Babička IV. – Spravedlivá dělba

Druhý den po prvním milování s mámou jsem spal dlouho a když jsem se konečně probudil a po dlouhé době vstal, byla máma v kuchyni sama. Tvářila se jako by se nic nestalo, a tak jsem se tvářil stejně, i když mi to dělalo potíže. Viděl jsem pořád před očima její nahé tělo svíjející se pode mnou v milostné křeči a bouřila se ve mně krev. Máma neměla podprsenku a její velké pevné prsy se provokativně pohupovaly při jejích pohybech, až jsem měl sucho v krku. Nakonec jsem neodolal a když byla máma otočená ke mně zády, přiskočil jsem k ní a zezadu jí objal. Rukama jsem zajel do výstřihu její blůzy a pevně sevřel její prsy, až vzdychla vzrušením. „Ale maličký, to nesmíme, jednou se to stalo, ale to je vše. Musíme být rozumní, jsem přece jen tvoje máma!“ šeptala, ale neodstrkovala mně od sebe nijak silně.

Musela cítit, jak jí zezadu tlačím svým probuzeným pyjem a jeho neústupný tlak jí lámal. „No tak synku, přestaň, to nesmíme. Co kdyby přišla babička!“ šeptala dál horečně zatímco jsem jí chvějícíma se rukama rozepínal knoflíky u blůzky abych osvobodil její prsy. Už se pomalu poddávala mým nedočkavým rukám, když jsme náhle zaslechli, jak se babička vrací a odskočili rychle od sebe. Máma si bleskově zapnula rozepnutou blůzu, upravila sukni a již se babička objevila ve dveřích.

Po obědě jsme se šli koupat a odpočívat na sluníčku, takže jsme se vrátili domů slastně znavení. Proto jsme také poměrně brzy zalezli do svých postelí, jenomže se spánkem to tak jednoduché nebylo. Už jsem skoro usínal když mně probudily jemné dotyky. „Synáčku spíš?“ slyšel jsem tichý šepot mámy a než jsem se probral, shrnula ze mne deku a hupla vedle mě na postel. „Já jsem se zařekla, že už se naše milování nebude opakovat, ale nemůžu si pomoc, potřebuji tě cítit v sobě!“ šeptala máma horečně své přiznání a rukama začala šátrat po mém těle. Nemusela mně pobízet dvakrát a začal jsem jí laskání opakovat. Zkoumal jsem znovu její nádherná prsa a jednou rukou jsem začal kroužit okolo rychle vlhnoucí kundy.

Tentokrát jsme si svoje milování začali řádně vychutnávat. Máma mně vedla tak, abych jí co nejlépe uspokojil a já sám jsem nemohl jejího těla nabažit. Neustále jsme měnili svoje polohy a způsoby laskání a naše vášeň stoupala. Vědomí, že se opět dopouštíme incestu nás oba dva šíleně vzrušovalo a zvyšovalo naše prožitky. Konečně jsem opět ucítil jak se můj žalud jako ledoborec prodírá máminou horkou a vlhkou kundou až narazil na její dno a máma slabě vykřikla slastí. Současně se přisála na má ústa a já ucítil v dlaních její tvrdnoucí bradavky. „Mrdej mně, můj maličký, je to s tebou tak úžasné jako s nikým předtím!“ svíjela se matka pode mnou, „Ale nesmíš do mě ještě stříkat! Až budeš chtít tak mně řekni! Nesmíš své mamince udělat dětátko!“ upozornila mně na možné nebezpečí a já se po jejích slovech vzrušil ještě více tou představou, jak do mámy stříkám semeno z něhož vzejde můj syn a současně i bratr.

Drtil jsem v dlaních její prsy, zatímco máminy prsty bloudily po mé páteři a zatínaly se mi nehty do zad vzrušením z mých přírazů. „Už budu, moje lásko, proboha nepřestávej a mrdej mně dál!“ začala kvílet máma a její tělo sebou začalo házet a svíjet se křečí orgasmu. Ucítil jsem jak mně její pochva svírá a jak se z ní řinou proudy jejích šťáv. Mrdal jsem jí jako šílený a těšil se z jejího sténání které mně tolik vzrušovalo. Její nádherné zralé tělo se pode mnou svíjelo slastí zatímco jsem v její pochvě jezdil jako šílený.

Konečně se začala trochu zklidňovat a její tělo se přestalo divoce vzpínat proti mně. To však již přicházel vrchol na mně. Ještě jsem nestačil vykřiknout varování a máma to nějak na mně poznala. „Ty už chceš vystříkat, viď moje lásko!“ šeptala vzrušeně, „Tak pojď mezi máminy prsy, maminka ti to udělá tak krásně jako ty jí!“ šeptala s vášní v hlase a postrčila mně po svém těle vzhůru, až se můj vzrušený pyj dostal do úžlabiny mezi její nádherné prsy.

Ucítil jsem sametové sevření a pohled na můj pyj sevřený matčinými prsy v mých slabinách způsobil bouři. Začal jsem s ním jezdit v té nádheře a vyžíval se pohledem na tuto „vagínu“, z níž vždy vykoukla špička žaludu naběhlého vzrušenou krví. „Ano, mrdej svojí matku mezi prsy jak to má ráda! Chci vidět jak budeš stříkat svoje semínko do mých úst!“ vzrušovala mně máma svými poznámkami a já jezdil mezi jejíma kozama jako šílený. Toužil jsem vystřikovat z jejího sevření na její tvář a do otevřených úst a cítil jsem, jak se to ve mně bouří a zdvihá.

„Už budu, maminko, už budu, prosím tě nepřestávej mně ždímat!“ sténal jsem stoupající slastí. Maminka ještě na chvilku zvýšila mé napětí sevřením kořene mého čuráka až jsem cítil její palec přitisknutí na trubici a znemožňující tak výron semene.

Pak náhle sevření uvolnila a v tom okamžiku sebou můj pyj divoce škubnul a vyplivl ze sebe první mohutný gejzír horkého bílého semene. Bílý paprsek vyletěl a dopadl přímo do otevřených matčiných úst. Ta jej slízla a vykřikla,“Ano, jen stříkej dál a hodně, chci abys mně celou postříkal, postříkej svojí mámu svým semenem!“ volala a vzrušením se celá třásla. Další škubnutí čuráka signalizovalo nový gejzír, který dopadl přes celou její tvář a skončil až ve vlasech. A znovu sebou můj pyj cukl, ale to již máma pohotově otevřela ústa a vsála cukající úd do sebe. Ucítil jsem jak zajíždí do úst až skoro do krku a pak pohyb jazyku na něm, kombinovaný sáním. Bylo to šílené, myslel, že to nepřežiju a ječel jsem úplně nepříčetně, zatímco máma ze mne úporně vysávala poslední zbytky semene.

Konečně se můj čurák zklidnil a máma jej něžně olizovala jako by jej chtěla probudit k další aktivitě. To ani nemusela, protože jsem měl chuť na další hrátky. Probíral jsem se rukama v máminých kozách a jemně si hrál s jejími bradavkami když se náhle otevřely dveře a v nich se objevila babička.

Zarazila se, když nás s mámou uviděla v milostných hrátkách, ale pak se odhodlaně vrhla k nám. „To jsem si mohla myslet, že mně moje dcera předběhne, podívejme se na tichou vodu. Nejdřív se upejpá a teď by vlastního syna umrdala k smrti a já tak přijdu zkrátka!“ hudrala a bez skrupulí si vlezla k nám do postele. Náhle jsem ucítil i její ruce na svém čuráku a svět se se mnou začal propadat. Dvě zkušené ženy se předháněly a přímo praly o můj pyj a dotyky svých prsů na mém těle mně přiváděly k šílenství. Chvíli jsem cítil, jak mně babička honí čuráka rukama,abych za okamžik ucítil vlhkou máminu tlamičku.

„A proč vůbec nejdeme do ložnice na širší postel?“ zeptala se náhle podnikavá babička a okamžitě mně s mámou odtáhly na širokou manželskou postel. Tady se pak začaly dít věci, nad nimiž mně zůstával rozum stát. Na vlastní oči jsem viděl čeho jsou schopny zkušené ženy, když to na ně přijde a já litoval, že nemám čuráka ze železa. Navíc mně náhle na něj máma nasadila ochranu abych mohl bez zábran stříkat i do ní beze strachu, že to zanechá nějaké následky.

A tak jsem chvíli vymetal kundu mámy, abych za chvíli vyhověl babičce. Ještě, že jsem byl tak mladý a plný síly, to mně asi zachránilo před totálním vysílením. Máma se s babičkou dělily celkem spravedlivě a já jsem si vychutnával ta různá těla a hlavně kozy. Trvalo to snad celou noc než jsme nakonec zcela vyčerpáni usnuli, když jsem měl ještě čuráka v jedné a ruku ve druhé kundě, zatímco z obou stran mě zavalily velké kozy mých zkušených milenek.

Od té noci jsme se spolu milovali společně a máma s babičkou se vždy dohodly, když si chtěla užít pouze jedna. Připadal jsem si jako v ráji a dva týdny společných prázdnin jsme takto promilovali jako ve snu. Navíc už máma opět začala používat ochranu, takže jsem nemusel používat ty odporné gumové návleky. Čím dál tím víc jsem začal přemýšlet, jak náš vztah s mámou vyřešíme a utajíme doma před sestrou. No co, třeba se k nám přidá a budeme si užívat také společně jako u babičky, blesklo mi náhle řešení hlavou. A jak to bylo ve skutečnosti, to možná někdy jindy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *