Lotar VIII.

„Ano, chci to, chci abys mně ošukal, abys vrazil ten svůj mladičký penis až na dno mé pochvy a dal mi pocítit co to je vášeň!“ vykřikovala vzrušeným hlasem a sama ze mne strhala kalhoty i se slipy. Penis vystřelil vzhůru a mamka si rychle klekla přede mne a vzala jej do úst. Začala mi oplácet laskání kterým jsem zahrnoval její kundičku. Kroužek jejích rtů mně jezdil v krátkých tazích přes udičku a přiváděl mně k šílenství.

Už už jsem myslel, že mně chce úplně vykouřit, když náhle vypustila penis z úst a klekla přede mnou na všechny čtyři. „Vem si mně, udělej mi to jako feně, hlavně mně pořádně vyšukej, strašně to potřebuju!“ sténala máma a oběma rukama si roztahovala kundičku abych do ní mohl snadno proniknout. Vyrajcovala mně tak, že jsem do ní zarazil penis jedním prudkým přírazem až mně to trochu zabolelo a i ona divoce vykřikla bolestí a překvapením.

„Ano, takhle to do mě vrážej, úplně mně roztrhni, nebo se zblázním!“ křičela a kroutila zadečkem abych se v ní dobře srovnal. Ale to jsem již jezdil celou délkou penisu v její kundičce a zarážel penis až na její dno. Byli jsme oba silně vzrušeni a netrvalo dlouho a mamka se začala svíjet slastí. „Ano, to je ono, už to cítím!“ sténala a já cítil již charakteristické stahy její pochvy na svém penisu.

Z matčiny pochvy začalo vstřikovat velké množství jejích šťáv a mamka divoce přirážela svým zadečkem proti mému klínu. Svíral jsem jednou rukou jeden z jejích prsů a druhou jsem zespoda hladil její buchtičku. Mnul jsem již tvrdou bradavku prsu mezi prsty a současně prstem druhé ruky zajížděl vedle mého penisu do matčiny pochvy. Cítila tam penis i prst a viděl jsem, jak jí to dráždí. Pomalu jsem strkal do její pochvy další prsty až jsem tam měl kromě penisu i čtyři prsty, tápající po stěnách její pochvy a dráždící jí tak až k nepříčetnosti.

„Ano, to je nádhera, škoda, že nemáš dva ptáky, chtěla bych je v sobe cítit!“ sténala a já jí šukal penisem i prsty jako divý. Dráždilo to i mně, cítil jsem jak jezdím po svých prstech a bylo to, jako bych si honil penis v matčině pochvě. „Vidíš, mohl jsem přivézt Lotara, ošukali bychom tě dvěma penisy jako jsem ošukali jeho maminku!“ připomněl jsem mamce co se stalo.

Mamka sebou házela tak rychle, že mi prsty vyklouzly a já se dotkl náhodou její zadní dírky. Vzpomněl jsem si na obrázek jak Lotar šukal svojí mámu do zadnice a potom i já a strašně jsem zatoužit zkusit to i s mamkou. Opatrně jsem přejel prstem mokrým od šťáv z matčiny pochvy přes ten otvůrek a mamka vyjekla překvapením. „Co to děláš, tam se to nestrká!“ opravila mně, ale já nedbal a začal strkat prst dovnitř.

Divoce vykřikla a cukla zadnicí, jenomže to už bylo pozdě. Její svěrač povolil a kluzký prst zajel celou svojí délkou do jejího análu. „Ne, tam to řece nepatří!“ bránila se slovně, ale její tělo divoce reagovalo na tento další stupeň dráždění. Jezdil jsem penisem v její pochvě a prstem v jejím zadku, takže si užíval obou způsobů milování a líbilo se jí to čím dál tím víc.

Už už to vypadalo, že se do mámy udělám, když se otevřely dveře a do pokoje vešel Lotar. Přesně tak jak jsme se dohodli, vešel tajně do domu a pak i do pokoje odkud určitě slyšel zvuky milování. „Dobrý den!“ pozdravil a představil se, „Já jsem Lotar, Milanův spolužák, určitě vám o mně vyprávěl!“ dodal a díval se se zájmem jak šukám matku. Ta se ani nedokázala bránit či nějak reagovat na to, že nás takto přistihl.

„Víte, on mi Milan řekl, že asi budete mít chuť na šukání s námi oběma a tak jsem tady!“ pokračoval Lotar a čekal na to, co mu překvapená máma odpoví. „No tak nekoukej a přidej se, vidíš, že už Milan bude brzo hotový!“ překvapila nás oba máma aniž přerušila přirážení proti mým útokům.

Lotar bleskově shodil ze sebe veškeré ošacení a přiskočil zcela nahý před mamku. Ta uviděla před svýma očima jeho ještě skleslý penis a hladově jej vcucla do svých úst. Viděl jsem na Lotarovi jak úžasem otevřel ústa když se jeho penis ocitl ve ždímačce matčiných úst. Ta byla již zcela zdivočelá. Třímala v ústech jeden mladičký penis zatímco druhý jí šukal v pochvě a navíc ještě prst jezdil v jejím análu, bylo toho na ní dost a opět se začala svíjet pod náporem orgasmu. Přitom však nepřestala zkušeně sát Lotarův penis a svojí pochvou ždímat i penis můj. „Tak už stříkejte kanečkové, chci vás vyždímat a vysát jako citron!“ povzbuzovala nás zatímco si sama vychutnávala svůj další orgasmus.

Už toho bylo na mě nějak moc prstem jsem šukal v matčině zadku zatímco penis pravidelně jezdil v její pochvě a já cítil jak se mi začíná semeno hnát trubicí vzhůru. „Už, už budu stříkat maminko!“ vyjekl jsem a ještě přitvrdil přirážení. Téměř současně začal sténat i Lotar, že už bude taky stříkat. Během chvíle jsme oba téměř současně začali plnit matčinu pochvu a její ústa svým semenem, zatímco mamka pečlivě dbala, aby ani kapka nepřišla nazmar.

Vystříkali jsem do ní svoje zásobníky a znaveně klesli na pohovku, mamka mezi nás. „Maminko,tak to je ten Lotar, co jsem ti o něm vyprávěl. Přišel jako by věděl, že máš chuť na dva penisy, to je náhoda viď?“ zeptal jsem se jí doufajíc, že nás neprokoukne. Ale ona byla celá vzrušená z toho, co zatím prožila, že jí to ani nenapadlo.

Navíc ani mluvit nemohla, protože Lotar byl přisátý na jejích ústech zatímco svýma rukama poznával její tělo. Přece jenom byl trochu zkušenější a víc se toho naučil od své matky a jejích zákazníků. A bylo to vidět, protože mamka byla celá vydrážděná, svírala ve své ruce Lotarův penis a přiváděla jej opět do bojové pohotovosti. Lotar zatím divoce sál její bradavky, viditelně uchvácen jejími nádhernými prsy. „Máte nádherný kozy!“ řekl aniž se matka nad tím výrazem urazila. „Líbí se ti? Tvoje maminka takové nemá?“ zeptala se mamka a dala tak Lotarovi najevo, že všechno o něm a jeho matce ví.

„Nemá“ odpověděl po pravdě Lotar. „Má sice větší, ale ne tak tvrdý a pružný jako vy!“ pokračoval, zatímco mamka uváděla mnutím v dlani jeho penis do bojového stavu. Lotarova druhá ruka nezahálela a zkoumala matčinu pochvu mezi jejími stehny. Tiskl jsem se k matce z druhé strany, takže byla sevřena mezi našimi mladými těly a to se jí velice líbilo. Viděla, že jsme již opět v plné zbroji a nemohla se dočkat pokračování. Její kundička se nemohla dočkat další várky mladického semene a vynahradit si tak půst uplynulý víkend. „Chci vás cítit v sobě oba, vražte do mě ty svoje nádherný ocasy ať si vás užiju co nejvíce!“ vykřikovala divoce a tiskla se na nás nedočkavostí.

Nenechali jsem se s Lotarem pobízet a napodobovali to, co jsem dělali i s jeho matkou. Zasunul jsem svůj penis jako první do matčiny pochvy a když se tam srovnal, začal se tam cpát i Lotarův.Šlo to hůře než u Lotarovy matky, ta měla pochvu nějakou větší či více vytahanou a Lotar to chtěl nakonec vzdát.

„Ne, nepřestávej, jen ho do mě vraž, neboj, pojmu do sebe alespoň tři takové klacky jako jsou vaše!“ povzbuzovala nás zdivočele mamka a sama pomáhala rukou přidržovat Lotarův penis. Náhle se tam Lotarův penis nějak srovnal či co, a já cítil jak klouže po mém penisu do hlubiny matčiny pochvy. Teď jsem jí ho tam zarazili oba dva a mamka jen vzrušeně zasténala, když ucítila jak má pochvu plnou.

„Ano, to je ono, šukejte mně oba dva!“ volala na nás a divoce přirážela. Šlo nám to opět dost špatně, sladit pohyby dvou penisů v jedné pochvě je dost obtížné. Snažili jsme se s Lotarem co nejvíc, ale nakonec můj penis vyklouzl ven. Neváhal jsem ani okamžik a přisadil ho k matčině análu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *