Moje zážitky se Španělem

Přes internet. seznamku jsem se seznámila s jedním starším Španělem. Hned jak sem uviděla jeho fotku, získal si moje sympatie. Byl moc sexy a v jeho očích se zračila romantická povaha milující sex v přírodě. V kombinaci s výrazným nosem, který podle mých četných zkušeností velmi spolehlivě předznamenával velkého ptáka, to slibovalo úžasný sex, kterého sem se nemohla dočkat.

Napsal mi, že dnes přijede…Měl ten den volné odpoledne, tak mi navrhnul setkání. Byl na mně hrozně zvědavý a těšil se na mně. Bylo léto a přijel autem, tudíž sem v hlavě měla jasnou představu vášnivého orálu, análu a jeho oblíbené polohy zezadu „na pejska“ na dece. Hmm….

Navedla sem ho na polní cestu, která vede k rozlehlému lesu a útulnému palouku. Rozdělal na trávu deku, nesměle sem se vedle něj posadila, slušně zula boty a usmála se tak, že ho to odzbrojilo.

Rozepnul mi košili a pochválil mi prsa jako „big surprise“. Začali jsme se líbat a odhazovat ze sebe oblečení. Při svlékání jeho boxerek sem také měla nutkání skládat komplimenty o velkém překvapení. Jeho velký široký péro s úžasným žaludem předčilo mé očekávání. Ale než sem se vzmohla na jakoukoliv anglickou větu, už sem jeho ptáka měla v puse a kroužila po jeho žaludu jazykem a hrála si s jeho koulema. Ani nebyl oholený, ale mně to nevadilo, naopak mně to vzrušovalo – ty jeho černý chlupy.

Bylo těžké vyhovět jeho vzdychání a skoro fyzickým nucením (tlačil mi hlavu co nejníž), že chce, abych si ho dala co nejvíce do pusy. I když bych ho samou vášní nejradši snědla, přirozené reflexy mého těla se nedaly popřít. Docela brzo se udělal a když sem viděla jeho blažený výraz, ani mi nevadilo spolknutí pořádné dávky „šťávy“.

Nevím proč, ale neměl moc rád klasiku, tak jsme hned šli na polohu zezadu, kterou já taky miluju. Namazal mi něžně „béčko“ dětským olejem v rámci dalšího dění…. Neznepokojilo mě to, chtěla sem tam to jeho péro a aby se tam do mně udělal. Chvíli jsme se zmítali v rytmu „psí polohy“ a pak, těsně před orgasmem, mi ho rychle narval do análu.

Ach, jak to může být příjemné, když to někdo umí. Byl to jeden z mých nejlepších anál. zážitků. Vždy, když tam jdu na procházku, vzpomínám, jak mně držel za zadek, pravidelně, důrazně, ale přitom ohleduplně přirážel a já orgasticky hekala do deky. A jak mě to s ním nebolelo, jak mi to bylo jen příjemné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *