Nezkušená Nicol III.

Ležel jsem na zádech a Nicol si klekla nade mne. Přímo před obličejem jsem měl její macaté rozpláclé půlky a dva lákavé otvory. Všiml jsem si, že má chlupatou i řiť. Chlupů kolem análu měla téměř víc než já. To mě silně vzrušilo. Několika prsty zároveň jsem roztáhl její vlhnoucí pysky a objížděl je jazykem. Intenzivně jsem jí dráždil poštěváček a ukazováček tlačil do zachlupeného zadečku. Střídavě jsem ho vytahoval a vtlačoval.

Můj pták už byl zase dávno rovný jako svíčka a ztrácel se z velké části v Nicoliných ústech. Její těžké prsy se pohupovaly a ztvrdlé bradavky se otíraly o mé břicho. Ještě chvíli a…. „Dost!“ zachraptěl jsem.

Převrátil jsem ji na záda a roztáhl co nejvíce teď už celkem povolná stehna. Nalehl jsem na její tělo a opřel se o loket. Pravou rukou jsem vtlačoval svůj nabobtnalý žalud do její široce rozevřené píčky.

Pomalu, pomaličku a pak… Prudce jsem přirazil a připíchl ji k posteli. Nicol bolestně vykřikla. Slíbal jsem jí slzičky z tváří a rozkmital svůj zadek. Jak jsem se rytmicky pohyboval, z přetékající vagíny vycházely mlaskavé zvuky. Její podsaditá pánev mi pravidelným přirážením vycházela vstříc. Olíbával jsem jí přitom prsa a sál zduřelé bradavky.

„Je to… hrozně… krásné. Ách! Miláčku, cítím, jak se mi tře poštěváček. Dlouho to… nevydržím. Už… už to přichází!!!“ vydechla se zavřenýma očima.

Nicolino tělo se prohlo a poševní svalstvo se pevně sevřelo kolem mého ptáka. Hlasitě křičela a sténala rozkoší. Nehty zabořila do půlek mého zpoceného zadku. Nesměl jsem déle otálet, mé sperma už bylo také na pochodu. Ještě jsem párkrát pořádně přirazil, potom bleskově vytáhl zarudlého napjatého ptáka a vystříkl se do jejích kudrnáčků.

Odpočívali jsme, vyčerpaní jak po prudkém běhu. Na ručníku pod její kundičkou byly rozmazané stopy krve, které se promísily s mým spermatem. Rovněž i na jejích stehnech a mém ochabujícím penisu. Byl to neklamný důkaz ztráty Nicolina pannenství.

„Lásko, jsem moc rád, že jsem mohl být první. Bylo to hodně nepříjemné? Promiň, jestli jsem ti způsobil bolest.“

Nicol mě políbila. „Miláčku, mohl jsi být trošku jemnější. Moc zprudka jsi do mne vnikl, zabolelo to, ale potom jsem vnímala už jen klouzavé pohyby tvého čuráčka. Škoda jen, že orgasmus přišel tak rychle,“ povzdechla si zklamaně. Vstala. „Musím se umýt.“

Když jsem se já vrátil z koupelny, Nicol ležela na boku, pravý prs rozpláclý doširoka na polštáři. Prsty si načechrávala zvlhlé ochlupení.

Zakoukal jsem se na její oblou rozvalenou prdelku. „Nicol, víš o tom, že máš přímo božský zadek? Nejradši bych ti ho také ošukal.“
„Ty by jsi chtěl opíchat moji krásnou prdelku? Nevěděla jsem, že se to také dělá do zadečku. Do tak malé dírky se tvůj obtloustlý čuráček nemůže nikdy vecpat,“ pronesla předvídavě.
„To si jenom myslíš. Nejlepší bude, když vyzkoušíme jak máš díru širokou. Proto ti ji napřed trošku roztáhnu prstem. Ukaž mi tu svou zarostlou prdelku.“

Nicol si klekla a opřela se o ruce. Její vystrčená a roztažená prdel se přímo sama nabízela k pomilování. Potřel jsem si palec krémem a zvolna ho vtlačoval do těsného análu. Až překvapivě snadno jsem se probojoval dovnitř.

Roztahoval jsem díru na všechny strany. Ostatními prsty jsem rozvíral stydké pysky a zajížděl co nejdále do pochvy. Druhou rukou jsem pomačkával visící kozy. Nezapomněl jsem ani na poštěváček, který po několika dotycích ztvrdl jako kámen. Můj penis ovšem také.

Přerušil jsem prstohru a klekl si za ni. Přiložil jsem svého ptáka k její řiti a zatlačil. Šlo to ztěžka, penis byl přece jenom značně silnější oproti palci. Nicol bolestně hekala: „To nepůjde, auu, máš moc tlustého čurdu.“

Vytáhl jsem ho ven a důkladně potřel žalud silnou vrstvou krému. Rovněž jsem vetřel krém i do její řitě. A znovu jsem zatlačil. Tentokrát jsem se dostal už dál.

Nedbal jsem Nicoliných úpěnlivých proseb a rval ho do díry. Kruci, přece se tam musím dostat! Náhle Nicol zděšeně vyjekla a já překonal svěrač.

„Co tomu říkáš, pusinko? Máš ho v prdelce zaraženého celého jen koule koukají. Ty už se tam opravdu nevejdou.“

Nicol si zhluboka oddechla. „Už jsem myslela, že mi natrhneš prdelku. Cítím tvého ptáka snad až v břiše a chce se mi přitom čůrat.“

Systematicky jsem přirážel a moje varlata hlasitě pleskala o její rozvalené půlky. Volnýma rukama jsem hnětl houpající se cecky. Potom jsem zajel prstama do pochvy a prohmatával ji všemi směry. Poštěváček jsem jí drtil mezi ukazováčkem a palcem.

Netrvalo dlouho a Nicol byla zase na vrcholu. „Ách!!! Jéé…, už mi to zase přichází. Nepřestávej! Ještě, á….“

Začala křičet a svíjet se. Ta holka by snad mohla šukat pořád, blesklo mi hlavou. Po rukách mi začalo téci něco teplého. Došlo mi, že se Nicol pochcala, zřejmě se už vůbec neovládala.

Na nic jsem nedbal, uchopil jsem ji za široké boky a zrychlil přirážení. Ještě než dozněly její poslední vzdechy, vystříkl jsem trhaně do hlubin jejího konečníku.

Všechno se odehrálo jako v erotickém románu. Před hodinou byla Nicol cudná panna. Teď jsem jí protáhl řiťku a ještě se přitom stihla pochcat. Už jenom scházelo, aby se mi tady vykadila.

Svaly jejího konečníku povolily a já vytáhl zcvrklého ptáka. Ze široce rozevřeného análu jí vytekla trocha spermatu. Nicol zůstala zdrchaně ležet na břiše s roztaženýma dírama. Asi ji zastudilo mokré prostěradlo, protože překvapeně konstatovala: „Jé, já se fakt počůrala, a ani o tom nevím. Nevadí ti to, miláčku? Ani jsi mi ještě neřekl, jak se ti líbilo šukat mě do zadku? Je těsnější než píčka?“

Ujistil jsem ji, že bych si to příště rád zopakoval. Bez váhání souhlasila. Prý pozítří, a jestli bych nemohl přivést kamaráda. Moje bujná fantazie si už teď představila detaily. To bude něco! Sex ve třech jsem dosud nepraktikoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *