Lotar IV.

„Ach ano, dobře to děláš, jen nepospíchej, chci ho v sobě celýho! Máš nádhernýho ptáčka, celou mně vyplňuješ!“ povzbuzovala mně Lotarova matka a zkušeně jezdila na mém penisu, až jsem zmíral slastí. „Hej, a co já? To se mám na vás jenom dívat!“ ozval se náhle Lotar, který již nevydržel jenom tak pozorovat jak se miluju s jeho matkou. „Vždyť máš ještě jednu dírku, tak tu si půjčím!“ rozhodl se a přitiskl se zezadu ke své matce.

Nechápal jsem o čem mluví, dokonce jsem si myslel, že mně chce vypudit či snad se nacpat do matčiny pochvy vedle mého penisu? Ale za okamžik bylo jasno. Ucítil jsem náhle jak Lotar prsty mokrými z matčiny vlhkosti zkouší její zadní otvůrek a již jsem ucítil jak mi jeho prst jezdí po penisu v pochvě jeho matky! Za okamžik tam byl i druhý a když je po chvilce Lotar vytáhl, začal se do toho těsného prostoru cpát se svým penisem.

Byl jsem úplně šokován, vůbec jsem netušil, že je něco takového možné a čekal jsem, že se jeho matka ozve, že si spletl cestu. K mému překvapení však vůbec neprotestovala, ale naopak. „Ano, vraž ho do mé druhé díry, chci vás cítit v obou, chci být plná těch vašich mladičkých ptáčků!“ povzbuzovala k mému překvapení Lotara a tak jsme se ocitli oba dva v jejím těle. Cítili jsem dotyky našich penisů, tenká stěna pochvy nás téměř nedělila a my cítili, jak se naše penisy třou o sebe. Bylo to šílené, vzrušující a dráždivé.

Tím, že se prostor uvnitř pochvy ještě zmenšil, byl účinek tření penisu o stěny pochvy ještě větší a já již cítil, že se blíží další výstřik. Již jsem znal ten pocit a začal jsem proto křičet varování. V tom samém okamžiku zařval i Lotar, jeho penis byl v těsném análu drážděn ještě intenzivněji a tak jsme téměř současně začali stříkat svoje semeno do Lotarovy matky.

Ta se přímo svíjela blahem, do obou jejích otvorů proudilo semeno a ona sama se začala rovněž svíjet v milostné křeči orgasmu. Poskakovala na mně jako šílená, její těžké prsy sebou házely ze strany na stranu a její nehty jsem měl zaryté do svých ramen, až mi tam zůstaly drápance. „Ano, stříkejte miláčkové, stříkejte do mně, naplňte mně svým semínkem!“ sténala a její pochva se divoce svírala milostnou křečí, ždímajíc můj penis do poslední kapky. Téměř shodně jsme vypustili s Lotarem semeno do jeho matky, ona se ještě chvilku svíjela slastí naražená na naše měknoucí penisy, aby nakonec rovněž znaveně sjela ze mně a klesla vedle nás na postel.

„Ježíš to byla krása! Není nad takové dva mladé ocásky!“ libovala si, oddychujíc po přestálém vzrušení. Z jejích obou otvorů vytékalo naše semeno a ona jej stírala svými prsty a labužnicky ochutnávala. „Ani nevíte jaká to je dobrota, takové mlíčí od takových kanečků jako jste vy!“ pochvalovala si, zatímco my jsme se vzpamatovávali z prožitého sexu. Když se Lotarova matka vrátila z koupelny, její ruce hned poznaly, jak jsme na tom. „Věděla jsem, že budete hned zase při chuti, můžeme si dát ještě jedno číslo, ale to je pro dnešek vše! Večer mám ještě jednu akci a i Lotar musí být fit!“ řekla a přitom nám jemně honila již stojící penisy. Sklonila se nad nás a střídavě nám penisy lízala a honila, zatímco my jsme si hráli s jejími prsy jako s panenkami.

„Mámo, já chci mezi kozy!“ prohlásil náhle Lotar, kterého matčiny prsy visící v nádherné poloze nad námi přivedly na nový nápad. „To víš že ano, ale nejdřív se ještě trochu pomazlíme!“ odpověděla jeho matka a pokračovala v laskaní našich penisů. „Zatím bys mohl polaskat i mojí buchtu.“ Řekla náhle a stočila se tak, že se její klín objevil nad mojí hlavou.

Před očima jsem měl široce rozevřený otvor do jejího těla, lemovaný dolů visícími pysky. Tušil jsem co se ode mě očekává a zabořil svůj jazyk do rozevřené škvíry. Ovanula mně divná vůně, trochu po mýdle, trochu neznámá. Začal jsem rejdit jazykem jako by to byl penis, jezdil jsem do hloubky kam až jsem dosáhl a naopak pak zase po stěnách pochvy, až jsem si náhle všiml toho podivného výrůstku, vykukujícího z otevřeného otvoru.

Zvědavě jsem přes něj přejel jazykem a lekl se reakce Lotarovy matky. Zasténala a škubla sebou jako by dostala ránu elektrickým proudem. „Ano, to mi dělej, to mám nejraději, lízej a cucej mi poštěváka!“ pojmenovala ten výrůstek a já se snažil co nejlépe splnit její přání. Netušil jsem, že jí to tak šíleně vzrušuje, protože netrvalo dlouho a již to na ní přišlo.

Svíral jsem poštěváka mezi sevřenými rty a lízal jej přitom špičkou jazyka, když sebou náhle začala divoce házet a divoce křičet. „Ano, nepřestávej, nepřestávej, už to mám!“ sténala a divoce přirážela svým klínem na má ústa. Cítil jsem jak se její pochva divně stahuje a cuká a současně z ní začalo vytékat velké množství její šťávy, zatímco Lotarova matka sténala a kroutila se jako by měla záchvat. Lotar mezitím cucal a kousal matčiny bradavky, zanechávajíc na matčiných prsech stopy po svých zubech.

Trvalo to několik minut než se zklidnila a začala opět pracovat na našich penisech. To již sjela zadkem z mých úst a začala si sedat na svého syna. „Tak teď když jste mně tak hezky udělali, chci vás opět mít oba v sobě. Pojďte do mě miláčkové moji!“ vyzývala nás a přitom si nasedala na penis svého syna. Lotar vzrušením zasténal když jeho penis vjel do matčiny pochvy a její sliznice jej sevřela svým sametovým sevřením.

Klekl jsem si za Lotarovu matku a pozoroval jak houpe a kroutí svými boky a zadkem, aby penis jejího syna zaujal správnou polohu v její pochvě. „Tak pojď maličký, na co čekáš!“ vyzvala mně nedočkavým hlasem a vztáhla ruku za sebe. Přitiskl jsem se k jejímu zadku zatímco její ruka uchopila můj penis a přisadila si jej ke své pochvě, vyplněné již penisem svého syna.

„Jen ho do mě narvi, chci vás mít v sobe oba, jen se neboj, vejdete se tam!“ volala a vybízivě kroutila svým zadkem. Cítil jsem jak špička žaludu jezdí po okraji vyplněné pochvy a její ruka jej tam pevně přidržuje. Začal jsem tlačit a skutečně! Penis začal pomaličku vnikat dovnitř a přitom se třel o penis Lotarův. Bylo to úžasné, cítit jak se naše penisy o sebe třou a oba se vecpali do jedné kundy.

Nikdy bych tomu nevěřil, jak je ženská pochva elastická a co se do ní vlastně vejde. Ještě jednou jsem zatlačil a za jejího souběžného vrtění jsem se ocitl až na doraz narvaný v těsném prostoru vyplňovaném dvěma penisy. Snažili jsem se s Lotarem jezdit s nimi v pochvě jeho matky , ale šlo to velice obtížně, neustále některý z nás vypadával a musel se opět prodrat dovnitř.

„Tak se trochu snažte, ano, už je to lepší, ano, takhle, hezky pomalu. No to je krása cítit v sobě takový dva čuráčky! Panebože to je nádhera, to si neumí nikdo představit. Mrdejte, mrdejte, ještě, ještě!!“ volal a sténala přitom slastí. Muselo jí to nesmírně vzrušovat, mít v kundě současně dva pohybující se penisy. Další její orgasmus přišel za chvilku, opět začala divoce přirážet a svíjet se v milostné křeči, zatímco její pochva nás svírala a vypouštěla další záplavy jejích šťáv.

Při tom divokém reji náhle můj penis vyklouzl a sjel do horní dírky . Bylo tam všude tak vlhko a mokro, že penis sice narazil na odpor jejího svěrače, ale sklouzl bez větší námahy dovnitř. Cítil jsem ještě větší sevření než předtím, současně Lotarova matka vykřikla ještě divočeji a to již jsem začal jezdit v jejím zadku sem a tam.

Bylo to zase něco nového, přece jenom tento otvor byl o hodně těsnější, ale díky ohromnému množství jejích šťáv naší vlhkosti se v něm klouzalo docela dobře. Navíc dráždění penisu bylo o mnoho větší a tak to na mně začalo přicházet. „Už asi budu!“ vykřikl jsem. „Ano, pojďte se vystříkat, jednoho chci do pusy a druhého mezi prsy!“ zvolala Lotarova máma a lehla si bleskově na záda. Lotar rychle klekl nad její hruď a položil jí penis mezi prsy, čnící vzhůru jako pohoří. Mně si přetáhla Lotarova matka za sebe, takže jsem klečel za její hlavou a v této poloze vsunul již brnící penis do jejích lačných úst.

Okamžitě jej začal sát a já přitom jemně posunoval penisem jako bych jí souložil do pochvy. Cítil jsem na špičce žaludu jak projíždím po jejím jazyku hluboko do hrdla, zatímco Lotar stejně pohyboval penisem mezi jejími prsy, které si ještě navíc přitiskla k sobě rukama. Takto jsem jí šukali jako šílení, rozdivočelí nesmírným vzrušením a tím, co jsem všechno s Lotarovou matkou dělali. „Už, už!“ vykřikli jsem téměř současně a již z našich penisů stříkaly gejzíry semene, do jejích úst a na její obličej, bradu a hruď.

Cítil jsem jak z mého penisu vystřikuje semeno a jek je ze mne vysáváno zkušenými ústy. Současně jsem viděl jak ze sevření velkých matčiných prsů vystřikuje Lotarův penis gejzíry semene na její bradu a krk. Špička tmavého lesklého žaludu vyklouzne ze sevření prsů, vyplivne ze sebe bílé semeno a opět zmizí v úžlabině mezi prsy.

Byli jsme úplně zdivočelí, ale zcela vyčerpaní. Lotarova matka nás pečlivě a důkladně vyždímala, vysála až do morku kosti, aby ani kapička semene nezůstala nazmar a pak rovněž znaveně klesla vedle nás. „No teda vy jste mi dali miláčkové, takhle už mně nikdo dlouho nezmrdal jako vy!“ nešetřila uznáním nad našimi výkony.

Asi bychom ještě rádi po chvilce odpočinku pokračovali, ale Lotarova matka byla neúprosná. Museli jsem se jít trochu omýt a já musel klusat domů. Sebou jsem si však nesl pozvání Lotarovi matky na další hrátky ve třech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *