Sousedka na mateřské III.

O dva dny později, to byla neděle, opět začala vrzat za zdí její postel. Při vzpomínce na to, co se tam předevčírem odehrálo a odehrává i teď se mi postavil do pozoru, tak jsem všeho nechal a šel zase onanovat.

Honil jsem si a poslouchal to rytmické vrzání, které nakonec trvalo s malou několikavteřinovou přestávkou skoro 15 minut. To už jsem byl dávno hotov, protože můj rytmus byl několika násobně rychlejší.

Když mi od ní přišla za půl hodiny SMSka, znovu se mi postavil. Psala v ní, že teď budu slýchávat postel asi pravidelně, protože prý už od ní nechce nic jiného, než tohle.

Měl jsem chuť jít k ní, povalit ji zase na záda a vyřádit se ještě na ní, jako minule, tak jsem jí napsal, jestli nemám zajít na kus řeči, jestli si nechce popovídat, ale napsala mi, že dnes radši ne.

Přemýšlel jsem tedy, jak to do budoucna udělat, abych jí trochu pomohl a přitom si i užil a něco z toho taky měl. Při těch představách jsem si znovu vyhonil.

Druhý den jsem jí cestou z práce napsal, že mám volný večer a také nějaký nápad ke zlepšení její finanční situace. Odpověděla obratem, že si ho ráda poslechne a ať se zastavím, až budu moct. Za půl hodiny jsem už zvonil u jejích dveří. Řekla, že dá ještě spát malou a hned přijde. Sedl jsem si tedy do kuchyně a na stole připravil svůj notebook.

Když přišla, zeptal jsem se jí nejdřív, jestli tuší, co jsem tím myslel. Odpověděla, že ji něco napadlo, ale že neví, co mám na mysli já.

Posadil jsem ji před notebook a řekl, že je spousta chlapů a kluků, co rádi zaplatí za to, aby mohli být se ženou. Než jsem to ale dopověděl, tak mi skočila do řeči, že není žádná kurva pro každého apod.

Uklidil jsem jí, že nemyslím přímo tohle a ukázal jsem jí v počítači nějaké inzeráty, kde chlapi hledají ženu, před kterou budou moct onanovat apod. Když jsem jí slíbil, že u toho budu a že se jí nikdo ani nedotkne a že to celé zůstane jen mezi námi, tak souhlasila, že to může zkusit. Založil jsem jí tedy emailovou adresu a na několik inzerátů jsme hned odpověděli.

Podali jsme na některé servery pár inzerátů podobného typu a pustili se i na chatování. Vystupovali jsme jako partnerská dvojice, která hledá kluka. To ji bavilo, povídat si s někým na tohle téma, protože to dosud nepoznala.

To už začaly chodit reakce na ty naše odpovědi a z nich jsme nakonec vybrali jednoho staršího muže, který toužil po tom, aby mohl onanovat před mladší ženou. Domluvili jsme se na odměně 500,- a taky se dohodli, že může hned přijet. Skutečně asi za půl hodiny dorazil a tak jsem mu šel otevřít.

Byl to normálně vypadající chlap, tak 50 let. Zeptal se na ni a já ho zavedl do její ložnice, kde seděla v křesle zabalená v županu. Řekl jsem, že budu u toho a budu se dívat. Podal mi 500,- a řekl, že chce, aby byla nahá a dívala se na to, jak si to bude dělat.

Oba se svlékli a já seděl na její postel a díval se co bude. Postavil se před ni a onanoval. Neviděl jsem mu pořádně na péro, ale vypadalo to, že ho nemá moc dlouhé, protože bylo po celou dobu schované v jeho hrsti.

Onanoval tak čtvrt hodiny, rychle dýchal a pak i funěl, to už se blížil k výstřiku. Zeptal se jí, jestli může stříkat na ni, ale já odpověděl, že ne, že chtěl jen, aby se dívala. Vzal si tedy ze svých kalhot kapesník, znovu se před ni postavil, rychle onanoval a pak to do něj vystříkal.

Potom se oblékl a já jsem ho vyprovodil ke dveřím. Řekl jsem mu, že když bude chtít víc, třeba stříkat na ni, tak příště nebude problém si to připlatit.

Záměrně jsem mu to nechtěl v tu chvíli povolit, aby ji to hned napoprvé nevyděsilo, i když zase na druhou stranu už zažila i jiné věci.

Vrátil jsem se k ní, dal jí těch 500,- a zeptal se, co na to říká. Byla překvapená, že za takové nic dostane 500,-, když to srovná s tím, co musí udělat aby od svého bývalého šéfa dostala pár stovek. Že prý se to nedá vůbec srovnat a celkově teda že tohle je daleko lepší.

Nechal jsem ji obléknout župan a šli si zase sednout k počítači. Ve schránce už čekalo několik dalších odpovědí a tak jsme se společně začali hodnotit. Odběhla ještě na kontrolu k malé a zase se vrátila. Znovu jsme chatovali a divila se, kolik těch chlapů je, co chtějí něco podobného a nic víc.

Navrhl jsem, že by mohla zkusit bukkake, že by to bylo podobné, jen by jich bylo několik najednou a pak by se nechala od nich postříkat. Zase by jí to přineslo najednou víc peněz.

Ptala se, kam by jí to stříkali, že na obličej nebo do pusy by to od cizích nechtěla. Tak jsem jí to zase slíbil a pak hledali dál, aź jsme jich několik vybrali a domluvili si s nima upřesnění termínu a ceny.

Když už nebylo co, řekla, že děkuje a že už chce jít spát, tak bych měl jít. Já si tedy sbalil notebook a vstal od stolu. Teprve v tu chvíli jsem si pořádně uvědomil, jak mi stojí a že je to dost vidět. Samozřejmě to viděla a zeptala se jestli je to zase akutní. Odpověděl jsem, že se obávám že ano a vzal jsem ji do náruče.

V ložnici se mě zeptala, jestli chci vykouřit, ale já řekl, že si potřebuji ulevit pořádně. Položil jsem ji na koberec a rozhrnul jí župan. Stáhl jsem si kalhoty a lehl jí mezi nohy. Řekl jsem, že by to postel nemusela vydržet a tak to udělám takhle.

Zasunul jsem ho do ní po žalud a cítil jsem, že není moc mokrá a tak jsem ji nejdřív ještě chvíli prstil a pak znovu zasunul.

Řekla, že můžu přirážet jak potřebuji, ale upozornila mě na to, že to mám potom vystříknout ven. To už jsem byl zase v půli cesty k vyprázdnění koulí. Stačila snad minuta a vycákal jsem jí přetlak semene na bříško.

Potvrdili jsme si naše plány s výběrem dalších onanování chtivých a šel jsem zase domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *