Pohodová směna

Jmenuji se David, je mi skoro 18 a povím vám, jak příjemně se dá prožít nudná pracovní směna. Právě letos jsem dostudoval a jako přivýdělek jsem přijal práci v jedné nejmenované bezpečnostní agentuře.

Pár dní po pohovoru jsem se dozvěděl, že mě přidělili jako hlídače do jedné firmy zabývající se volnými pozemky, domy atd- jakási realitní kancelář.

První den jsem přijel do práce a zjistil, že celých 12 hodin budu sedět v obrovské hale s různými mapami a krásnými velkými obrazy koňů u prostorného stolu s rádiem, novinami a kávou.

„Čekal jsem sice nějakej kancl, ale tohle taky docela v klidu“. Pomyslel jsem si. Sedl jsem si do celkem pohodlného křesla, zapnul rádio a čekal až někdo přijde…

Uteklo asi půl hodiny, otevřely se dveře a tam se objevila naprosto dokonale krásná holka. Měla na sobě sukýnku, jakoby oddělenou od dívčí uniformy nějaké prestižní školy, bílou mikinu, pod kterou měla už jen halenku, která toho moc neskrývala a černou sametovou podprsenku.

„Dobré ráno,…“ pronesl jsem jejím směrem „… můžete se mi tady zapsat??“ zeptal jsem se jí a podal k tomu určené věci. „Já se nezapisuju tady,…“ pomalu si mě prohlédla „…ale do knihy zaměstnanců. Pracuji tady…ehm…jako recepční“.

„Tak to je jiná“ opáčil jsem a šel jsem jí podat ruku „V tom případě…Já jsem David“. Představil jsem se.
„Těší mě“. Začervenala se a krásně se usmála „Já jsem Bětka, ale můžeš mi říkat Bety.“ Jak tohle dořekla, sebrala si svoje věci a odešla na recepci… která byla mimochodem pár metrů naproti mému stolu.

Bety byla v práci, tak jako já, každý den. Jelikož jsme oba kuřáci, chodili jsme celkem pravidelně kouřit do jedné takové místnosti, kterou skoro nikdo nepoužíval. A tak dny ubíhaly a my jsme se poznávali víc a víc. Já už sice panic nejsem celkem dlouho, ale že bych si slasti sexu užíval nějak často, to se říct nedá. A tak není divu, že jsem čím dál víc nadrženej.

Jednou, to bylo zrovna úterý 11.10. 2005, mi už pěkně hučelo v kládě a téměř bez přestávky jsem měl erekci. Jak jsem ta seděl rozvalený v tom křesle, přišla Bety, že prý jde na cigáro, jestli bych nešel s ní.

Zase jako pokaždé si mě očima pořádně přeměřila a evidentně si všimla i té boule v mém rozkroku, protože se na něm na vteřinku nebo dvě zasekla. „Co to máš??“ zvědavě se zeptala. „To…ééé…telefon. Jo- telefon“. Odpověděl jsem a začal se červenat. „A jakej máš???“ směřovala svůj dotaz zřejmě už ne na téma telefon.

Ještě, než jsem stačil odpovědět, začala tu mojí bouli hladit a pak se ještě přiblížila a vášnivě mě políbila… to už jsem se neudržel a její polibek opětoval.

Polibek to byl vskutku krásný a příjemně dlouhý a když jsem skončil, zjistil jsem, že už mi nejsou malé kalhoty. To bylo ale nejspíš tím, že už jsem žádné neměl a můj malý přítel se tou dobou těšil přízni jejích rukou a netrvalo dlouho a měla mě celého v puse.

Tohle také nebylo poprvé, ale pokaždé, když jsem cítil to příjemné vlahé teplo, myslel jsem že snad slastí bouchnu.

Když skončila, vstala a shodila na zem všechny věci, které jsem měl na „svém“ pracovním stole a lehla si na něj. Roztáhla nohy a řekla: „Já jsem tě ochutnala… teď jsi na řadě ty. Pořádně mě vylízej“.

Teď už vím, proč se nikdy pro nic neohnula… pod tou krátkou sukýnkou totiž nic neměla. Byl to po dlouhé době ten nejkrásnější pohled- byla krásně vyholená a úplně mokrá. No a jelikož jsem jí nechtěl zklamat, sklonil jsem hlavu a začal lízat její vlhkou kundičku a vychutnávat si její šťávičky vzrušení.

Bylo mi nad slunce jasné, že si to pěkně užívá. Ze začátku jen tak přerývaně dýchala, ale potom odhodila všechny zábrany a vzdychala tak nahlas, že se to rozléhalo po celé té hale.

Projížděl jsem jí tu její nadrženou dírku jazykem od shora dolů a občas si pomohl ještě prsty. Najednou její vzdychání zrychlilo a já už věděl, že to na ní přišlo.

Celá se třásla v orgastické křeči a v tu chvíli opět celá vytekla. Nechal jsem jí chviličku odpočinout a vydýchat po tom mohutném orgasmu a ona si pak stoupla zády ke mně, opřela se o stůl a ukázala mi tak svůj krásný pevný zadeček.

„Udělej mi to!!!“ přikázala mi. Jak řekla, tak jsem udělal. Zajel jsem do ní až po koule jediným přírazem díky tomu, jak byla vzrušená. Přirážel jsem jako divý, ale za chvíli jsem cítil, jak mi v něm škube a tak se nedalo svítit, ale musel jsem z ní ven a pokračovat ručně.

Určitě si toho všimla, ale ani se nepohnula, nic neřekla a jen si užívala tu slast. Když jsem si byl jistý, že už zase můžu, zase jsem ho do ní strčil a přirážel. Prsty, které jsem měl ještě mokré od její vlhkosti, jsem jí dal do pusy, aby věděla, jak chutná.

Jak jsem stál za ní, neviděl jsem jí do obličeje, ale určitě se po tom ještě dlouho olizovala. Tedy alespoň do té doby, než na ní přišel další orgasmus.

„Ano…ještě…píchej mě…rychleji….já…UŽ BUDU!!!“
Byl jsem si jistý, že tyhle výkřiky musel určitě někdo slyšet, ale v tu chvíli mi to bylo jedno, protože jsem ještě ani zdaleka končit nechtěl. Tentokrát jsem si na stůl lehl já…

„Tak nasedat slečno…“ řekl jsem „nebo vám ujede koníček“. Zasmál jsem se. „Mám ráda koníčky. A hlavně když jsou velcí a vypracovaní.“ Jen tak naoko se podívala na můj stále tvrdý úd. „Ale ještě si tu musím něco zařídit“. Odpověděla.

Ještě, než si na mě nasedla, strčila si pár prstů do rozkroku a potom ještě do pusy, aby si ověřila, že to, co ochutnala z mých prstů, byla skutečně ona. Potom se ještě olízla a už si mě zase zasunula do své jeskyňky.

Seděla čelem ke mně a jediné, co měla na sobě, byla ta rajcovní sukýnka. Pořádně na mě rajtovala a já jí mezitím masíroval její pevné trojky a dráždil bradavky.

Jak tak přirážela a vzdychala, zase si strčila prsty mezi nohy… ale tentokrát skončili v mých ústech a vězte, že jsem si to opravdu vychutnal.

Její šťávička vzrušení byla vskutku slaďoučká. Když jí jízda na mém koníčkovi přestala bavit, řekl jsem jí, že bych si teď dal „69“ a ať si chvíli odpočine.

Lízal jsem jí jako posedlý a vychutnával to příjemné vlhko do poslední kapičky. Při tom všem lízání mě napadlo, že jsem ještě nikoho nepíchal do zadečku a že bych to možná celkem rád zkusil. A tak jsem si naslinil prsty a pomalu jí je tam strčil.

„To aby tě to tolik nebolelo, až ti tam budu strkat něco většího“. Řekl jsem na vysvětlenou. Mezitím mě ona začala kouřit a já už jí měl připravenou.

„Tak a teď si klekni…“ přikázal jsem jí „a vystrč zadeček“. Samozřejmě mne poslechla a já jsem přiložil svůj penis k její zadní dírce a pěkně pomalu jí ho tam strkal. Když cítila, že jsem v ní celý, pomaličku přirážela a jemně zrychlovala. V tom jsem se chopil iniciativy a rozjel nejrychlejší akci.

„Koukej mi to pořádně udělat ty kanče“. Řekla nadrženě. Co bych pro tu krásku neudělal. Píchal jsem jí tak rychle a tvrdě, že se za chvíli celá třásla.
„Šukej…. Píchej….JO – JO – JO – JO…. Ještě…přidej…AHHH…ANO…“ užívala si „… to je nádhera…UŽ…JO……AHHHHHHH“. A v tom na ní přišlo další mohutné vyvrcholení.

A jako velké finále jsem jí položil na stůl tak, jako na začátku, ona roztáhla nohy jak jen to šlo a já jí ho tam vrazil zase až po koule tak rychle a tvrdě, že jsem se málem udělal.

Pořád byla vzrušením celá mokrá a tak to pěkně čvachtalo a já jí šukal tak rychle, jak to jen šlo, aby se už naposledy udělala, abych mohl i já…

Můj plán vyšel a tak se Bety za chviličku pěkně udělala. Vytáhl jsem péro z její kundičky, ona si klekla a já jsem párkrát přetáhl předkožku a už jsem to na ní cákal.

Byl jsem tak plný, že se bohatě dostalo jak na její pusinku, tak i na kozičky. Evidentně si na mém semenu pochutnala, protože se pořád olizovala. Ještě z mého penisu vysála poslední kapičky a pak si zbytek rozetřela po bříšku a kozičkách. Ještě, že máme v práci sprchu.

Co se týče našeho pracovního vztahu, tak ten se změnil na víc, než dobrou úroveň. Rozhodně musím přiznat, že jsem rád, že jsem po tak dlouhé době konečně smočil. Jinak jestli vás to zajímá, večer, než odcházela, jsme si dali ještě jedno číslo…i když o něco kratší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *