Nezkušená Nicol II.

Ulehli jsme do měkké postele. Naklonil jsem se nad ni a začal ji vášnivě líbat na pootevřená ústa, jejichž hladové rty mi samy vycházely vstříc. Cítil jsem, jak se přisávají k mým a její jazyk hbitě prokmitával proti mému.

Po chvilce jsem přešel letmými polibky na šíji a ouška. Nicol předla blahem jako kočka. Jak jsem snadno zjistil, měla podprsenku na přední rozpínání, a tak mi nedalo mnoho práce vyprostit z těsného sevření dva obrovské nalité prsy každý korunovaný vystouplou bradavkou s kulatým hnědým dvorcem. Přitažlivější prsa už příroda stvořit nemohla.

Dotýkal jsem se zlehka rty pravého prsu a špičkou jazyka jsem olizoval růžovou malinu na jeho konci, sál ji a cumlal. Moje dlaň mezitím potěžkávala a hnětla druhý prs. Nicol jen tiše povzdychávala a přivírala své krásně nazelenalé oči. Můj naběhlý penis se mi dral ze slipů ven, ale jeho čas ještě nenastal.

Ruka mi sklouzla z prsu a přes nepatrně vystouplé bříško se přesunula na vnitřní stranu jejích poddajných a pružných stehen. Nicolino vláčné tělo se zřetelně zachvělo neznámým očekáváním.

Zvolna jsem přejížděl horkou dlaní přes slabé bavlněné kalhotky. Nicol vrněla jako malé dítě. Nepatrně jsem vtlačil napnutou látku do úzké štěrbiny, kterou jsem nahmatal pod svými prsty. Ucítil jsem vlhko. Nicol zřejmě také, protože náhle procitla jako ze sna: „Já… já se tak stydím. Asi jsem se počůrala,“ vypadlo z ní zahanbeně.

„To je v pořádku, lásko,“ uklidnil jsem ji. „Tvá pička zvlhla, aby v ní mohl můj čuráček snadno klouzat. Koukni se na mě, jsem na tom jako ty.“ Na mých vypjatých bílých slipech se zřetelně rýsovala rozsáhlá mokrá skvrna.

„Sundám ti kalhotky, ano?“ Nečekal jsem na souhlas, klekl jsem si a pozvolna stahoval provlhlé miniaturní kalhotky. Znaleckým pohledem jsem vychutnával její panenský klín porostlý bujnými černými kudrnatými chloupky, které se ztrácely až u análního otvoru. Nádhera.

Mám rád chlupaté kundičky a ne ty holé, vyholené. Myslím, že pořádné ochlupení u ženy je jedna z věcí, která přitáhne pohled každého normálního muže. Zrychlil se mi dech a můj penis se ještě více ztopořil. Sklonil jsem se a s trochou násilí roztáhl silně sevřená stehna.

„Co… co chceš dělat? Nebude to bolet?“ Z nevinných očí vyzařoval přímo panický strach z deflorace.
„Psst, tiše. Jenom nahradím tvé váhavé prstíky svým mrštným jazýčkem.“

Ukazováčky jsem rozevřel masité zarůžovělé pysky a vnikl mezi ně špičkou jazyka. Do tváří mě píchaly její chloupky, ale snažil jsem se dostat co nejdále. Lízal jsem neposkvrněnou kundičku, která se zalévala šťávou a sál napuchlého poštěváčka. Neubránil jsem se a jazyk mi občas sklouzl až k druhé zahnědlé dírce. Střídavě jsem vylizoval obě zachlupené díry.

Nicol trhaně dýchala a její vzdechy prudce přecházely do hlasitého „ách, ách“. Nebylo těžké uhádnout, že se blíží orgasmu. Ani já už jsem nemohl déle zadržovat stoupající tlak v mém napjatém údu. Přestal jsem lízat a převrátil se na záda.

Nicol zklamaně špitla: „Já bych ještě chtěla tvůj jazyk do své dírky. Je to tak vzrušující, když mě lížeš.“
„To věřím. Později se k tomu ještě dostaneme,“ ujistil jsem ji roztřeseným hlasem.

Stáhl jsem si mokré slipy a vyzval ji nedočkavě: „Nyní je řada na tobě, lásko. Můj čuráček čeká celý nadržený na tvou rozkošnou pusinku.“

Nicol se při pohledu na můj ztopořený, tvrdý a dvacet čísel dlouhý penis rozšířily údivem zorničky. Instinktivně si sáhla na pičku.

„Já ale nevím, co s ním mám dělat,“ vyhrkla rozpačitě. „Martine, nemáš ho nějak moc zvětšený? Je tak obrovský…“

„Obejmi ho rukou a přejížděj po něm tak, aby ti klouzal v dlani,“ poradil jsem jí. Nicol uchopila nesměle mého nadupaného ptáka a sevřela ho v ruce. Předkožka se přetáhla přes objemný žalud a z něj se hned vyřinula průhledná tekutina.

Nezkušenými pohyby ho masírovala. „Ták, dobře,“ pochválil jsem ji. „Teď ho sevři pusou a dělej totéž rty. Můžeš ho také různě olizovat, jen ne kousat. To bych měl po erekci.“

Nesměle obemkla pusu kolem mého vlhkého údu. Bylo zřejmé, že ještě nikdy orál neprováděla. Její rtíky zvolna sklouzávaly přes můj obnažený lesklý žalud a klesaly níže. Nahoru, dolů. Nahoru, dolů a znova.

Znenadání její dlaň uchopila moje plná varlata. Lízala je a jedno sevřela lehce mezi rty. Aniž jsem to očekával, její palec vklouzl do mého análu. Údivem jsem vyhekl. To mě opravdu překvapilo.

Párkrát zatlačila, prst vytáhla a očichala. Roztáhla mi díru a špička jejího jazyka nesměle zajížděla do mého řitního otvoru. Panna mi vylizovala konečník! To už jsem nemohl vydržet! Moje sperma se nezadržitelně dralo nahoru ke svému vrcholu.

„Honem, strč si ho do pusy a dej před něj jazyk. Budu stříkat.“

Nicol podvědomě poslechla. Vzepjal jsem se. Husté bílé a lepkavé sperma jí třemi táhlými výstřiky zalilo ústa. Vytékalo z pootevřených rtů a stékalo jí po bradě.

„Udělala jsem ti to dobře? Nevadí, že jsem trochu spolkla? Víš, má to takovou trpkou a pálivou chuť. Doufám, že mi nebude špatně?“ Dlaní se snažila utřít si pobryndanou pusu a tváře.

„Určitě ne. Musím tě, lásko, pochválit, že jsi hned napoprvé ochutnala moje semeno. Většina dívek a žen to odmítá mužům tímto způsobem dělat.“ Na špičce mého žaludu se mezitím objevily další bílé kapičky.

„Podívej. Ještě něco zbylo. Olízej mi čuráčka.“
Nicol několikrát objela jazykem ulepený žalud a slízala zbylé zbytky spermatu, které se mi ještě vyřinuly.

„Miláčku, asi jsi poznal, že se hrozně bojím. Kamarádka mi říkala, že prý to bolí, když… když penis pronikne prvně do pochvy.“

„Neboj, trošku to jen píchne. Až budeš cítit mého macka ve své kundičce, tak poznáš, že nic příjemnějšího už být nemůže. Budeš vyžadovat, aby do tebe opakovaně zajížděl a působil ti nikdy nekončící rozkoš. Někde jsem slyšel, že ženy, které pravidelně nešukají, skončí u psychologa… No, ale teď mi ukaž, co jsi se už naučila a zkus ho pusinkou zase postavit. Podívej, jak je chudáček schlíplý. Potřebuje pořádně vykouřit.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *