat pod rytmem mého jazyka. Byl to nádherný pohled na její skoro dívčí tělo s prsy nalitými mlékem, krásnými ženskými boky a téměř plochým bříškem, jako by ani neporodila dvě děti, jak se prohýbá pod mýma rukama a ústy a jak lehce je ovládám. Viděl jsem její opuštěné prsy, přímo lákající ruce k laskání a začal je hladit a laskat jak jen jsem nejvíce mohl. Spojil jsem laskání její jeskyňky ústy s laskáním jejích prsů a bradavek rukama a teta začala pomalu šílet rozkoší. Toužil sem dát jí takovou rozkoš jako ona mně předtím.

Opustil jsem jednou rukou její prs a lehce zasunul nejdříve jeden a potom dva prsty do její kundičky. Kombinace laskání poštěváka rty a jazykem a stěn kundičky prsty spojená s laskáním prsů a bradavek byla účinná. Teta začala prudce přirážet na mé prsty a ústa a já cítil jak se její poševní stěny začínají cukat a stahovat přicházejícím orgasmem. Zrychlil jsem ještě laskání a teta náhle vykřikla a prudce sevřela mojí hlavu stehny a rukama si ji tlačila hluboko do klína. Snažil jsem se co nejvíce zvýšit její rozkoš a teta v křečích slasti vychutnávala svůj orgasmus jako já předtím. Sténala rozkoší a vzpínala své tělo pod náporem orgasmu. Až po dlouhých minutách se její tělo zklidnilo a teta zůstala vyčerpaně ležet.

Lehl jsem si vedle ní a něžně jí líbal. Oplácela mi stejnou mincí a moje ruce začaly opět bloudit po jejím krásném těle. Přesunul jsem pozornost svých úst na její ňadra, v nichž měla pro mne uschováno sladké mateřské mléko. Začal jsem něžně sát její bradavky a pomáhat jí tak od tlaku způsobeném nadměrným hromaděním mléka. Bylo vidět, že se jí to velmi líbí a svým způsobem ji to vzrušuje. Lehce mně tiskla hlavu na svůj prs a sama mi nabídla druhý. Bylo to vzrušující i pro mně a zároveň velice něžné. Takto jsme si chvíli hráli když nás stoupající vzrušení pomalu přemohlo k důraznějšímu laskání.

Za chvíli jsme zcela instinktivně laskali svá pohlaví a přiváděli je do vzrušeného stavu. Teta brzy docílila, že můj pyj byl opět v pohotovosti a tvrdě čněl do výše, mohutný a chvějící se nedočkavostí. Nedočkavá byla i teta, protože její kundička mokvala vzrušením a pysky se jí nalévaly vařící se krví. Pomohl jsem jejímu vzrušení laskáním poštěváku a teta již začala touhou sténat. „Počkej, už ho musím cítit v sobě, nebo to nevydržím!“ sténala a zvedla se aby mohla na mne nasednout.

Zručně si přidržela můj pyj a z jistými potížemi si na mně sedala tak, aby se pyj do ní zasouval jako píst. Napoprvé se jí to nepovedlo, ještě velký kus vyčníval ven ale teta již známými krouživými pohyby svého zadečku uspořádala své vnitřnosti tak, aby se její pochva mohla ještě o kus protáhnout a pojmout do sebe celou jeho délku.

Ulehčeně vydechla když se jí povedlo zasunout do sebe pyj celý a zvykla si na jeho velikost. Slastně přitom přivřela oči a začal se pro začátek pouze jemně vrtět čímž vyvolávala tření stěn své pochvy na mém pyji. Bylo to vzrušující, měl jsem pyj po celé délce drážděn hebkým sametem její pochvy. Po chvíli začala pomalu stoupat a poklesávat v kolenou a tím se pohybovat na mém pyji jako hydraulický válec na pístu. Musela ze začátku pomalu, aby si její pochva na tento způsob pohybu zvykla a stačila se dostatečně roztáhnout těsně okolo mého pyje. Postupně mohla svůj pohyb zrychlovat a určovat si tempo podle svých představ. Bylo to nádherné a já jsem nemohl odtrhnout oči z jejích nádherných koziček, dráždivě se pohupující nad mýma očima v rytmu jejího pohybu. Neodolal jsem a začal je opět laskat a něžně z nich vystřikovat na sebe kapičky přebytečného mléka.

Vzrušením přivírala oči jako kočka a skoro stejně tak i předla. Její rytmus se pomalu zrychloval s tím, jak rostlo její vzrušení. Náhle se rozplakal její chlapeček a oba jsme sebou trhli leknutím. Teta však mému úžasu uchopila plačící miminko do rukou a tak jak na mně seděla, přitiskla si je k sobě. Přistrčila jeho otevřená ústa k jednomu z jejích prsů a vsunula mu do nich vzrušenou bradavku. Chlapeček se k ní přisál jako pijavice a začal hltavě sát z prsu životodárné mateřské mléko. K mému úžasu teta vůbec nepřerušila svojí jízdu na mém pyji a pokračovala dál, těšíc se kromě vzrušení pohlavního i ze vzrušení způsobeném sáním mléka jejím miminkem. Vypadala v tu chvíli jako madona, až na to , že seděla při kojení na mužském pyji a jezdila na něm v rytmu stoupající rozkoše. Z ohledu na dítě přece jenom zpomalila svojí jízdu do doby, než se dítě dostatečně napilo a po odříhnutí jej položila již spící zpět vedle nás na postel. Bylo jako v kolíbce, protože postel se houpala v rytmu našeho milování, což ho krásně uspávalo.

Po tomto mírném vyrušení teta opět zrychlila tempo a rychle nás oba přivedla do stavu maximálního vzrušení. Opustil jsem jednou rukou její prsy a začal jejímu vzrušení pomáhat laskáním poštěváku, ukazujícímu se pravidelně při jejím přirážení. Účinek byl téměř okamžitý a teta se začala na mně svíjet v dalším orgasmu. Honem jsem začal pracovat i já, protože jsem chtěl vrcholit s tetou a také se mi to povedlo. Ucítil jsem známé cukání v pyji a teta začala vzdychat pod nápory mého semene dopadajícího v ohromných dávkách na dno její pochvy. Sedl jsem si a přitiskl se pevně k tetě , cítě na hrudi její pružná ňadra. Takto jsme v pevném objetí slastně prožili své orgasmy a pak vyčerpaně padli na postel. Chvíli jsem jenom tak leželi vedle sebe a nechali ještě doznívat slastné pocity z našeho milování.

Dítě začalo opět slabě vrnět a teta se otočila k němu aby je utišila. Hladila je a já ji něžně pozoroval, jak leží zády ke mně a nabízí mi pohled na něžné křivky jejích zad a boků, zadeček vystrčený směrem ke mně jako by mi ho nabízela. Ten pohled mně tak vzrušil, že jsem musel její křivky poznat hmatem ruky. Položil jsem jí ruku na rameno a pomalu jel po siluetě zad, přes klenutý bok a štíhlý pas až na nádherný zadeček. Ze zadečku jsem sjel po kraji stehna až jsem se dostal do tajemné štěrbiny na sobě ležících stehen skrývající mocné kouzlo vzrušující muže.

Viděl jsem, jak jí tento dotyk vzrušil a přímo jsem cítil její očekávání dalšího laskání. Začal jsem prsty zvídavě kroužit mezi stehny kde se začala otevírat její lasturka. Ale dotkl jsem se jí až po dlouhém otálení, abych tetu co nejvíce vzrušil slastným očekáváním, takže začala slabě sténat touhou. Slabým tlakem ruky jsem přinutil tetu aby si lehla na břicho. Mírně jsem jí roztáhl nohy a začal jemně jezdit prstem po stehnech v těsném okolí její kundičky. Konečně jsem k její úlevě začal laskat i okraj její kundičky a lehounce prstem hledat poštěváka. Objevil se velice rychle, jak ji toto laskání vzrušovalo a já jsem mohl i přes něj jezdit svým prstem. Pokaždé když jsem se ho dotkl lehce sykla vzrušením. Její kundička začala vlhnout a já jsem začal zlehka do ní zasouvat svůj prst. Po chvilce jsem přidal i druhý a nakonec jsem se k jejímu zadečku přitiskl a její lasturku jsem takto zezadu začal laskat jazykem.

To jí vzrušovalo hodně, protože začala zatínat prsty do prostěradla a bránila hlasitému skučení skousnutím polštáře. Když to vypadalo, že je již vzrušená na nejvyšší míru, přidal jsem ke svému jazyku prst ale jen abych ho smočil v jejích šťávách hojně vytékajících z její lasturky vzrušením a touhou. Začal jsem vlhkým prstem jezdit blíž a blíž k análnímu otvůrku a cítil jsem jak se teta zachvívá vzrušením z očekávání nového druhu laskání. Konečně jsem se prstem dostal až k němu a začal jezdit nejdříve okolo něj. Když jsem cítil, že teta touží po dalším kroku, pomalu jsem přitiskl prst přímo na otvůrek a nechal jej na něm volně ležet. S úžasem jsem pozoroval jak se teta snaží s toužebným úpěním jakoby svoji zadní dírku otevřít aby prst mohl dovnitř co nejrychleji zajet. Ale nechtěl jsem tento okamžik zbrkle urychlit a prst jsem stále nechával ležet na již viditelně se chvějícím ústí tetina análku.

Přidal jsem ještě jemně krouživý pohyb prstu a to již teta nevydržela: „Prosím tě, strč do mně ten prst, nemůžeš mě takhle mučit!“ žadonila. Rozhodl jsem se pro kombinovaný útok. Aniž bych uvolnil prst přesunul jsem se nad tetin zadeček až jsem se ptákem dotkl jejího zadečku. Hlasitě zasténala touhou a snažila se zadeček ke mně přirazit a napíchnout se na mé kopí. Já jsem ji však jemně zatlačil zpět a začal jsem svým ptákem jezdit mezi něžnými půlkami jejího zadečku. Přejížděl jsem oba nedočkavé otvory toužící po vyplnění a její toužebné sténání již bylo hlasité. „Tak už ho do mně proboha vraž, nemůžeš mně takhle trápit, můj milý, prosím tě vraž ho do mně a rychle!“ žadonila a zatínala prsty touhou do postele.

Zastavil jsem pohyb nad její lasturkou a přisadil pyj k jejímu okraji. Než jsem se vzpamatoval, nadzvedla sama zadeček a napíchla se na mé kopí. Musela být hodně vydrážděná protože do ní můj pyj zajel celou délkou hned napoprvé, což se ještě nestalo. Když už jsem byl v ní zavrtán celou délkou svého pyje, nadzvedl jsem se s ní tak, aby zůstala na všech čtyřech a já mohl do ní vjíždět lépe a účinněji. Hned jsem to předvedl a začal do ní bušit co mi síly stačily. Chtěl jsem aby její prožitek byl co největší. A ten se blížil každou vteřinou.

Teta začala skučet a snažila se mně rukama přitisknout ještě těsněji na sebe. Žádostivě nadzvedávala zadeček aby dráždění její pochvy bylo ještě účinnější takže vypadala jako sprintér těsně před povelem : „Start!“. To už jsem téměř stál, držel její nohy pod koleny a usilovně do ní vrážel svého ptáka co nejhlouběji to šlo. Cítil jsem jak narážím na pružný odpor dna její pochvy, což dávala najevo hlasitým vzdechem. A náhle se její pochva začal svírat okolo mého ptáka ještě těsněji, začala sebou škubat a teta začala prožívat svůj další orgasmus.

Vtom okamžiku jsem obnovil dráždění její zadní dírky, zvyšující počet prstů zasouvaných do něj při využití rozkoše jejího orgasmu přehlušující případnou bolest. Na tetu to působilo tak jak jsem viděl u taťky, když ho mamka provokovala k největšímu výkonu prstem zasunutým do jeho zadku. Teta se začala zmítat novým orgasmem a vyvolaným drážděním jejího análu a skučela: „Vraž mi do zadku taky svého ptáka, neboj se já to přežiju, hlavně mi ho tam vraž nebo umřu touhou!“ žadonila. A tak jsem z ní vyjel a ptáka ještě mokrého jejími šťávami nasadil na okraj análního otvoru , již značně rozšířeného mými prsty.

Opatrně jsem začal tlačit ptáka dovnitř vědom si rozdílu velikostí jejího análního otvoru a mého ptáka. Nešlo to a já měl strach, abych jí neublížil. Ale ona nepříčetně sténala: „Tak si ho něčím namaž, něčím mastným a kluzkým, jen proboha dělej!“ a v tom sáhla vedle postele a podala mi tubu s dětským olejíčkem. Rychle jsem vymačkal do jejího již rozevřeného otvůrku chladivý olejíček a pár kapek jsem použil i na svůj pyj. Znovu jsem přisadil ptáka k ústí její prdelky a opatrně tlačil dovnitř. Už to vypadalo opět beznadějně když v tom její svěrač povolil a můj pyj do ní zajel skoro více jak třetinou délky. Teta se ohromným napětím ve svém análu vzepjala a téměř zařehtala jak z ní můj pták vytlačil vzduch.

Začala mě povzbuzovat a já jsem tlačil svůj pyj dál a dál. Olejíček skutečně pomohl a já jsem se najednou ocitl v jejím análu celou délkou svého ocasu. Bylo to skoro neskutečné, kam se ten klacek do ní schoval! Začal jsem pyjem čím dál tím snadněji jezdit v její prdelce a ona přímo hýkala novým pocitem vzrušení a plnosti svých vnitřností. Těsné sevření jejího zadního otvůrku na mém pyji zapříčinilo, že jsem velice rychle dospěl k vyvrcholení. Začal jsem rovněž hlasitě sténat a chrlit škubajícím ocasem do tetina zadečku svojí lávu. To ji vyvolalo rovněž další orgasmus a ona se kroutila a svíjela napíchnutá na mém kopí až jsem měl strach, že mi ho snad ulomí. To ohromné množství šťáv způsobilo, že jsem z ní náhle zcela volně vyjel a poslední dávky semene našly cíl na jejích zádech.

Uvolněně jsem na ní padl a zůstal ležet na jejích zádech s ptákem sevřeným jejími půlkami a stehny. Leželi jsme tak dlouho, než z nás prožité napětí opadlo a my začali opět klidně dýchat. Byli jsme již tak znaveni z našeho milování, že jsem se rozhodli jít spát. Potichu jsem se vrátil do svého pokoje a unaveně usnul jako když mně do vody hodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *