Svatba

Byla jsem tenkrát pozvaná na svatbu svojí kamarádky Evy. Měla jsem být její svědkyně, protože její sestra, která měla svědčit původně, měla zlomenou nohu, takže to zůstalo na mně. To jsem ale netušila, že čím víc se mi na tu svatbu nechtělo, tím hůř z ní budu odcházet.

Akce, kde nebudu nikoho ho znát, se mi odjakživa příčily a teď mě jedna taková čekala. Když jsem přijela na radnici, našla jsem Evu, abych se ukázala, že už jsem dorazila. Měla docela radost, že mě vidí, popadla mě za ruku a táhla mě k nějakému muži, který byl k nám nejprve otočen zády.

„Marku, to je moje kamarádka Marcela a dneska nám to spolu odsvědčíte,“ řekla tomu člověku a ten se na nás otočil. V tu chvíli se mi podlomily kolena a myslela jsem, že omdlím. V životě jsem neviděla tak krásnýho chlapa. Úplně černé vlnité vlasy, stejně tak tmavé byly i jeho oči. A ta postava…

Zmohla jsem se tak akorát na to, abych kuňkla dobrý den. Pak už měly věci rychlý spád. Přišla na řadu Evina svatba, já jí to s myšlenkama u druhého svědka odsvědčila, pak nás posadili do auta společně a jeli jsme na hostinu. V autě jsem se opět nezmohla ani na slovo, takže jsme na hostinu dojeli úplně mlčky.

I tam nás posadili vedle sebe a já si plně vychutnávala jeho blízkost. V životě mě nikdo tak nevzrušoval. A tak místo, abych slavila s ostatními, jen jsem popíjela svoje oblíbené červené víno a představovala si. Už jen ty představy mě pořádně nažhavily. Cítila jsem i to vlhko v kalhotkách.

Představovala jsem si, jak Marek sedící vedle mě začne pod stolem hladit moje stehna… Bude mi pomalu vyhrnovat a pohladí i moje kalhotky… Pak zajede nejdřív jedním prstem, pak i druhým pod moje kalhotky a začne hladit můj už tak dost naběhlý poštěváček…

Pak jsem si najednou uvědomila, že si mě Marek pobaveně prohlíží a jeho oči jakoby říkaly: „Na copak asi myslíš?“ Musela jsem vstát a dojít si do koupelny opláchnout obličej a trochu se schladit.

Když jsem se vrátila zpátky, nevěsta se ženichem už tancovali a pak se k nim začali přidávat i ostatní. Když jsem se zase posadila vedle Marka, tak se mě zeptal, jestli bych si nešla taky zatancovat. Co na to říct? Poslušně jsem vstala a šla za ním.

Když jsem ho objala kolem krku a on mě okolo pasu, byla jsem přesně tam, kde před chvílí. Mohla jsem být jedině ráda, že moje vzrušení není na venek vůbec poznat. Za chvíli jsem byla myšlenkama zase úplně mimo, ale tentokrát mě probralo něco úplně jiného. Marek mě totiž přestal držet v pase, ale sjížděl pomalu na zadeček, který pak začal hladit. A co víc, jemu se to očividně moc líbilo.

Pak už všechno bylo jen otázkou chvíle. Vzal mě za ruku a odtáhl mě zpátky do domu. Pravděpodobně se tam vyznal, protože mě dovedl do velkého pokoje s manželskou postelí. A ještě za námi rovnou zamkl. Ani se nenamáhal mě svléknout. Jen si rozepnul kalhoty a nechal je spadnout do výše kolen a mě jen vyhrnul sukni, jedním prudkým pohybem ze mě strhnul kalhotky a položil mě na postel.

Vzal si mě strašně rychle, ani jsem se nestačila rozkoukat a už bylo po všem. Nejdřív jsem chtěla být zklamaná, ale pak jsem začala vnímat, co dělá. Měla jsem pořád doširoka roztažené nohy a on si před ně klekl a chvíli se díval na mojí neuspokojenou kundičku.

Pak přes ní přejel prstem a pak se k ní sklonil. Zatímco prozkoumával jazýčkem můj otvůrek, svlékal si sako i košili. A já si rozepnula halenku. Když jsme byli oba skoro nazí, začal se věnovat i mým prsům. To už jsem to ale nevydržela a začala jsem hlasitě vzdychat. Takže Marek změnil polohu, protože jsme si nemohli dovolit, aby nás někdo načapal.

Kleknul si nade mě tak, abych měla před pusou jeho stále stojící penis a sám mi ukázal, že chce, abych ho vzala do pusy a sám se sklonil, aby pokračoval v práci na obšťastňování mojí kundičky.

Za chvíli jsem ale cítila, že mi tuhne pusa a bolí za krkem. I když nerada, musela jsem si přestat hrát s jeho penisem. Poznal, že se něco děje a přestal taky. Donutila jsem ho, aby si lehl na záda a přesně tak, jak to mám ráda, tak jsem si na něj naklekla a začala se pěkně vozit. Když si Marek ještě začal hrát s mými prsy, byla jsem na vrcholu blaha.

Abych zase nezačala nahlas křičet, tak jsem se radši zakousla do zápěstí. Netrvalo dlouho a dostavil se můj orgasmus. Prohnula jsem se v zádech a snažila jsem se nahlas nekřičet.

Na Markovi bylo vidět, že mu moje jízda dělala pořádně dobře a pořád ještě nemá dost. Takže jsem se k němu otočila zády a vyšpulila na něj zadeček. Na nic nečekal, zasunul do mě zezadu a začal pořádně přirážet. Když už cítil, že se blíží jeho druhý vrchol, přestal přirážet a nechal mě si pod něj lehnout.

Začal si svého ptáka sám honit a já se za chvíli dostala první dárek. Pořádně se mi vystříkal do pusinky a já si to pořádně vychutnávala.

Už nikdy jsme se potom neviděli, ale lepší zážitek s ještě krásnějším chlapem mě do teď nepotkal…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *