Blízká setkání I. – Sexuální pudy

Jmenuji se David a chci vám vyprávět příběh o tom jak si naše rodinka oblíbila novou, velice pikantní zábavu. Bylo mi tehdy 11 let a žil jsem s rodiči a sestrami na vesnici. Taťkou Tomášem, čtyřiatřicetiletým černovlasým mužem střední atletické postavy. Mámou Lucií, brunetou také střední postavy s pěkným zadečkem a středně velkými ňadry. Té bylo v té době třicet let. Starší dvanáctiletou sestrou Alicí. A o necelý rok mladší sestrou Hankou.

Projevy dospívání u mne začaly již velice brzy. Už v deseti letech jsem byl schopen „si ho postavit“. No pravda je že vzhledem k tomu že se u nás v rodině dřive o sexu nemluvilo příliš přímo, nevěděl jsem k čemu mi to je dobré. Cítil jsem ale že to je něco velice zajímavého. Už ani nevím jak to přesně začalo, ale časem mě začal v umění onanie zaučovat můj starší bratranec Pavel.

V té době mi bylo něco k jedenácti. Scházeli jsme se s bratránkem u nás ve sklepě. Byl to takový ten sklep s hliněnou podlahou a kamenou klenbou co se používá na skladování vína. Tam jsme vyprávěli různé fantazijní představy a honili si při tom naše ptáčky. Samozřejmě každý sám!

Když na to tak vzpomínám, tak to byly většinou submisivní představy o prodávání dětí do otroctví, nebo na lékařské pokusy. Jedna z těch fantastických představ byla o speciální výkupně dětských otroků, kam mě a mou starší sestrou naši prodali společně ještě se čtrnáctiletou setřenicí Jindřiškou.

Po příchodu do výkupny nás hned ve vstupní hale svlékli do naha a výkupčí stanovili naši cenu. My jsme tam museli stát a přitom nás okukovali ostatní prodávající. Potom nás všechny tři odvedli do ordinace na kontrolu. Tam nás prohlídli a vyfotili ze všech stran. Potom jsme byli rozděleni a mě odvedli do malé místnosti a tam jsem čekal. K mému velkému užasu tam přišla má maminka. Byla taky nahá a přišla se se mnou rozloučit…

Jak jsme se tak scházeli s mým bratránkem, tak se jednoho letního odpoledne stalo to co jsme oba opravdu nečekali. Když už jsme byli pěkně rozjetí, najednou se otevřely dveře do sklepa a v nich stála moje mamka.

„Kluci co to tady děláte!“ obořila se na nás. „Ni..c, my si tu jen hra..jem“ koktali jsme a spěšně jsme se upravovali, oba dva červení až za ušima a ztuhlí strachy. Mamka vešla dovnitř a rozkázala „Pavle, mazej domů!“ Pavel proletěl kolem mámy jak střela, jen za ním dveře zabouchly. „Tak, Davide. Ted mi hezky vysvětlíš o co tady šlo! A žádný výmluvy!“

Máma stála nade mnou a byla pěkně dopálená a tak jsem raději nic nezkoušel, a vyšel s pravdou ven. Řekl jsem jí co jsme dělali a že si u toho povídáme svoje představy. Máma se poněkud uklidnila a začala se vyptávat co přesně si povídáme.

Vyprávěl jsem jí několik našich smyšlených příběhů. Ona mlčela a poslouchala. Když jsem skončil řekla „Za to co mi tu povídáš by jsi se měl stydět!“ „Teď mi ještě hezky názorně ukážeš co jste si oba dělali.“ řekla máma už méně naštvaným hlasem.

Moc se mi do toho nechtělo a tak jsem začal kňourat že nechci, a podobně. To mámu opět dopálilo. Sehnula se ke mě, chytila za ramena a i přes to že už jsem nebyl nejmenší, mě zvedla na nohy. „Dělej! Svlíkni si ty kraťasy!“

Na to už se nedalo nic namítat. Kraťasy spadly na hliněnou zem a já před ní stál jen v tričku. Hrozně jsem se styděl ale co jsem mohl dělat. A tak jsem si klekl na kolena a začal si honit úd. Mamka stála nade mnou a nejspíš se dobře bavila. To jsem ale neviděl, protože jsem se neodvážil podívat nikam jinam než na zem.

Po chvíli onanie se mi začal ptáček hezky zvětšovat. „To stačí! Už jsem vyděla dost.“ vyhrkla najednou máma. „Řeknu to tátovi o on tě potrestá.“

Po této větě to ve mě opravdu cuklo. Táta byl rovný chlap, ale zrovna tak byl i přísný. „Mami ne, prosím! Neříkej to taťkovi!“ prosil jsem o milost. Máma chvíli přemýšlela a pak řekla „No dobře. Ale nemysli si že když to neřeknu tátovi, nic z toho nebude. Dostaneš výprask ode mě.“

Pak si máma přinesla přepravku na ovoce, obrátila ji dnem vzhůru a sedla si na ni. „No, dělej! Tady se přehni!“ a ukázala na svoje stehna. Jelikož jsem již vzdal veškerý odpor, a vlastně jsem byl rád že nic neřekne tátovi, jsem se ji odevzdaně přehl přes nohy.

Její květovaná sukně ji přitom sjela skoro až do klína. Potom mi řekla ať si dám ruce za záda. Poslechl jsem a ona mi je svázala kusem provazu který vytáhla, ani nevím odkud. Trochu jsem ještě zkusil protestovat, ale umlčela mě s tím že se se mnou potom nehodlá přetahovat. Tak jsem se poddal úplně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *