Blízká setkání II. – S pravdou ven

Sklopil jsem hlavu skoro až k zemi a čekal na výprask. Přitom jsem si všiml že vidím mamčiny kalhotky. Při tom jak jí sjela sukně, jí byla nádherně vidět její kunda rýsující se pod bílými bavlněnými kalhotkami. To mě dost vzrušilo, můj úd se okamžitě postavil a začal se tlačit o mámino stehno.

V tom dopadla první bolestivá rána. Mamka si sundala pantofel a vyplácela mě jím na zadek ránu za ranou. „Néé! Mami prosím, prosím!“ křičel jsem bolestí, ale nebylo mi to nic platné. Dostal jsem jich dobrých deset. Pak dopadla poslední. Máma měla možná v plánu pokračování do dvaceti, možná ne, ale místo zadku mi trefila moje varlata. To už jsem opravdu řval bolestí. To ji zarazilo a začala úplně jinak. „No nebreč miláčku. To bude dobrý.“

Zahodila pantofel a začala mi můj pytlík něžně hladit. Hladila mi i zadek a nakonec její ruka sklouzla k mému penisu a začala ho hladit od spodu nahoru. Začal jsem se uklidňovat a už jsem jen tak popotahoval. „No vidíš že to bude dobrý.“ konejšila mě máma.

Po nějaké chvíli jsem už necítil bolest, ale vzrušení a hlad po sexu. Penis jsem měl tak tvrdý jak nikdy. Máma mi ho honila už bez jakéhokoliv předstírání a já pochopil že si se mnou celou tu dobu jen hrála.

Pak mi jasně vysvětlila jak to mezi námi dál bude fungovat. „Od teď budeš můj mazlíček. Když budeš hodný, budu si s tebou hrát pravidelně. A taky doufám že ti je dostatečně jasný že si to nesmíš dělat bez mýho vědomí!?“ „Ano mami.“ odpověděl jsem poslušně a byl rád že to je jak v mých nejbarvitějších představách.

Tím ale nic neskončilo. „Zvedni se, potřebuju se vyčůrat!“ řekla najednou mamka. Zvedl jsem se a zůstal klečet vedle ní. Mamka se zvedla a odstrčila přepravku pryč. Stáhla si sukni a pustila si ji k nohám. Odkopla ji tak že mi přistála přesně na mém ztopořeném údu, takovým způsobem, že mi žalud koukal druhou stranou sukně ven. „Ty můj cukroušku. Takhle ti to moc sluší.“ řekla a usmála se na mě. Potom si stáhla kalhotky ke kolenům a přičupla na bobek.

Natočila se schválně tak aby jsem dobře viděl na její pohlaví. Mamka se nikdy neholila. Měla ji porostlou hustým kudrnatým ochlupením, ale i tak bylo dobře vidět na krástnou růžovou štěrbinu jejího pohlaví. Jednou rukou mi chytla penis, a začala ho honit, a druhou mě pohladila po tváři. „Už potřebuju hodně, tak nepůjdu ven. Nebude ti vadit když budu čůrat před tebou?“ „Ne, mami, nebude.“ odpověděl jsem natěšený na skvělou podívanou a nemohl jsem odtrhnout oči od její kundy.

„Davi, podívej se mi do očí.“ řekla mamka a já udělal o co mě žádala. Chvíli se nic nedělo, jen jsme se tak dívali jeden druhému do očí. Oba dva jsme vychutnávali vzrušení a já si teprve teď uvědomil že cítím něco nového, vůni která mě přivádí k šílenství. Teprve teď jsem opravdu ucítil tu božskou ženskou vůni linoucí se z její roztoužené pochvy. „Už, už budu čůrat! Teď se hezky dívej.“ řekla, a já sklopil oči dolů a koukal jak u vytržení jak moje máma přimo přede mnou močí na hliněnou zem.

Jelikož byla máma jen několik desítek centimetrů ode mě a její proud byl dost silný, stříkala mi moč odrážející se od země na kolena a částečně i na penis, který mi mamka nepřestala po celou dobu honit. Moje vzrušení rostlo závratnou rychlostí. Představy byly krásná věc, ale vidět něco jako je toto doopravdy, to bylo něco úžasného!

Náhle mnou proběhla první vlna mého orgasmu, úplně bez varování a já několikrát vystříkl ze svého pyje pár kapek semene. Moc toho nebylo, však to také co si pamatuji byl můj první opravdový výstřik, ale stačilo to na to aby měla mamka kalhotky a nohy od mého semena.

Mamku to trochu zaskočilo, ale pak jen řekla „A hele, můj chlapeček už umí i stříkat?!“ „Škoda jen že jsi mě neupozornil. Je škoda toho voňavého a dobrého semene.“

Potom co řekla tato slova jsem ještě neměl ani ponětí k čemu všemu se dá mužské sperma využít, ale maminka mě tomu začala velice rychle učit. Pustila můj penis a začala si rukou stírat kapky mého spermatu ze svých nohou a kalhotek. Tomu co tak udělala s rukou umatlanou od semene jsem nemohl uvěřit, začala si olizovat jeden prst po druhém a gurmánsky si při tom pomlaskávala. „Mmmm.. to je dobrota.“

Když mamka skončila se svou potřebou a dokonale si olízala prsty, byla na zemi dost velká louže moči, která se pomalu vsakovala do hliněné podlahy. Byla tak velká že jsme v ní stáli oba dva. Já jsem stále klečel a mamka přičupnutá na „bobku“.

„To je ale úleva!“ „Líbilo se ti dívat se na svou maminku jak čůrá?“ „Ano, mami. Moc se mi to líbilo.“ „Teď je na čase, abych ti ukázala daleko hezčí věci.“ řekla a stoupla si. Kalhotky které měla do té doby staženy ke kolenům ji po nohou sjely k chodidlům. Máma z nich vykročila a sehla se pro ně. Vzala je do ruky a pověsila je na můj opět pevně stojící úd. Trochu to studilo, neboť byly nasáklé močí a špinavé od rozmočené hlíny.

„To se mi opravdu líbí.“ řekla rozpustile. „Chtěla bych tě do ložnice jako stojánek na spodní prádlo. Hezky by jsi klečel v rohu a já si na tebe věsila oblečení.“ Pak se znovu postavila a rozepla si košili.

Uviděl jsem její bílou bavlněnou podprsenku která skrývala její prsa. Nemohl jsem se dočkat až je uvidím v plné kráse. Toho ale jak se ukázalo, jsem se neměl zatím dočkat. Mamka si sundala košili a odhodila ji stranou, takže přede mnou stále skoro celá nahá až na tu podprsenku. Začala se ke mě sklánět a v tom si všimla mého zklamaného pohledu.

„Á chlapeček by chtěl vidět maminčiny kozičky, co? No snad si nemyslíš že ti je hned ukážu. Na to si budeš muset ještě počkat. Aspoň se máš na co těšit. Zatím si můžeš jen představovat.“ Usmála se na mě a něžně mě převalila na záda, tak že jsem si ležel zadkem na patách a záda jsem měl v blátě, které mezitím vzniklo z její moči a hlíny z podlahy.

Klekla si k mým kolenům a sehla se k mému penisu. Chvíli si s ním jen tak hrála rukou, ale pak si ho k mému velkému údivu vzala do pusy a začala mě kouřit.

Jezdila hlavou nahoru a dolu a můj šulínek jí v puse mizel jak nic. Je pravda že mých v té době zhruba jedenáct centimetrů dlouhý úd pro ni asi nebyl žádným velkým soustem, ale mě tato podívaná ohromila dostatečně. „Achchch.. ano mami. To je nááádhera.“

Kňučel jsem rozkoší a cítíl jak to ve mě zase začíná vařit a vřít. „Mami už budu stříkat! Vyndej ho ať se můžu vystříkat!“ křičel jsem, trochu naivně, v sexuálním opojení. Mamka si ale z mého naléhání nic nedělala a pokračovala dál ještě v rychlejším tempu.

To už jsem nevydržel a začal opět stříkat. Máma začala kuckat, ale můj úd měla stále v puse a vděčně přijímala dávky mého spermatu. Když jsem skončil vymačkala mě do poslední kapky, podívala se mi do očí a polkla všechno moje semeno najednou! Pak se usmála a řekla „No moc toho sice nebylo, ale vypadá to že jsi se polepšil.“ „Ještě několikrát a bude to konečně stát za řeč.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *