Ochránci rodiny III.

Přišla další sobota a brácha ještě doplnil naše nahrávky mámina šukání se sousedem. V duchu jsme se smáli s vědomím, že to jsou určitě jejich poslední hrátky. Pak jsme sestavili a poslali anonym oznamující sousedovi, že zatímco on hraje v hospodě karty, hraje jeho žena jiné hry se dvěma klukama. Bylo jasné, že na to soused zabere. Teď už jenom zbývalo ukecat mámu aby nás pustila znova ve středu večer do „kina“ a bylo to.

Jen soused vypadl jako do hospody a zašel za roh, už jsme vklouzl zadními dveřmi do jeho domu. Bylo jasné, že se brzo vrátí aby nás zastihl co nejdříve a tak jsem začali hned jednat. Brácha strčil do videa kazetu s nahrávkou soulože mámy se sousedem, svlékli jsme se a nedočkavě se na sebe vrhli. Chtěli jsme stihnout alespoň jedno číslo než se soused přiřítí. Chvilku jsem se vzájemně mazlili a dráždili až jsme byli pěkně vzrušení a pak sousedka navrhla, že se vrhneme hned na sendvič. Tentokrát však brácha trval na tom, že on půjde do její kundy a já do jejího zadku, s čímž po chvilce váhání sousedka souhlasila.

Brácha zapnul video a my jsme slyšeli a pozorovali jak máma šuká se sousedem. To nás vzrušilo ještě víc a tak jsme šli na věc. Tentokrát si lehl na záda brácha a na jeho vztyčený ocas se opatrně nabodla sousedka. Pomalu se spustila až na doraz dolů a bráchův ocas v ní zmizel až po kořen. Několikrát se zavrtěla aby se její kunda lépe přizpůsobila a již jsem nedočkavě nastupoval já.

Sousedčin análek byl již předtím natřen gelem ale i tak jsem nevěřil tomu, že tak malé dírky narvu svýho ptáka. I sousedka se trochu bála a sama dala ruku za sebe s tím, že si čuráka zavede sama. Pevně jej sevřela a přiložila špičku žaludu na otvůrek. Přidala druhou ruku a prstem se snažila otvůrek roztáhnout, což se jí alespoň trošku za chvíli podařilo.Vtlačila do rozšířeného ústí špičku žaludu a vykřikla, ať tlačím. Začal jsem tlačit čuráka dovnitř, ale chvíli to vypadalo, že z toho nic nebude.

Už jsem to málem vzdal když její svěrač povolil a já cítil jak se čurák začíná prodírat těsným otvorem análu do sousedčiných střev. Nedbal jsem na sousedčin křik a tlačil tak dlouho, až se mi povedlo narvat do těsného otvoru celého čuráka. Cítil jak se třu o bratrova čuráka a chvíli to vypadalo, že do tak těsného sevření se nemůžeme vejít. Postupně se však sousedčina kunda i anál zvykali na svojí výplň a my pomalu začali jezdit svými čuráky sem a tam. Bylo to šíleně dráždivé, těsně jsme se třeli svými údy o sebe a tím jen zvyšovaly účinek našich pohybů v sousedčiných otvorech. Naše steny a vzdychání se mísily se zvuky vyluzovanými mámou a sousedem v televizi a vypadalo to jak v nějakém pornofilmu.

Postupně jsme zvyšovali frekvenci přirážení a nezapomněli přitom ani na sousedčina jablíčka. Jedno měl vždy v ústech brácha zatímco druhé jsem svíral v dlani a dráždil dlaní tvrdou rozinku bradavky. Sousedka se cítila v sedmém nebi obsluhována současně dvěma mladými býčky a tak jsme se pomalu blížili k vrcholu.

Už jsme si počínali zkušeněji než poprvé a tím jsme docílili ještě většího vzrušení a slasti než předtím. Povzbuzovali jsme se vzájemně a téměř současně jsme začali řvát, že už budem. Sousedka šílela jako první a vyzývala nás, ať už jí vystříkáme její díry: „Vystříkejte do mě ty svoje čuráky vy moji kanečkové!“ což jsme jí velice rychle začali za mohutného řevu plnit. Dělali jsme takový kravál, že jsme přeslechli sousedův příchod.

Zjevil se ve dveřích jako bůh pomsty a nevěřícně koukal jak jeho ženu současně obdělávají dva kluci. „Co to tady vyvádíte vy parchanti s mojí ženou!“ řval jako šílený a chystal se na nás vrhnout, zatímco my ještě stříkali semeno do jeho ženy. Teprve tehdy si všimnul televize a úplně zcepeněl. Fascinovaně koukal jak na obrazovce stříká svoje semeno do zadku naší mámy a přitom jí rve za její ohromné melouny jako šílený. „Co, co to tady je?“ začal koktat zatímco my jsme již spokojeně slezli z jeho zmožené ženy.

„No co, vy jste ošukal naší mámu tak my jsme šukali vaší ženu. A tím to taky dnes končí. Vy už k nám nepáchnete a my za vaší ženou taky ne!“ spustil odhodlaně brácha a vypnul video. „Tuhle kazetu si schováme a když se u nás ještě ukážete, ukážeme jí tátovi až se vrátí a on vás zabije jako prašivýho psa!“ dodal brácha a začali jsme se oblékat.

„No jak jsi mi to mohla udělat, spustit se s dětmi!“ začal vyčítat soused své ženě, zatímco ona se spokojeně protahovala slastí po dokonalé souloži s námi. „No a co, ty si chodíš za starýma bábama, tak já si zase zvu zajíčky. Ty toho dokážou víc než ty, frajere. Ale pokud toho necháš, už k nám ani nepáchnou!“ dodala manželka smířlivě a přitiskla se svým nahým pružným tělem ke svému rozpačitému manželovi. To byl signál vzájemného odpuštění a ještě než jsme se stačili úplně obléknout a vytáhnout z videa kazetu, ležel soused na zemi s jazykem v kundě své manželky a se svým čurákem v jejích ústech.

Byli tak zabraní do smiřování, že ani neregistrovali náš odchod. A tak jsme se vytratili tajně domů s tím, že se nám film nelíbil a šli jsme z kina dříve. Máma nám to věřila a my se v duchu těšili na finále které nastane v sobotu večer….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *