Lotar IX.

Než se zmohla na nějaký odpor, prorazil jsem odpor jejího svěrače a ocitl se poprvé v životě matčině zadní dírce. Ta chudák divoce vykřikla a snažila se svíráním svalů penis ze sebe vypudit. Pochopitelně to nebylo nic platné, mokrý penis hezky klouzal a za chvilku jsem jí s Lotarem šukali ve stejném rytmu každý do jedné dírky, až se začala svíjet slastí.

Tentokrát jsme byli hotovi všichni tři téměř najednou. Těsný maminčin zadeček dráždil můj penis tak intenzivně, že jsem byl hotový za chvilku. Opět jsem cítil to známé chvění a brnění a již se mi semeno hnalo vzhůru penisem ven. „Už, už budu stříkat, panebože to je nádhera!“ sténal jsem v okamžiku kdy ze mne vystříkl první gejzír semene hluboko do matčiných střev.

Téměř okamžitě začala sténat i mamka, na kterou šukání do obou otvorů současně bylo také dost silný kafe. Jakmile ucítila první můj výstřik, začala se její pochva cukat a svírat Lotarův penis a hnát tak i jeho k orgasmu. Lotar nemohl vydržet dlouho, cítil přes tenkou stěnu matčiny pochvy cukání mého penisu vystřikujícího semeno do matčina análu a současně jej dráždila matka svíráním své pochvy.

„Už to do vás vystříkám, naplním tu vaší kundu svojí mrdkou!“ zařval vulgárně Lotar, ale mámě jeho výrazy vůbec nevadily. „Ano, stříkej, já vás vyždímám oba dva, vycucnu ty vaše čuráčky až do morku kostí!“ odpovídala stejně divoce máma svíjejíce se na našich penisech jako na mučidlech. Z její pochvy i zadečku již vytékalo naše semeno smíšené s jejími šťávami a stékalo na postel.

Naše těla o sebe pleskala v extázi milostné křeče až jsme znaveni padli na postel a naše penisy vyklouzly z matčina těla ven. Oddychovali jsme po tom velkém vypětí, ale naše ruce nepřestávaly laskat matčino tělo. Ta naše laskání přijímala s nadšením, líbila se jí naše nedočkavost a posedlost.

„No tak hoši, nechte mně trochu vydechnout!“ bránila se naoko naším útokům. Lotar měl hlavu schovanou mezi jejíma nohama a vysával z její pochvy zbytky svého semene. Slyšel jsem jeho srkání a mlaskání s nímž lízal a sál matčinu kundičku až opět začala sténat. Pomáhal si přitom svýma rukama, v tuto chvíli měl do maminčina zadečku zasunutý již dva prsty a cpal tam za jejího divokého hekání další! Já jsem si hrál s jejími prsy, bradavky měla strašně citlivé a jakmile jsem je sevřel mezi svá rty, divoce vyjekla.

V tom se Lotar prudce zvedl a uchopil matku za nohy. Zvedl jí je vysoko a současně je překlopil na mamku tak, že se svými lýtky dotýkala svých ramen a její zadeček čněl tak vysoko vzhůru. Tím se obnažila její pochva a Lotar uchopil svůj opět připravený penis a zasunul jej bezohledně dolů do matčiny pochvy. Ta vyjekla ale nestačila nic říci, protože Lotar začal okamžitě jezdit v její pochvě sem a tam, jeho penis vyjížděl z pochvy ven aby opět zajel až po okraj.

Mamka vykřikovala slůvka slasti a Lotar jezdil v její pochvě jako šílený. Náhle vytáhl mokrý penis ven a přisadil je ke druhé dírce, již trošku rozevřenou od mého milování. Opět divoce zasunul penis do matčina zadečku až vykřikla bolestí. On však ničeho nedbal a začal opět jezdit v jejím zadečku sem a tam. Díval jsem na něj jak souloží mojí maminku do zadečku a vzrušením se mi penis opět postavil.

Přiklekl jsem k mamince nad její hlavu a vsunul svůj nadržený penis do jejích křičících úst a začal jí v nich jezdit jako v pochvě. Mamka musela zmlknout a začala mě sama sát svými ústy, zatímco Lotar jí divoce šukal do zadku a těšil se na svůj další výstřik. Mamka si do volné pochvy vrazila svojí ruku a dráždila si poštěvák vystupující v rozdivočelé pochvě ven.

Netrvalo dlouho a opět jsme se blížili k vrcholu. Držel jsem matčinu hlavu ve svých dlaních a vrážel svůj penis hluboko do jejího krku, zatímco Lotar zasunoval svůj penis matce hluboko do těla. Oba jsme již začali křičet slastí a během okamžiku jsme již opět vypouštěli svoje semeno. Matka začala rychle polykat abych jí neudusil, zatímco její anál plnil svým semenem Lotar. Sama se vzepjala po dopadu Lotarova semene do svých vnitřností a prožívala si svůj další orgasmus.

Sténala slastí a sama divoce přirážela na Lotarův již měknoucí penis. Vzduchem se nesl náš křik slasti a mlaskání našich těl. Konečně ze mě mamka vysála poslední kapku a já klesl znaven vedle na postel, rovněž tak skončil Lotar, když vypustil všechno svoje semeno do matčina přeplněného análu. Mamka s úlevou spustila nohy a zůstala téměř bezvládně ležet, dokonale zmrdaná dvěma mládenci téměř do bezvědomí!

Dlouho jsme leželi neschopni slova, než se konečně vzpamatovala mamka jako první. „Bylo to s vámi nádherné, jste skoro k neutahání!“ pochválila nás a úplně již zapomněla na svoje původní váhání. „I nám se to líbilo, paní.“ odpověděl Lotar, „A kdybyste chtěla, můžete přijít i s Milanem k nám, určitě by se vám u nás líbilo!“ dodal pozvání a já viděl na mamce, že již není tak proti tomu. Líbil se jí sex s námi a představa, že by mohla prožít ještě něco dalšího, jí příjemně vzrušila.

Tím naše společná akce skončila a Lotar mohl odejít spokojen domů. My jsme pak doma s mamkou ještě dlouho diskutovalo, zda na návštěvu jít či nejít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *