První orální sex

Jednoho dne jsem dostal nabídku od svého kamaráda, jestli nechci jít na jeho maturitní ples. Po pozdější domluvě s přítelkyní jsme šli a náramně jsme se bavili. Hodina pokročila a začínaly se projevovat následky požívání alkoholu.

Přítelkyně měla dlouhé šaty s obrovským výstřihem, který vzbuzoval pozornost a to nejen tu moji. Seděli jsme spolu u stolu a její ruka mi začala pomalu přejíždět po stehnu. Bylo nám oběma 16 let a zkušeností jsme moc neměli…

Její ruka postupovala stále víš až se zastavila na mém rozkroku a ten znenadání začala tisknout. Nestalo se nic jiného, než že se probudil můj brouček. Ihned jak to zjistila, ucukla a začala se červenat.

Po chvíli jsme šli tancovat a já se zahleděl do jejího výstřihu. Můj brouček opět stál v pozoru a má přítelkyně se na mě přilepila a pošeptala mi, jestli nechci jít už domů….

Neváhal jsem ani vteřinku, sebrali jsme věci a pádili domů. Stačili jsme sotva sundat boty a už se na mě vrhla. Rychle mě svlékla jen do trenek, ale já měl trochu smůlu. Jelikož její taneční šaty měly zezadu šněrovačku, tak mi chvíli trvalo, než jsem to uvolnil.

Jak jsem se pokoušel rozvázat uzel, nahl jsem se přes ní…. V tu chvíli jsem měl dole i zbytek spodního prádla a můj brouček se tyčil kupředu.

Ona na něj chvilku koukala, pak ho jemně vzala do ruky a začala honit. Přestal jsem rozvazovat a vychutnával jsem si tu slast.

Po chvilce jí to přestalo bavit a položila mě na záda. To už se mi povedlo sundat jí šaty a vykoukla na mě krásná, pevná ňadra. Chytl jsem je do ruky a začal mačkat.

Byla krásná, pevná, přesně pasovaly do ruky a když jsem je začal líbat, bradavky ztuhly jako dva hrášky. Obrátila se ke mě zády a ohnula se k mému miláčkovi.

Začala ho pomalu líbat a olizovat. Po chvilce už ho měla celý v puse a mohutně mi ho kouřila. To už jsem to nemohl vydržet a posunul jsem si ji tak, abych jí mohl lízat i já její zlatíčko.

Dávali jsem si krásnou 69. Když to na mě přišlo. Cítil jsem, že už budu a vyhrkl jsem, že už budu. Ona se jen tiše zasmála a začala mi ho mohutně honit.

Můj ocas málem prasknul pod tím tlakem, jakým se jí to vystříkal na její prsa. Potom mi ho jestě do sucha vysála….Nakonec se utřela papírovým kapesníkem a šla se vysprchovat. Jak jsem tam tak ležíc, tak jsem ještě zaslechl…“Neoblékej se….!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *