Sex 3012

Nicol byla z velmi dobré rodiny. Bylo ji teprve dvacet a výlet, který absolvovala patřil k jejím pravidelným už od jejích patnácti let. Jako každá dívka z bohaté rodiny se vydávala na podobné výlety do různých končin vesmíru na planety proslulé svými sexuálními orgiemi. Už na palubě se ve své kajutě při prohlížení katalogu pěkně třásla a třela si bříšky prstů pravé ruky svoji mušličku. Levou si zasouvala do kundičky uměláka prapodivných tvarů a slastně vzdychala.

Když dorazila na místo, ubytovala se a vyrazila do jednoho z místních salónů. Dlouho probírala menu a vybírala si z rozkošných pánů i dam, když v tom ji oko padlo na název „Speciální nabídka“. Nebyla zde žádná fotografie. Nicol začala pěkně svědit mušlička v touze poznat neznámé překvapení. Odešla do jednoho z pokojů a stiskla tlačítko příslušné volby.

Otevřely se dveře a vešly dvě dívky ve věku tak sedmnácti let. Pomalu Nicol svlékly a položily ji na záda. Na jejím těle začaly lehounce roztírat masážní olej. Když byla celá její přední část těla pokryta vrstvou oleje, jedna z dívek jí začala bříšky prstů dráždit bradavky a druhá se mezitím sklonila mezi její stehna a začala jazykem studovat její lasturku. Po chvilce ji dívky otočily na břicho a začaly jí roztírat olej po zádech. Neoopoměly ani na její zadeček a anální otvor. Do krásně promazané zadní dírky potom bez větších problémů pronikly dva prsty jedné z dívek, zatímco druhá ji líbala na krku a bradavkami se jí třela o záda. Asi po patnácti minutách dívky, již pěkně nadženou Nicol otočily zpět na záda, šátkem jí zavázaly oči a odešly.

Po chvíli Nicol uslyšela další kroky, tentokráte však mnohem delší, zároveň uslyšela neznámý sýpavý dech. Ucítila jak jí něco chlupatého roztahuje nohy. Poté ucítila horký dech na své mušličce a zvláštní tenký avšak drsný jazyk na svých pyscích. Jazyk jí přejíždel chvíli kolem mušličky, chvíli zase přes ní a občas zajel i dovnitř. Za chvíli ucítila opět ty zvláštně chlupaté ruce, jak jí otáčejí na břicho a jazyk jí začíná rejdit kolem její kakaové dírky.

Poté zažila něco, co nečekala. Jazyk vnikl hluboko do jejího análku a rejdil v něm jako malé hádě. Začala slastně vzdychat. Téměř před vrcholem se jazyk z její těsné olejem promazané dírky vytáhl. Byla opět otočena a opět uslyšela kroky dívek. Ty jí sundaly šátek z očí. Čekal ji neuvěřitelný šok. Kromě dívek viděla i prazvláštního asi dva metry vysokého tvora. Postavu měl téměř jako člověk, byl však od paty ke krku porostlý srstí. Jeho hlava byla podobné ještěrčí porostlá šupinami. Dvě téměř lidské oči na ni upřeně zíraly a jazyk který ji před chvíli vězel v zadnici na ni tento tvor prapodivně vyplazoval, jak had hledající kořist. Víc však než jazyk, upoutal Nicol mohutný penis trčící do výše jako svíce. Byl stejný, jako mají muži lidské rasy, byl však mnohem větší a do poloviny byl porostlý srstí. Žalud byl barvy zeleno-modré.

Dívky opět odešly. Nicol přistoupila k tvorovi, nespouštěje z očí ten nádherný pulzující klacek. Začala jej honit. Tvor začal vzdychat. Vzala ho tedy do úst a začala ho kouřit. Vzdychání přešlo ve slastný nelidský kvikot. Netrvalo dlouho a mohutná záplava semene naplnila Nicolinu pusinku. Zbytky jí vytékaly koutky úst. Tvor ji odstrčil. Nicol dopadla na postel. Připravenými provazy ji připoutal k posteli. Opět přilehl hlavou k její lasturce a začal jí zběsile lízat, dokud se Nicol neroztřásla v orgasmické křeči.

Poté ji tvor odpoutal a donutil jí kleknout na všechny čtyři. Znovu na ni zaútočil jazykem. Tentokráte ho však střídavě zasouval z jedné dírky do druhé. Nicol šílela blahem. Po dalším orgasmu k ní tvor přiklekl a zarazil jí ptáka do kundičky takvou silou, až jí vyhrkly slzy. Jak však začal přirážet, Nicolina bolest pomalu přešla v sexuální slast nepoznaného. Srst, kterou bylo péro obrostlé ji působilo neskutečnou rozkoš. Jedním prstem ji přitom tvor rejdil v zadnici.

Po chvíli jí péro z kundy vytáhl, přistoupil jí k obličeji, udělal rukou několik pohybů a druhá, neméně silná, dávka semene potřísnila Nicolinu tvář. Všechno semeno poté tvor svým jazykem z jejího obličeje slízal. Jak skončil tuto „očistu“, opět přistoupil k Nicol zezadu. Olejem jí opět lehce promáznul análek a své neuvěřitelně velké kopí jí pomalu zasunul do její zadní dírky. Rukou jí přitom masíroval buchtičku. Nicol vzlykala blahem a prožívala jeden oragsmus za druhým, dokud tvor nenaplnil třetí dávkou svého semene Nicolinu prdelku. Poté ji ještě jednou přivedl k orgasmu jazykem v její řiťce a prsty v kundičce a v tichosti odešel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *