Paša Ibrahim I.

Paša Ibrahim zavřel oči a užíval si teplých paprsků odpoledního slunce. Pokuřoval svoji oblíbenou vodní dýmku a snil o sexuálních hrátkách se svými dvěma nejoblíbenějšími dívkami.

Proto nebyl moc potěšen, když jej z jeho denního snu vyrušila vrchní matróna. „Nejctihodnější Pašo“ pravila potichu „odvažuji se tě vyrušit neboť mám pro tebe důležitou zprávu. Navštívil nás Latif, obchodník s děvčaty. Chtěl by ti nabídnout velice mladou otrokyňku, velice mladou ještě pannu, samozřejmě. Přijmeš jej?“

Paša se posadil, když uslyšel Latifovo jméno. Tenhle obchodník přesně věděl co se Pašovi líbí. Ibrahim pokynul nonšalantně matróně, aby Latifa uvedla. Tep se mu zrychlil a jeho mohutný orgán také zareagoval na tuto novinu.

Latif vstoupil, v jedné ruce měl tenkou rákosku a v druhé vedl mladou dívku. Její tělo bylo zakryto tenkým bílým šatem na nohou měla jednoduché sandály. Paša mohl vidět proti odpolednímu slunci že dívčina je pod šatem nahá. Latif poklepal dívce rákoskou na rameno a ta okamžitě sundala sandály a předstoupila před pašu bosá.

„Můj Pašo“ začal Latif, toto dítě nerozumí řeči pravověrných, ale tato rákoska je tím nejlepším překladatelem. Tento mladý běloučký skvost byl uloupen piráty. Stále velmi mladá, stále krásně štíhlá jako mladý chlapec, ale její Venušin pahorek je již krásně zaoblený. Dovolíš mně, abych jí představil ve své nahotě?“

Paša milostivě pokynul a otrokář hbitě stáhnul jednoduchý oděv. Dívčina si rychle zakryla tvář, neboť se nesmírně styděla. Paša teď mohl užívat pohledu na vystavenou nevinnost.

Její tělo bylo něco mezi chlapcem a dívkou, ale když se podíval dolů na její klín, viděl, že matka příroda si již zvolila. Dívka měla pěkně zaoblený Venušin pahorek. Ale její horní část těla byla ještě chlapecká. To stvořeníčko bylo tak mlaďoučké, že neměla ještě žádná prsíčka. Byla plochá jako chlapec, ale s jedním rozdílem. Její bradavky nebyly určitě chlapecké!

Paša se na ně díval a nevěřil svým očím. Její bradavky byly neobvykle dlouhé, ani ne tenké, ale pěkně tučné, ale určitě dlouhé. Alespoň jeden palec, myslel si paša. Zavřel oči a představoval si tuto dívku jak asi bude vypadat za 10 let. Nebo i za 5 let! Pravděpodobně jí narostou baculatá prsa a ty bradavky…. Och, ty určitě ještě narostou…..

Dívčina tiše vzlykala. Nikdy nestála před žádným mužem nahá. Před několika dny jí jedna z žen u obchodníka Latifa sdělila, co se s ní stane. Bude z ní hračka, sexuální hračka. Ta hrozná žena jí dokonce prstem lechtala mezi stehny, aby jí ilustrovala co tím myslí. A teď tu stála před dvěma muži v naprosté nahotě.

Latif jí nyní otočil, aby mohl Paša zhodnotit její pozadí. Alespoň se na něj chvíli nemusela dívat! Latif jí pomocí rákosky poručil, aby si dala ruce za hlavu a pak jí rozpustil její blonďaté vlásky, které se jí rozprostřely až do prostřed zad.

Pašův mohutný ohon se začat zvětšovat. Jaká nevinná krása. „Milý Pašo, přál by jsi si sám prozkoumat její tělíčko a její soukromé partie?“ zeptal se úlisně Latif. Aniž by očekával odpověď, otrokář si stoupl za dívenku, vsunul svoje paže pod její lokty a vzal její stehna zespodu do obrovských dlaní. Pak jí zdvihl do výše a nakonec rychlým pohybem otevřel stehna. Dívka začala znovu usedavě plakat.

Paša teď stál přímo před ní a zíral na její panenskou výbavičku nestydatě otevřenou jeho dychtivému pohledu.
Paša nejdříve prohmatal její velké pysky. Pak je uchopil do zkušených prstů a široce je roztáhl, jak jen to jejich pružnost dovolila.

Hmm, pěkně pružné, ne jako pysky starších souložnic, které byly tuhé jako kůže na starých botách. Ibrahim hned rozpoznal, že dívka má obrovský protahovací potenciál. Paša byl příznivcem dlouhých a bujných přívěsků, jak je nazýval, na velmi mladých dívkách. Vždy když našel mladou dívenku jako tato, s pružnými pysky, tak rád podal matce přírodě pomocnou ruku.

Dívčina bude předána do rukou zkušených harémových matrón, které pak připevní dívce na zmíněné partie olověná závažíčka, která pak tyto partie vhodně prodlouží. Jedním z největších pašových úspěchů bylo děvčátko, jejíž velké pysky byly tak prodlouženy, že jí visely až do půlky stehen, ještě než dospěla ke konci puberty. Tato, pomyslel si Ibrahim, má ten samý potenciál.

Paša se pak začal zabývat jejími malými pysky, které byly také značně větší, než by bylo u takovéto dívenky běžné. Ale největší překvapení na Ibrahima teprve čekalo. Vrcholem, každé takové předprodejní prohlídky, bylo vyšetření klitorisu, centra ženskosti každé otrokyně.

Zatímco Paša miloval bizarně dlouhé, tlusté a visící pysky, nikdy nebyl příznivcem velkých klitorisů. Velice zřídka dovolil, aby byl dívce klitoris prodloužen. Ten největší orgán v jeho harému byl velký jako jeho malíček. Ubohá dívka pak vypadala jako malý chlapec se směšně malým ocáskem. Přitom ovšem bylo nutno podotknout, že okolo se nepohybovalo mnoho chlapců s prsy velikosti melounů.

Paša Ibrahim v podstatě preferoval jiné zacházení s klitorisy. Jelikož byl horlivým Muslimem, dodržoval učení Koránu. Tradicionalistické učení říkalo, že klitoris je sídlo ďábla a místo, kde se rodí pokušení, které čeká na každou mladou dívku, ale i zralou ženu. Podle učení Mulahů, klitoris byl zbytečný orgán bez užitku. Něco jako neužitečný přídavek, obtěžující přívažek. Něco, co by mělo být každé slušné ženě odňato.

Paša Ibrahim měl s Mulahy velmi dobré vztahy. Jejich vůdčí osobnost, ale i ti mladší, jeho palác často navštěvovali. Ibrahim byl hrdý na to, že mohl Mulahům předvádět, jak jeho harémové ženy žijí šťastný život bez toho neužitečného knoflíčku zvaný klitoris.

Aby jim dokázal svoji náklonnost a poslušnost k jejich učení a slovu Prorokovu, tak jim občas předvedl defilé obřezaných dívek. Jelikož však podle Písem byl on jediný, který směl vidět jejich tváře, musel vymyslet následující postup.

Dívky byly přivedeny do místnosti úplně nahé, ovšem s výjimkou, že jejich hlavy a obličeje byly zahaleny neprodyšným závojem, který se nazýval burka. Nakonec pak skupina dívek stála před deseti Mulahy, nohy roztažené a kolena pokrčená, naprosto odhalujíce své dívčí vybavení. Mulahové byli tak spokojeni, Ibrahim byl zbožný muž a dodržováním ženské obřízky naplňoval jejich učení.

Pašův ohon se při vzpomínce na tato představení pěkně ztopořil. Sklonil se k dívčímu klínu a klidně, ale obratně stáhnul dozadu její kapucku. To bylo ale překvapení. Dívčin masivní orgán byl větší a tlustší než všechny klitorisy všech jeho harémových žen. Nebo alespoň těch, které jej ještě měly.

Byl rudý, tlustý a dlouhý a celý se leskl dívčími šťávami. Paša Ibrahim potřásl hlavou v nepředstíraném hnusu. Ale to hned vyústilo ve fantastický nápad. Teď ukáže Mulahům, jak se řeší takovýto přerostlý problém a to hned v jejich přítomnosti. Ano, takováto ukázka jenom upevní jeho autoritu v očích Mulahů.

Pevně se rozhodl. Pozve všechny Mulahy a učitele, aby byli přítomni odejmutí tohoto přerostlého ženského orgánu. Teď tuto dívku koupí a předá ji prodlužovací matróně. Až jí náležitě prodlouží obě sady jejích pysků, až do úplného maxima, tak ji nechá před zraky všech kleriků obřezat.

Paša nyní jemně vsunul svůj prst do mokrého otvoru potvrdit dívčino panenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *