Kamarádka

Stalo se to, když mi bylo 15. Jednou jsem šel ráno dřív do školy, byl jsem tam už v šest, myslel jsem, že tam nikdo nebude, ale to jsem se mýlil, když jsem přišel do třídy, tak tam byla Lucka.

Lucka byla 15ti letá měla pěkné dvojky a její tělo bylo lehce spevněné od cvičení. „Co tady děláš?“ zeptal jsem se.“Celkem nic, ale ráno jsem se brzo vzbudila, a tak jsem sem přišla“ Sedl jsem si vedle ní na lavici a povídali si spolu, ve třídě bylo rozsvícené jen jedno světlo, a tak byl takové pološero.

Povídali jsme si o blbostech a občas jsem se podíval na její tělo. Když bylo kolem půl sedmý, tak řekla, že už musí jít na aerobik a abych se otočil, že se musí převléct. Samozřejmě mi to nedalo a tak jsem se koukal odrazem v zrcadle, které jsme měli ve třídě.

Lucka si sundala tričko a kalhoty, když se otočila a všimla si, že jí pozoruju. Hned ke mě přišla a začala nadávat co si to dovoluju. Po chvíli se uklidnila a otočila, že se dopřevlíkne, Když hledala v tašce oblečení, tak jsem jí řekl, že je nádherná tělo ona se otočila „Chceš si sáhnout?“

Koukal jsem na ní jak zmraženej. Chtěl jsem něco říct, ale ona si sundala podprsenku a vzala moji ruku a dala si ji na svojí kozičku. Ten spodek mi musíš sundat sám na nic jsem nečekal a sundal jí její černý tanga.

„Ano to je ono“ řekla, když jsem jí sundal kalhotky. Posadil jsem jí na lavici a sehnul se k její kundičce a roztáhl jsem jí nohy. „Tak a teď mi jí lízej.“

Ani to nemusela řikat zabořil jsem obličej do její kundičky a lízal jsem jí jako blázen. „Ano, ano do toho, dělej, dělej už budu, jo jo.“

Už jsem cítil její stahy kolem jazyka a najednou vytekla přímo do mý pusy a já jen polykal a polykal. Lehla si na lavici a vzdychala. Já jsem si sedl na lavici k ní a položil si její hlavu na nohy a hladil jí po vlasech.

„Jirko“ řekla najednou. Chtěl jsem se zeptat co potřebuje, ale nestihl jsem to. Jenom se zvedla a sundala mi kalhoty.“Máš ho celkem velkýho“ a s tim si ho dala do pusy. Byl jsem úplně v tranzu, nejhezčí holka ze třídy mi ho kouří v naší třídě na mé lavici.

Stačila chvilka a už jsem byl hotovej. Vystříkal se jí do pusy a ona jen polykala. To byl pocit za všechny prachy.To ale nebylo vše – chvíli potom mi řekla ať si lehnu na katedru a sedla si na mě. Pomalinku stoupala a zase klesala a když cítila že za chvíli bude, tak začala zrychlovat.Po chvíli jsme se oba udělali.

Lucka vzala houbu na mytí tabule a utřela lavici a katedru. Pak jsme se líbali a v tom přišel zbytek třídy. chodili jsme spolu pár měsíců, pak jsme vyšli devítku a rozešli se. Mezitim jsme stávili pár víkendů u mě doma v Radimi, když nikdo nebyl doma, ale to je jiný příběh…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *