Nadržená kamarádka

Slunce zapadlo a zahrádka restaurace, kde jsme s Janou popíjeli, se začala vylidňovat. Oba jsme v sobě měli pět piv, náladu bavit se dál a navíc… Byli jsme kamarádi, ale já chtěl víc a ona to věděla. Zatím mi ale nedala šanci.

„Musím jít,“ řekl jsem. „Poslední autobus mi jede za půl hodiny.“ Měl jsem pravdu. Byla to moje jediná šance jak se dostat domů. „Ale radši bych tu zůstal s tebou,“ dodal jsem.

Upřela na mě nádherné zelené oči pod hřívou zrzavých vlasů a usmála se. „Tak spi dneska u mě.“ Málem jsem dostal infarkt. Kolikrát už jsem to na ni zkoušel! A teď, najednou… Nabídla se sama. Jen blbec by to nevyužil.

Cesta metrem mi připadala jako věčnost. Celou dobu jsem se třásl jen na to, až se jí dostanu na kundičku, ale ta potvora mě napínala, jak se dalo. Nenechala si ani strčit jazyk do pusy a pořád se tvářila spíš jako kamarádka. A já se bál, že z dnešního šoustání nic nebude.

To už by bylo lepší jet domů a vyhonit si ho, než spát vedle takhle pěkný holky a vědět, že mi nedá! Bál jsem se, že když to bude takhle, tak mi do rána samou nadržeností praskne pták a budu mít po šukání už navždycky. Sakra!

Sotva jsme ale vkročili do jejího bytečku, bylo všechno jinak. „Běž se osprchovat,“ poručila a kývla směrem ke koupelně. A je to tady! Kdyby nechtěla píchat, nežene mě do koupelny! Pták mi ztuhnul jako kámen a já tam málem nedošel. Tolik jsem se těšil!

Po sprše jsem si lehnul do její široké postýlky a čekal, až se taky vykoupe. Přes všechno vzrušení jsem se ale málem nedočkal – já totiž usnul. Nechápu to dodnes. Tak blízko šuku a usnout? Nikdy mě nenapadlo, že by se právě mě mohlo něco takového stát. Hrůza!

Probudil jsem se s pocitem, že mě někdo příjemně hladí. Ale na takovém místě, že… Uvědomil jsem si kde jsem a bylo mi to jasné. Opatrně jsem otevřel oči – Jana si hrála s mým zduřelým ptákem, pravačkou ho lehce honila a levou rukou mi přejížděla po koulích.

„Pěknej macek,“ pochválila mě. Chtěl jsem jí na to něco říct, ale stačil jsem se jenom nadechnout, protože mi svými rtíky najednou obkroužila žalud a ptáka si zasunula do pusy snad až po kořen. Pak vyjela zpátky nahoru a celé to opakovala ještě několikrát, pokaždé pomalu a důkladně – myslel jsem, že se zblázním.

„Líbí?,“ zeptala se šibalsky a začala mi péro olizovat po celé délce, jako kdyby to byla zmrzlina na špejli. „Za chvíli budu,“ oznámil jsem popravdě.
„Tak na to zapomeň,“ přestala okamžitě s jazykovým cvičením. „Nemysli si, že jsem si tě sem vzala jen proto, abych tě vykouřila! Potřebuju pořádně ošukat, tak mi ukaž, co ta tvoje kláda umí!“

Takhle rychle jsem nikdy nevstal! Strhnul jsem ze sebe trenýrky, které mi při kouření jenom odhrnula a vyhrnul její saténovou noční košilku.

Pičku měla mokrou jako kdyby se už udělala, ale podle toho jak začala vzdychat, když jsem ji zkušebně prolíznul, to nebyla pravda.

Odhrnul jsem lehce její pysky a jazykem se přisál přímo na klitoris, zatímco ukazováček a prostředník už nemilosrdně roštovaly nenasytnou vlhkou dírku. Udělala se během několika okamžiků a teď přišla řada na mě.

Na první zásun jsem ji nechal ležet na zádech, zatímco se ještě celá třásla a vychutnávala si orgasmus do poslední chvíle.

Kolík do ní zajel jak do másla, chvíli jsem jí projížděl pomalu a pěkně do hloubky, abych ji co nejvíc vyrajcoval – a pak přišla na řadu dlouhá dávka tvrdých přírazů rychle po sobě.

Jana řvala jako kdyby to dělala poprvé, pevně si mě chytla oběma rukama za zadek a s každým přírazem tak cpala moje péro nejhlouběji, jak to šlo, nohy natáhla snad až ke stropu.

„Dělej, šukej,“ sténala mi do ucha. A já šukal a šukal, v tu chvíli pro mě neexistovalo nic jiného. Po chvíli jsem se ale vzpamatoval, zpomalil a vytáhl svého macka opatrně ven.

„No tak, já chci ještě,“ žadonila Jana. Oči jí zářily živočišnou nadržeností a snažila si ptáka nacpat zpátky.
„Otoč se,“ řekl jsem jí.
„Cože?,“ nepochopila hned.
„Lehni si na bříško,“ poručil jsem a ona nadšeně poslechla.

Nejdřív jsem ji kousnul do prdelky, abych ji trochu poškádlil, ale pak už si můj klacek našel místečko v její horké kundě. Zezadu dovnitř zajede vždycky o trochu dál – a já se jí holt chtěl předvést jako ten největší borec…

Začal jsem stejně jako předtím, ale jakmile jsem se dostal k fázi rychlých, hlubokých přírazů, věděl jsem, že teď už dlouho nevydržím.

Levou rukou jsem si ji chytil za kozičku a pevně ji tiskl, pravačkou jsem ji občas jemně zatáhl za vlasy, aby viděla, kdo je tady teď pánem. Náramně se jí to líbilo…

„Jo, šoustej mě, šoustej,“ vzdychala neukojeně. Po chvíli jejím tělem i kundičkou proběhlo několik křečovitých stahů – to se udělala podruhé.

„A teď ty,“ řekla mi něžně. „Nastříkej to do mě!“
Na nic jsem nečekal, zrychlil jsem tempo a šukal ji jako parní buchar. Věděl jsem, že to prostě přijde a nedá se nic dělat, pták se chystal vystříknout jako raketa.

„Chyť mě za koule,“ řekl jsem jí. Okamžitě pochopila, natáhla ruku dozadu a lehce stiskla mé kulky. Ale nějak jí to nestačilo a tak místo toho dvěma prsty obepnula kořen mého ocasu, který zůstával venku i při těch nejhlubších přírazech a začala ho rychle honit. To bylo něco!

V několika vteřinách jsem se udělal a stříkal a stříkal… Abych se vzpamatoval a mohl šukat znovu, potřeboval jsem pak snad hodinu. A šukali jsme celou noc, Jana byla pořádně nadržená a chtěla to znovu a znovu – a já její kundičku plnil dalšími a dalšími dávkami spermatu. To byla noc!

S Janou jsme na sebe samozřejmě nezanevřeli, jsme pořád kamarádi a občas si zajdeme… Na pivko, samozřejmě. Domů se pak ale vracím až ráno, stejně jako tenkrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *