Lotar III.

Náhle jsem uviděl, že Lotar již nesedí v křesle, ale stojí se spuštěnými kalhotami za matkou a zezadu jí líže mezi nohama. Jeho penis byl vzrušením vztyčený a bimbal se mu mezi nohama v rytmu jeho pohybů. Jeho matka začínala slabě skučet slastí, aniž však přerušila kouření mého penisu. Vztáhla poslepu jednu ruku dozadu, uchopila do ní penis svého syna a začala jej honit jako mně předtím. Náhle přerušila kouření mého penisu a zvolala: „Lotare, tak už vraž do mně toho svýho ptáka, zmrdej svojí mámu, víš, že to mám od tebe ráda!“ vyzývala ho úpěnlivě a začala opět kouřit můj penis. Lotar se přitiskl k její zadnici a jeho penis s matčinou pomocí zmizel v jejím těle. Jeho matka sebou divoce cukla a vykřikla, zčásti bolestí, zčásti slastí.

Ústa Lotarovy matky začala opět nekompromisně dráždit můj penis a přivádět mně k šílenství. Její tělo se kývalo pod tvrdými přírazy jejího syna, který jí zezadu vrážel penis do těla a držel se přitom jejích prsů. Ale to již jsem pomalu ztrácel vědomí. Cítil jsem nesmírný tlak stoupající ve slabinách a ženoucí se penisem ven. „Už, už!“ vykřikl jsem a moje tělo se vzepjalo jako v křeči.

Penis zajel překvapené Lotarově matce hluboko do krku až jsem ucítil na žaludu jak přejíždím mandle a narážím na úzký hrtan. V tom samém okamžiku z něj vytryskl první gejzír semene až se paní rozkuckala a já málem přišel k úrazu. Naštěstí se rychle zklidnila a již bez problémů a z chutí přijímala další dávky semene do svých úst. Volnou rukou mně dojila jako krávu až ze mě vydojila poslední kapku semene a vyplivla již trochu ochablý penis z úst.

Znaveně jsem klesl na záda na gauč a pozoroval Lotara jak buší zezadu svým penisem do své mámy. Oba dva byly rozdrážděni na nejvyšší míru. „Mrdej mně, mrdej nepřestávej, jen mně nešetři!“ pobízela Lotarova matka svého syna, který s tváří zkřivenou námahou a vzrušením divoce jezdil penisem v její pochvě sem a tam. „Však tě zmrdám co se do tebe vejde!“ křičel Lotar na matku stejně sprostými výrazy. Jeho tvář byla rudá úsilím a potem měl mokré čelo i tvář. „Už budu mámo, už ti vystříkám tu tvojí kundu!“ začal náhle Lotar křičet v předtuše svého výstřiku. „Jen stříkej, vystříkej se do mně, na mně už to taky přichází, stříkej proboha!“ sténala Lotarova matka a už to přišlo.

Lotar náhle divoce zařval a jeho tělo vší silou zarazilo penis do matčiny pochvy. Oba jakoby na okamžik strnuli a jenom jeho cukající penis prozrazoval, že ze sebe chrlí semeno do svírající se pochvy jeho matky. Lotar cítil jak ho matčina pochva ždíme a vysává, uměla to dokonale a její syn se toho nikdy neuměl nabažit. Pozoroval jsem s vyvaleným očima Lotara jak plní svojí matku svým semenem, oba se k sobě tiskli jako šílení, vůbec nevěděli o světě a jen se podávali své slasti z tohoto incestního spojení. Prolétlo mi hlavou zda Lotar neudělá své matce dítě, ale již mně opět uchvátil pohled na matku se synem, vychutnávající slast ze svých vzájemných orgasmů.

Konečně jejich sevření povolilo a oba dva padli znaveně vedle mě. Byl jsem jako v šoku, nesmírně vzrušen a rozdrážděn, pozoroval jsem poprvé v životě někoho při milování a hned matku se synem! To bylo neuvěřitelné a já myslel, že mám jenom nějaký divoký sen. „Tak to byla mrdanice, co říkáš?“ vytrhl mne z toho polosnu Lotarův hlas. Už se zklidnil, rovněž jeho matka vypadala téměř normálně, jen pot na jejím čele svědčil o předchozím výkonu. „Taky bys to rád zkusil, viď? Však se dočkáš, viď mámo. „ pokračoval Lotar a rukama drtil matčiny prsy. Ta jako by se nic nestalo uchopila můj a Lotarův penis do svých rukou a začala je opět lehounce honit. „To se mi na mladíčcích jako jste vy líbí, že jste hned zase při chuti, žádný zbytečný čekání a probouzení!“ zvolala a spokojeně si naše opět tvrdé penisy prohlížela.

„Ráda bych v sobě cítila tenhle klacek, je to pořádný kus!“ pokračovala zálibně si prohlížejíc můj penis. „Chceš to zkusit?“ zeptala se mně až jsem opět zčervenal, ale přesto jsem odvážně kývnul hlavou. Vůbec jsem si to neuměl představit jaké to je, znal jsem jenom pocit když penis svírá ruka či dnes nově také šikovná ústa, ale vůbec ne strkat ho skutečně do ženy. Navíc Lotarovy matky! Hlavou mi vířilo tisíc myšlenek ale v penisu jsem cítil opět to známé napětí a vzrušení.

Lotarova matka mě začala líbat, nejdříve na ústa, nikdy jsem se ještě s dívkou natož ženou nelíbal a byl jsem z toho vyvedený z míry, když mě její jazyk jezdil v ústech jako had. Pak začala pomalu sjíždět níž a níž, její vlasy mě lechtaly na hrudi a břiše stejně jako hroty jejích ňader, dráždících mě na stehnech. V tom se můj penis ocitl v sametovém sevření jaké jsem neznal!

Podíval jsem se co se děje a uviděl vzrušující obrázek. Lotarova matka rukama svírala své prsy a mezi nimi byl uvězněný můj vzrušením mokvající penis. Začala se pomalu pohybovat po penisu a já prožíval další dosud nepoznané pocity vzrušení a slasti. Naneštěstí však její hra netrvala dlouho a já zklamáním vydechl. Viděl jsem jak se Lotarova matka přesouvá a chystá se na mně sednout. Vyděšeně jsem sledoval, jak se rozkročila a spouští se na můj vzhůru trčící penis.

Vždyť mi jej zlomí!, blesklo mi hrůzou hlavou, ale to již jsem cítil jak její ruka přidržuje penis aby se neohýbal a na něj se nasouvá její tělo. Byl to neuvěřitelný pocit, cítil jsem že se ocitám uvnitř ženského těla, obklopen horkem a vlhkem. Penis byl svírán hebkou sliznicí a pohyb po ní byl neskutečně krásný.

Cítil jsem, že jsem zasunut svým penisem hluboko v těle Lotarovy matky, pohyb jejích boků se přenášel těsným sevřením jejího těla na můj penis a způsoboval mi nádherný dosud nepoznaný pocit. V tom se začala pomalu zvedat, její tělo klouzalo po mém penisu vzhůru a můj penis hladce vyjížděl ze sametové pochvy ven. Už už jsem myslel, že chce abych z ní vyjel ven úplně, když se na okamžik zastavila, s mým penisem těsně na okraji pochvy, a začala se opět spouštět dolů, což vyvolalo opět ten nádherný pocit slasti při pohybu penisu v její pochvě a znovu se nadzvedávala a opět spouštěla. Ze začátku jsem se choval asi velice nemotorně, několikrát jsem z pochvy Lotarovy matka vyklouzl ven, ale ona mně velice trpělivě učila a vedla, takže během chvíle jsem si počínal již poměrně dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *