Poprvé na Silvestra

S kamarádkou jsme se rozhodly, že už nás nebaví neustále koukat s rodiči na Silvestra na televizi a tak že to pro změnu bude jinak. Obvolaly jsme několik kamarádů, ale jak naschvál všichni už něco měli a tak nám nezůstalo nic, než něco podniknout samy. Rozhodla jsem se..Když nikdo nemá zájem, zajedem si na chatu. Je nám už 17 a tak proč se něčeho bát. Není čeho.

A tak jsme začaly jednat. Ona obstarala jídlo hlavně lahvinku oblíbeného pití a já si vypůjčila klíče od chaty. Vzaly jsme magič a oblíbená cd a vyjely vstříc dobrodružství.

Mejdan se začal skvěle rozjíždět i ve dvou, popíjely jsme víno, míchaný nápoj a cítily jsme se skvěle. Začaly jsme tančit na naši oblíbenou hudbu a byly už dost v náladě. Začaly jsme se bavit o sexu a našich sexuálních zkušenostech. Moc jich nebylo, jen já byla panna a to co ona vyprávěla jsem hltala se zatajeným dechem a pociťovala vzrušení.

Najednou ani nevím, kde jsem vzala odvahu, přisedla jsem si na gauč vedle ní. Podívala se mi do očí, dech se mi zatajil, nálada vzhoustla a ona se ke mě naklonila a vášnivě mě políbila. Byl to pro mě šok, ale na její něžnou hru jsem přistoupila, protože mě to moc vzrušovalo, cítila jsem vlhkost v kalhotkách.

Lehly jsme si na gauč o ona ležela na mě a už jsme se hladily po celém těle, i když jsem žádné zkušenosti neměla, věděla jsem, kam mám sáhnout, po čem touží.

Rozepnula mi pod elastickou košilí podprsenku. Něžně ji vytáhla a pak mi rozepla košili. Začala mé vyvinuté ňadra lízat a kousat a já myslela, že umřu blahem.

Chtěla jsem jí to oplatit a tak jsem ji povalila pod sebe a udělala totéž. Byly jsme už obě vzrušené maximálně a já ji ruku vsunula pod kalhotky. Zaúpěla, byla krásně vyholená a roztáhla jsem jí kundičku a hladila poštěváček.

Už to nemohla vydržet a vrhla se na mě. Sundala mi rifle, svlékla saténová tanga a lehla si na břicho a před hlavou měla mou kundičku. Nejdřív ji lehce olízla, pak si jazykem pohrála s poštěváčkem, během pár zasunutí jazýčka jsem měla silný škubavý pocit, který se rozléval do celého těla.

Lehly jsme si na sebe a obě se navzájem lízaly. Její šťávičku jsem měla všude na rtech a ona skučela slastí. Vzápětí jsem si její klín přitiskla ještě blíž a ona prožila další vyvrcholení a prosila, ať toho nechám, nebo se zblázní, v tom mi zasunula prst dovnitř, prohla jsem se jako luk, zabolelo to, pak se začala jemně pohybovat a už to bolelo méně..

Po chvíli jsem jí prst stáhla v křeči orgazmu, tak silného, že mi tekly slzy..Nic tak krásného jsem doposud neprožila a mám na to krásné vzpomínky.

A když jsme se pak někdy sešly, tak jen na chatě a o samotě a užívaly jsme si jako prvně. I když jsme pak už měly obě partnery. Nikdy na to ani jedna nezapomene.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *