Má paní – profesorka III.

Moje paní odešla k poličce vedle televize, tam sebrala jeden obrovský růžový vibrátor, z jehož kořene čnělo několik popruhů. Vrátila se zpátky ke mně, vibrátor mi položila před obličej, abych na něj dobře viděl. Pak ze země sebrala nějaký provaz, jeden konec mi napevno uvázala za zadní kovové očko mého obojku, druhý konec zachytila za rozporku, která poutala mé kotníky a provaz zkracovala tak dlouho dokud se mé tělo mírně neprohlo – byl jsem trochu jako luk. Když byla se vším spokojená, provaz zachytila napevno i za rozporku.

Potom vzala ze země vibrátor a s pomocí popruhů mi ho připevnila na hlavu tak, že kořen vibrátoru nasedal na koženou přezku, kterou jsem měl na puse. Vše pevně utáhla a beze slova si vyhrnula sukni a přisedla s roztaženýma nohama přímo před můj obličej tak, že jí vibrátor mířil přímo do kundičky.

Přisunula se ještě blíž a vibrátor si zavedla do své lasturky…do ruky vzala bičík a švihla mě přes zadek, ať už konečně přirážím…snažil jsem se – kýval jsem hlavou, houpal jsem se celým tělem, jen abych ji uspokojil – když jsem polevil, švihla mě zase párkrát bičíkem. Takhle to pokračovalo snad 20 minut, do krčních svalů jsem už dostával křeče a má Paní začala sténat.

Byl jsem tak blízko její svírající se kundičce a přece tak daleko. Steny se po chvíli změnily ve vzdychání a zanedlouho můj obličej zaplavilo obrovské množství jejího sekretu. Byl jsem celý ulepený, ale odměna stála za to! Poté co si chvilku odpočinula, sundala mi z obličeje robertka, dokonce i roubík a dovolila mi, abych vylízal její voňavou kočičku. Když se dost nabažila, pošeptala mi do ucha: „Tohle nebylo špatné, za odměnu mi to můžeš udělat i normálně.“ „Díky paní Aleno“ odvětil jsem nadšeně.

Má Paní pak povolila provaz mezi obojkem a rozporkou, pak mi sundala i rozporku a místo ní mi kolem kotníků udělala 2 smyčky mezi kterými byl asi 30ti centimetrový provaz, takže jsem poté co mi pomohla na nohy mohl dělat i malé krůčky. Na přední kroužek obojku ještě nasadila vodítko a s jeho pomocí mne odtáhla k velké posteli s kovanými ozdobnými pelestmi.

Postavila mne zády k posteli, usmála se a pak do mě jedním prstem (stále v těch rozkošných rukavičkách) strčila. Protože jsem měl ruce stále svázané za zády, spadl jsem na postel jako pytel brambor. Jen vyprskla smíchy, svázané nohy mi hodila na postel a přivázala je k jedné pelesti, pak sama vylezla na postel, obkročmo si na mě sedla čelem ke mně a postupně se přesouvala směrem k mému obličeji.

Když byla skoro u mé pusy, vyhrnula si sukni, klekla si mi každou nohou vedle jednoho ramena a svojí vlhkou kundičkou si sedla přímo na mojí pusu. Dýchat jsem mohl naštěstí ještě pusou, ale nebyla to žádná legrace. Má paní ještě chvíli nechala sukni vyhrnutou a kochala se pohledem na svou bezmocnou hračku, které z pod jejího rozkroku vykukovaly pouze oči a nos. Poté sukni spustila kolem mého obličeje, takže jsem se opět ocitl v absolutní tmě, jen s vůní kožené sukně a kundičky mé paní.

Asi po 10 minutách se otočila ke mně zády, takže mi její kakaová dírka tlačila přímo na nos…to se mi zrovna moc nelíbilo, ale nemohl jsem nic dělat. Po chvíli ovšem začala hladit můj vztyčený ocas a dokonce ho laskala i svojí pusinkou. Těsně před výstřikem ale přestala, nasadila mi kondom, lehla si vedle mě na záda a chtěla, abych jí to udělal klasicky…snažil jsem se tedy na ní překulit, což se mi po chvilce i povedlo a ona mi dovolila abych do ní vstoupil…byl jsem na vrcholu rozkoše, i když milování se svázanýma rukama za zády jsem si v momentě, kdy jsem u ní zvonil u dveří zrovna nepředstavoval.

Mou paní vzrušovalo to, že i v těchto chvílích mě má absolutně pod kontrolou, když jí nějaká poloha přestala bavit, jednoduše mě ze sebe shodila a nastavila si mne do jiné, jak zrovna chtěla. V momentě, kdy jsem byl dole a ona na mě jezdila jako na koni, jsem to už nevydržel a vystříkal vše co jsem v sobě měl do kondomu. Ona ze mě pak slezla, sundala mi gumu, kterou zavázala a odhodila někam do kouta. Protáhla se na posteli a spiklenecky řekla: „Teď je na čase, abych ti to oplatila a udělala to zase já tobě!“

Vůbec jsem nechápal do tím myslí. To mi už ale nasazovala na kotníky rozporku, otočila mě na břicho a rozporku pevně přivázala k pelesti postele. Opět jsem se nemohl ani hnout. Pak odešla ke stolku u televize, kde vzala stejný velký připínací růžový vibrátor, kterým jsem jí já uspokojoval na koberci a nějakou tubu. Hned mi to došlo – ona mě chce opíchat!

„Prosím má Paní, ne to ne, prosím!!!“ „Sklapni!“ odvětila suše. „Ne, prosím ne!“, naléhal jsem dál. Naštvaně hodila vibrátor i tubu na postel, odešla ke zdi s bičíky, sundala si jednu velkou dřevěnou plácačku, beze slova se vrátila k posteli a začala mě s ní bít přes zadek – vzdychal jsem a prosil o odpuštění, ale nepřestala dokud můj zadek opět nebyl úplně rudý. Přitom opakovala: „Své Paní nebudeš odmlouvat!“

Poté co přestala, přetočila mne ještě na břicho, došla si pro pásek a pro promočené kalhotky a přes mé protesty mi je nakonec přeci jen zase nacpala do pusy a pevně zajistila koženým páskem. Hned mě zase přetočila na břicho, rozporku znovu přivázala k pelesti a podívala se na mne tak zle, že jsem se už nezmohl k dalšímu odporu.

Z postele sebrala několik polštářů a všechny mi je nastrkala pod břicho a rozkrok, takže byl můj červený zadek pořádně vystrčený a připravený na všechno. Nasadila mi ještě vodítko a to přivázala k protější pelesti než ke které byly přivázány moje kotníky. Teď už jsem nemohl ani zdvihnout hlavu.

Pak ke mně přistoupila tak, abych na ní dobře viděl, sundala si sukni a místo ní si kolem pasu připnula ten růžový vibrátor, který ještě namazala pořádnou dávkou gelu z tuby. „Máš štěstí, že mám dnes dobrou náladu. Jinak bych ti to za tvoje chování udělala pěkně na sucho!“, řekla klidně.

Gelem si namazala i jednu rukavici a přistoupila k mé zadnici. Nemohl jsem nic dělat jen huhlat do roubíku, když si cestu mým zadkem klestil její první prstík v rukavici, pak přidala i druhý a s velkými obtížemi tam vecpala ještě i třetí!

Nebolelo to tak jak jsem se obával. Pak prsty vytáhla a já ucítil, jak se díry mého zadku dotýká, špička toho růžového gumového kolíku. Chvilku si vychutnávala mojí bezmocnost a pak ho do mě pomalu začala zasunovat. Nejdříve to šlo ztuha, myslel jsem, že mě to monstrum roztrhne, ale po chvíli ho ve mně měla až po kořen a já měl pocit, že ho cítím až v žaludku. A pak začala přirážet. Můj zadek byl v jednom ohni…a to nejen zvenčí, ale teď už i zevnitř. Trvalo to snad celou věčnost ale mé Paní se to líbilo stále víc a víc.

„Jsi jenom bezmocná děvka, která se nechá šukat do prdele!“ Odpovědí jí bylo jen huhlání do roubíku. Když konečně přestala přirážet a já myslel, že už budu mít klid, přišlo to nejhorší – nechala vibrátor ve mně jen si odepla popruhy, ty připnula mě pod pasem a zapla vibrace na nejvyšší stupeň. Robertek sebou začal v mé zadnici trhat a kroutit se a já se modlil, aby došly co nejdříve baterie.

Má paní mě ještě párkrát plácla pořádně po zadnici, pak slezla z postele a výsměvným tónem řekla: „Vidím, že si spolu mé dvě hračky docela dobře rozumí, tak vás tu spolu chvíli nechám o samotě. Musím ještě opravovat nějaké úkoly. Tak zatím.“

Slyšel jsem jen vzdálený klapot jejích podpatků a pak už jen zvuk odemykaných a zamykaných dveří. Osaměl jsem a v tichu místnosti bylo slyšet jen vrnění vibrátoru v mém zadku. Bezmocně jsem ležel na posteli a otřásl se po každém silnějším přírazu té hrozné věci v mé zadnici. Nevím jak dlouho jsem tam ležel, hodinu, možná dvě…a když opět zarachotil klíč v zámku a já opět slyšel důvěrně známý klapot podpatků, začal jsem věřit, že tohle všechno možná i přežiju.

Zaslechl jsem svou Paní říkat: „Doufám, že si tuhle lekci budeš pamatovat a už nikdy mě nebudeš takhle zlobit.“ Zavrtěl jsem rychle hlavou jako že už opravdu zlobit nebudu a ona ze mě vytáhla tu hroznou věc. Odvázala mě z postele a odvedla na vodítku ke gauči, kde mne položila na zem, břichem dolů a mezi kotníky mi znovu přivázala rozporku. Prohlásila, že má chuť se podívat na video, ale že moje zadnice byla pěkně špinavá, a že jí musí vyčistit. Koutkem oka jsem zahlédl, jak ke mně před sebou tlačí ten zvláštní stojánek s plastikovým pytlem plným vody, v ruce držela onen nástavec ve tvaru vibrátoru – chtěla mi dát klystýr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *