Karin na klinice

Bílým latexovým prostěradlem potažené lehátko, bílá otáčecí židle, dokonce i bílé dlaždice na podlaze, bílý věšák na bílé stěně. Na něj Karin už před chvilkou pověsila svetr i sukni, pak světle zelenou blůzu. Tmavě zelené punčochy uložila na otáčecí stoličku. Posadila se na lehátko a lesklé prostěradlo zastudilo na stehnech. Odepínala nylonovou podprsenku a cítila značně nervózně. S pohledem na své obnažené prsy cítila, že jí téměř okamžitě při kontaktu se studeným vzduchem vyšetřovny ztuhly bradavky. Rázným pohybem tedy zvedla nad hlavu dlouhou bílou halenu pro pacientky, vklouzla do ní oběma rukama a uvázala na mašli stuhu za krkem. Nejkřiklavější bylo zahaleno, ale přesto ztopořené hroty a tmavé dvorce prsů prosvítaly skrz tenkou látku. Nechala si jen kalhotky, maličko navlhlé v místech, kde se stýkaly se stydkými pysky. Karin právě začínal výlet do země fantazie. Zatímco šplhala na vyšetřovací stůl, pokládajíce se na záda, rychle vzpomínala, jak to vlastně začalo.

Sotva před dvěma týdny byla na párty, kde jí přátelé představili Krega. Nadprůměrného vzhledu, doktor internista, velmi zajímavý a sympatický, skutečně se jí líbil, navíc dobře situovaný. Jenže Karin nešlo vůbec o peníze, těch měla relativně dost. Spíše to bylo zvláštní kouzlo tušeného milostného dobrodružství s lékařem, navíc představa možnosti prožít skutečné pěkně dlouhé a vzrušující vyšetřování.

Velmi brzy zjistila, že Kreg je vášnivý a vynalézavý milenec. Během několika společných večerů se dostali až k análnímu styku. Musela se usmát, při vzpomínce, jak do ní poprvé vnikl tvrdou hlavou svého penisu, jak pomaličku a jemně zvyšoval tlak, jak jí kluzající žalud vklouzával do konečníku a stále více jej otvíral. Mírná bolest se rychle měnila ve vzrůstající vzrušení, čím byl hlouběji. Byl větší a rozměrnější, než robertek, kterého k těmto účelům pravidelně využívala. Vůbec to bylo jiné, když to tak v duchu porovnávala.

Samozřejmě to bolelo, když do ní vstupoval, ale zase ne tak moc, vlastně to jen trochu zabolelo, krátce, když překonával tlak svěrače, pak už jej cítila v sobě, tvrdý, horký a naběhlý. Jak tak ležela na zádech a připomínala si to milování, pociťovala to dobře známé narůstající vzrušení, které jako obvykle provázelo neovladatelné narůstající vlhnutí. Hrozně moc ji lákalo dotknout se citlivých míst, ale byť netrpělivá, vydržela a zahleděla se na strop, tvořený bílými dlaždičkami s jemným kostičkovaným vzorem.

Při jednom z divokých vášnivých spojení s Kregem, když už ležela vyčerpaná vedle něj, hladíce jeden druhého, položila Karin Kregovi téměř explozivní otázku, zdali by jí mohl vyplnit jednu tajnou a poněkud neobvyklou představu. A tak tu teď ležela, oděná jen v tenké bílé vyšetřovací košilce, v očekávání, jak se věci vyvinou. Dychtivě a navzdory své netrpělivosti odpočívala téměř nehybně, snad jen s lehkou obavou z toho, co má přijít, a jestli to opravdu bude takové, jak doufala, že bude.

Vstoupila hlavním vchodem kliniky, kde Kreg pracoval, hodně pozdě odpoledne, asi hodinu před uzavřením. Na recepci si postěžovala, že má bolesti a slabé zduření břicha. Velmi rychle se jí ujala sestra a Karin byla uvedena na vyšetřovnu.Tady následovala palba všemožných otázek. Poté ji sestra zvážila, zkontrolovala krevní tlak a teplotu a nařídila svléci se do kalhotek a navléknout košili, takové dlouhé bílé roucho. Karin vše poslušně splnila a nechala si jen spodní prádlo. Tak jak se neodbytně začínala hlásit nejistota a tréma, vzrůstala i nervozita z původního rozhodnutí: „Ale teď už necouvnu,“ umínila si.

Dveře se otevřely a v nich stál vysoký muž. V bílém plášti, stetoskop na krku, poznámkový blok v ruce. Jenže to nebyl on! „Dobré odpoledne, slečno, jsem doktor Gorn. Zdá se, že máte nějaké potíže s břichem. Řekněte mi o tom něco,“ spustil poté co zavřel dveře. Co těď, běželo Karin bleskově hlavou. Přiznat se? Ale k čemu? „Ano doktore, je to hodně citlivé a trošku bolestivé.“ „Ano, no tak se na to podíváme.“ Poté nadzdvihl lehonkou látku vlněné košilky a odhalil tělo od hrudníku až dolů.

Lehce se zachvěla, když se lékařovy prsty dotkly jejího bříška, začaly jej sondovat a zvolna přejížděly po kůži. Znovu znervozněla, když jeho ruce zabloudily níže, zprvu se dotkly a pak se sunuly po ochlupení nad klínem. Postupující pocit lechtání a nabíhání stydkých pysků se nedal utlumit a naopak sílil.

„Ano, tady je malá zduřenina, zdá se. Myslím, že budeme muset provést nějaká další vyšetření. Kdy jste byla naposledy na záchodě, Karin?“ Hmm, nevím přesně, myslím, že včera ráno, pane doktore.“ „Aha, no, nic neobvyklého, dokonce to může být jenom tím. Myslím, že nejlepší bude provést rektální vyšetření. Zvolám sestru, aby u toho byla taky nám s tím pomohla.“ „Pane doktore, je to opravdu nutné?“ kroutila se Karin, protože tohle nečekala. „Určitě ano, Karin, je možné, že tady je příčina Vašich potíží.“ „Ne, to jsem nemyslela, já vím že je to asi třeba, jenom jestli je nutné volat sestru, raději bych, kdyby u toho nebyla.“ „Obávám se že je, bylo by to totiž proti všem pravidlům této kliniky. Přítomnost sestry během rektální, nebo gynekologické prohlidky Vám zaručuje nejen vhodnost, ale také patřičnost vyšetření. Opravdu tu musí být.“

„Určitě máte pravdu, pane doktore, ale stejně bych především spoléhala na Vaši profesionalitu.“ „No tak dobře,“ povolil nakonec doktor: „snad pro jednou můžeme udělat vyjímku, je-li to Vaše výslovné přání,“ odtušil Dr. Gorn při letmém pohledu na hodiny, které odtikávaly čas v ordinaci. „Navíc, je už opravdu dost pozdě, a sestry už jsou stejně asi na odchodu, určitě toho mají za celý den také dost.“ „A pročpak jste si nesvlékla kalhotky, to co bude třeba udělat, by se jim asi nelíbilo, a ani by to moc dobře nešlo,“ usmál se lehce Gorn.

Rychle se nadzvedla a svlékla je. „A položte si prosím nohy tady do těch opěrek, ať se na to můžeme podívat.“ Karin se opět položila zády na lehátko, zvedla poslušně obě nohy a nechala je spočinout ve vypolstrovaných, světle zelených opěrkách, tak aby podpíraly stehna i lýtka, chodidla umístila do třmenů… Trošku to studilo, ale jen chvilku. Jakmile to učinila, dotor jí díky pohyblivému zařízení opěrek rozevřel doširoka nohy. Bylo drásavě vzrušující být vystavena v této pozici cizímu člověku, i když to byl lékař, a jeho upřenému pohledu. Ale snažila se to nedat nijak najevo, alespoň tím, co byla schopna silou své vůle ovlivnit.

„Teď vám připoutám nohy k opěrkám, aby nám náhodou během vyšetření neudělaly nějakou nezbednost,“ prohlásil přesvědčivým hlasem Dr. Gorn. „Nechceme přece, aby jste spadla se stolu, že ne?“ Tak jak stál u nožek vyšetřovacího lehátka, mohl krásně vidět její rozevřené přirození i konečník. Sáhl do zásuvky u stolu a vytáhl malý balíček. Dívala se jak jej rozbaluje a že se z něj nakonec vyklubal pár tenkých gumových rukavic. Mnohem a promyšleněji než obvykle věnoval pozornost jejich nasazování. Přetáhl přes zápěstí obě latexové mažety a několiktát zahýbal všemi prsty, jestli dobře sedí.

Teď už opravdu pociťovala téměř mravenčení. Vědomí, že tyhle silné prsty bude mít zanedlouho uvnitř, ještě umocňovalo vzrušení. Dr. Gorn se usadil na otáčecí židližku a o kousek pozvedl konec vyšetřovacího lehátka. V tu chvíli se cítila ještě více rozevřená a bezbranná a projela jí vlna předtuchy. Byl tak blízko, že téměř cítila jeho horký dech na nahém těle, s rozkrokem rozevřeným pozornému pohledu.

„Teď Vám zasunu prst do konečníku, Karin, nebude to sice bolet, protože je nalubrikovaný, ale také to nebude moc příjemné.“ Téměř nadskočila na lehátku, když opravdu ucítila dotek prstu. Výrazně cítila chlad gelu a svěrač zadečku se samovolně stáhl proti postupujícímu tlaku. Jenže odpor netrval dlouho a prst vnikl dovnitř horkého konečníku. Kluzký prst v rukavici pronikal stále hlouběji a navíc cítila jeho neustálý krouživý pohyb. Nakonec celý, pevný a v tuto chvíli i zdánlivě tlustý prst sondoval nekompromisně nitro jejího dívčího análu. Sten, který mimoděk unikl z jejích úst nebyl úmyslný, ale ten pohyb uvnitř, to se nedalo ovládnout.

„Tohle nebolí, že ne,“ otázal se tichým hlasem. „Vůbec ne, pane doktore, jen je to takové nezvyklé,“ hlesla když ještě více opatrně rozevřel opěrky už tak doširoka rozevřených nohou. „Hmmm, zdá se, že vás to maličko vzrušuje, anální stimulace, je to tak Karin? Už jste někdy měla anální styk?“ „Ummmm, ano, stydím se o tom mluvit, ale ano. Dráždění konečníku mě hodně vzrušuje. Vlastně mám hodně ráda anální sex,“ stěží ze sebe vysoukala téměř šeptem.

„Myslíte, že je to moc nenormální, pane doktore?“ „Ale vůbec ne, Váš konečník je v pořádku, a jeho citlivost je u žen obvyklá. Po pravdě řečeno, pro anální sex má v podstatě optimální rozměry, dá-li se to tak říci. Nemusíte se stydět, dokonce i tvar a pigmentace jsou naprosto v pořádku. Nu, problém vidím v nedostatečném vyprázdnění vašeho tlustého střeva, čím by to tak mohlo být?“ To nevím, poslední dobou dodržuju životosprávu a dietu, i když je pravda, že moc nestíhám a asi jsem si dávala místo pořádného jídla jen takové to rychlé občerstvení.“ „Aha, tak to je pravděpodovně náš problém. Řekl bych, že je nezbytně potřeba klystýr pro uvolnění vnitřností, tak abychom uvolnili zácpu a Vám se ulevilo. Umíte si sama zavést klystýr, Karin?“

„Ne, pane doktore, ani nevím. jak se to spávně dělá. Asi to budete muset sám..“ „Normálně bych nařídil sestře, ať vám to udělá, ale vzhledem k tomu, že jsme tu už skoro sami, asi to zbude na mě.“ Cítila, že z ní vyklouzl ten kroutící se prst, sledujíce, jak svléká rukavice a odhazuje je do koše. Pořád na zádech, doširoka rozevřená, věděla přesně, že chce, aby jí doktor znova cokoliv zasunul do sevřeného zadečku. Netrvalo dlouho a téměř na maximální hranici jejího vzrušení zavěsil doktor rozměrný vak na speciální stojan a začal jej připravovat na použití.

„Teď přidám něco, co trochu zjemní váš klystýr, Karin. Ale raději, než nějakou chemii, použiju přírodní látky. Trošku citronové šťávy bude dostatečné.“ „Ale to vypadá na daleko větší dávku, než jsem schopná udržet, pane doktore,“ namítala Karin, když pozorovala velikost vaku. „Není třeba se plašit, Karin, nebojte se, použiju teď speciální zadržovací trysku, která Vám pomůže udržet náplň uvnitř dost dlouho na to, abychom výplach dokončili.“ S tím se znovu otočil dozadu na průhledný umělohmotný zásobník, naplněný téměř až po okraj teplou vodou, do kterého přilil citrónový výtažek. Ten pak posunul do výšky rysky číslo šest spolu s průhlednými umělohmotnými hadičkami.

Zatím co ho sledovala se vzrůstajícím tušením, navlékl si nový pár rukavic a uchopil nestoudně vyhlížející trysku, určenou k zasunutí do konečníku. Zářivě leskle zelená, vyzývavě lákala k použití, ke vstupu do zadečku. Dr. Gorn uchopil hadičku do ruky a vytlačil z ní vzduchové bubliny pod hladinu nerezové lesklé mísy, do poloviny naplněné vodou. Poté celý aparát přisunul k lehátku, kde ležela Karin, očekávajíce svůj úděl.

Nebylo těžké si povšimnout, že Karinino vzrušení vzrůstá. Její očekávání v tu chvíli bylo skoro silnější, než snad mohla být skutečnost. V okamžiku, kdy byl klystýr připraven, vnímala, že její stydké pysky neobyčejně naběhly a celé tělo se chvělo vzrůstajícím sexuálním vzrušením. Bylo jí zcela jasné, že se ocitla na okraji propasti, za níž jí očekával velmi silný a intenzivní dosud nepoznaný prožitek. Bradavky prsů se znovu vztyčily a ztuhly a sváděly k dotyku a dráždění, vlastními nebo třeba i cizími prsty.

Když se Gorn znova posadil mezi její nohy, zavřela oči a čekala. Při dotyku špičky nalubrikovaného prstu s konečníkem zasténala a pozvedla pánev nad lehátko. Neměla v úmyslu to učinit, ale v tom okamžiku si nemohla pomoci. Bylo to fantastické, ten prst vstupující a pronikající do jejího hladového zadečku. Ách, hlouběji, přála si. Je tam celý, honilo se jí hlavou, když se její svěrač stahoval kolem kořene prstu a navíc ho cítila hodně hluboko. Znovu zasténala.

Jak doufala, začal Gorn pohybovat prstem dovnitř a ven. Kroutil jím a otáčel a Karin vycházela vstříc pohyby této rektální masáži. Poté co vytáhl prst ven, přiložil tlustý hrot anální trysky k zadečku. Bylo to téměř neuvěřitelné, když se zakulacená hlava trysky prodírala do řitního otvoru. Pak nastala chvilička klidu, a slabé zasténání z pociťované rozkoše, když tryskou lehce otáčel v jejím úzkém zadečku. Ale to nebylo vše, protože tryska pronikala stále hlouběji. Tlak v zadečku způsobil téměř elektrizování, jak byly všechny nervy drážděny napínáním konečníku. Bylo to mnohem intenzivnější než cokoliv, co si dokázala představit kdykoliv před tím. Skutečnost prostě předčila všechno, co před tím prožila, co ji ani ve snu nenapadlo, že by bylo možné. A jako by toho všeho nebylo dost, téměř vykřikla, když se jí v útrobách jako by začal nafukovat horký balon. Jako rychle rašící a expandující houbovitý mrak vzrůstal nezadržitelně i pocit plnosti.

Pokud paměť Karin sahala, nezažila dosud nic takového. Pouze slyšela, jak doktor na půl úst prohlašuje, že teprve začali. Veškerá její pozornost byla zaměřena na roztahující se zadek, takže v podstatě nevnímala nic jiného. Vzrůstající tlak horké tekutiny vyvolal další zasténání. Bylo to opravdu jako třešnička na dortu, prostě už nemohla dále odolávat. Rychlým pohybem vyhrnula košilku na hrudi a obnažila prsy. Prsty sevřela hroty ňader a lehce je třela a kroutila s nimi. Velkýma očima pohlédla na doktora a nesmělým hlasem naléhavě požádala: „Prosím, udělejte mi to, už to nemůžu vydržet, chtěla bych mít orgasmus.“

Gorn při pohledu na nahé dívčí tělo pochopil, že takto se dívce nejrychleji uleví a proto souhlasil. „Dobrá, zavřu přívod vody a dáme se do toho. Udělám to tak, že vám stáhnu předkožku klitorisu a ten vymasturbuji až do vyvrcholení, souhlasíte?“ Beze slova pokývla hlavou. Zasáhlo jí to jako rozjetý vlak. Jakmile se prst v rukavici dotknul napnutého žaludu obnaženého poštěváčku, stydké svalstvo se počalo opakovaně křečovitě svírat.

První orgasmus ji samotnou překvapil. Ačkoli byla hodně vzrušená, netušila, že je tak blizoučko. „Ještě, ještě,“ žadonila neodbytně. Odpověděl přitlačením na citlivé místečko. Bylo to fantastické. Pocit plnosti, ztuhlé bradavky drážděné prsty, dokořán roztažené a připoutané nohy, zkušená lékařská ruka, trápící naběhlý klitoris, to vše způsobilo opětovné vyvrcholení a jěště několik následujících.

Několik orgastických křečí přišlo rychle po sobě, v průběhu dvou minut, každá intenzivnější, než ta předcházející. Každá křeč ji zvedla nad lehátko dokud nebyla zcela vyčerpaná. V tu chvíli doktor přerušil masturbaci a pohladil jí uklidňující rukou po vnitřní straně stehen. Teprve teď Karin začala přicházet k sobě a uvědomovat si, co se vlastně stalo. Nahá a rozevřená, nechala se cizím lékařem vymasírovat k několika intenzivním orgasmům! Ale stalo se a dál už vyšetření proběhlo standardně. Po důkladném vyprázdnění ona i doktor mohli konstatovat, že potíže zmizely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *