Z deníku dvou sester III.

Svůj slib splnila hned druhý den. Po večeři přinesla na stůl celou láhev rumu a rozlila sobě i Markovi celý ten půllitrový obsah do sklenic. Připili si důkladně na zdraví, načež si Sylva sedla Markovi na klín a dělala opilou. Objímala ho kolem krku, pomalu mu rozepínajíc kabát, kalhoty a vestu. Poté rychle shodila sukně a dožadovala se od Marka polibku na chloupky. Jakmile Marko spatřil její kundu, rychle dopil zbytek rumu a počal ji líbat a cucat na celém těle.

Já mezitím seděla na posteli úplně nahá a dívala se na ně, když vtom si mě Marko všiml a podíval se tázavě na sestru. Ta se dala do smíchu a pravila : „Já vím, že jsi mi mrdal sestru, vždy když jsi přišel z noční Řekla mi o tom vše, a dokonce mi včera večer vynahradila tebe. Lízala mi kundu přes půl hodiny.“ To Marka rozesmálo a pak řekl : No dobrá. Bude nám dělat asistentku. „Pojď,“ řekl a vedl sestru do postele.

Ach, to byl večer! Marko byl nezdolný jako kanec a mrdal sestru ve všech možných polohách, až z toho úplně křičela. Nakonec byla celá silně postříkaná jeho spermatem. Na zádech, obličeji, ňadrech, prdeli i v ústech, všude měla jeho semeno. Já se na to prozatím jen dívala a přitom si dřela kundu prsty.

Marko si pak klekl za Sylvu a počal ji odzadu vylizovat. Ocas mu přitom stál stejně jako zpočátku, ale byl nevyužitý. To jsem ale již nemohla vydržet, podklouzla jsem pod sestřiným tělem a vzala si jeho pyj do úst. Vyplnil mi je úplně celá a já ho cumlala po celé délce i s varlaty. Měla jsem ho stále v puse, když Marko náhle prudce přirazil, že mi ho vrazil až do krku, a ihned mi to tam také začal stříkat. Začala jsem se ihned dávit, ale přesto jsem ho ještě chytila oběma rukama za zadek a aniž bych si nějak chtěla při tom ulevit, pěkně jsem mu ho celého vycucala.

Chvilku jsme ještě všichni prožívali to celé krásné opojení z uspokojení, ale brzy nás přemohla únava tak, že se nám všem již chtělo spát. Rozhodli jsme tedy jít spát, a tak jsme vstali, abychom postel upravili na noc. Při tom jsme si všimli, že Markův pyj je malý a slabý jako můj prst, jak byl vymrdaný, čemuž jsme se společně zasmáli a uložili se k spánku.

Od této chvíle jsme trávili všichni tři další a další společné chvíle, a nejen noci, v milostném opojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *