Zpověď z nevěry

Těžko mohu jít do kostela a vyzpovídat se ze svého hříchu, když jsem nevěřící a navíc toho téměř nelituji. Vůči mému manželovi mám ale výčitky svědomí, a tak jsem se rozhodla se svěřit se svou nevěrou na těchto stránkách a požádat o názor na náhodný, i když nádherný úlet.

Byla jsem se svým šéfem na jednom veletrhu v Evropě. Musím předeslat, že se ke mně vždy choval velice korektně, po dobu veletrhu jsem měla v hotelu svůj pokoj a – pokud jsme neměli obchodní jednání – maximálně jsme byli spolu na večeři, tedy nikdy žádné milostné návrhy ani v náznaku.

Při zpáteční cestě bylo šílené vedro a v autě jako na potvoru se porouchala klimatizace. Šéf navrhnul, že bychom se mohli osvěžit někde u vody. Ještě jsem nestačila namítnout, že sebou nemám plavky, když odbočil z hlavní silnice a po pár kilometrech zastavil u brány kempu s kouzelným jezírkem uprostřed lesů.

Za recepcí mne čekal šok – všude byli lidé bez oblečení a viditelně nikomu nevadilo být nahý. Když zaparkoval, navrhnul, že se svlékneme už na parkovišti a věci necháme v autě.

Ještě nikdy jsem nebyla na nudistické pláži a strašně jsem se styděla odložit všechno oblečení. To už jsem byla jen v podprsence a kalhotkách, když můj šéf stáhnul poslední kus oblečení – boxerky a já ho mohla vidět nahého.

Musím uznat, že měl tělo sportovce a za jeho mužství v plné kráse by se nemusel stydět žádný pornoherec. Nebudu zapírat – když jsem rozepnula podprsenku a odhalila své přírodní trojky, vzrušení bylo na mých bradavkách vidět. Raději jsem rychle dokončila striptýz, stáhla kalhotky a byla tak totálně nahá před ním i cizími lidmi.

Šéf se na mne usmál, z kufru auta vzal deku a šli jsme na pláž u jezírka. Když jsem viděla, že nikdo si s nahotou nedělá problém, s klidem hrají muži i ženy volejbal, pingpong a jiné, dodala jsem si odvahy a navrhla, že bychom se mohli jít koupat.

Šéf mne tentokrát vzal za ruku a jak Adam s Evou jsme prošli mezi slunícími se naháči, došli k malému molu a ponořili se do příjemně osvěžující vody jezírka.

Když jsme doplavali na druhý břeh a dotkli se písčitého dna, vzal mne šéf kolem ramen, políbil a pošeptal, že jsem se mu vždy líbila, ale nahá se mu líbím ještě o moc více.

To jsem se už k němu svými obnaženými prsy se ztuhlými bradavkami přitiskla a pošeptala, že i on se mi líbí, ale jsem vdaná a nechci být svému muži nevěrná. Jenže přitom jsem cítila jeho vztyčený penis na svém bříšku a přála si, aby byl o něco níž a zajel do mé kundičky.

Když jsem cítila šéfovy ruce na mém zadečku, chytla jsem se ho za krkem, trochu povyskočila, roztáhla nohy a nechala se nabodnout na jeho mohutný úd.

Bála jsem se, že naší soulož může někdo pozorovat, když jsem ale nedaleko spatřila jinou dvojici, jak tvrdě šukají, přestala jsem se stydět, slastně přirážela a hlasitým sténáním naznačovala, že jsem v sedmém nebi.

To už mi ale šéf dával najevo, že bude hotový, já jen špitla, že může stříkat v kundě a už jsem cítila, jak v jeho ocasu škube a mou jeskyňku zalévá jeho sperma.

Když jsme se po nádherném souložení uklidnili, přeplavali jsme zpět a vystavili nahá těla slunečním paprskům. Jenže na mne přišly znovu choutky, to už jsem ale vzala iniciativu do svých rukou a přenesla deku na plážičku mezi rákosím, odkud právě odešel jeden mladý pár. Byla dokonale – s výjimkou pohledu z vody – ukrytá, a tak jsem se nerozpakovala, naklonila se k jeho rozkroku a vzala povadlého ptáka do ruky, opatrně jsem přetáhla kůžičku ze žaludu a slastně mu ho začala olizovat.

To už měl péro opět v plné pohotovosti, bála jsem se, že bych mu ho mohla kouřením dotáhnout k výstřiku a má kundička by z toho nic neměla. Přesunula jsem se tedy nad něj, nasedla na trčící kolík a sama rozjela krásnou soulož. Šéf jen pozoroval moje pohupující kozy, svého ptáka jak v pravidelném rytmu zajíždí do mé kundy a oba jsme ve stejnou dobu dosáhli orgazmu.

Pozdě večer mne vysadil před naším domem. Já jen doufala, že prošukané odpoledne se před manželem neprovalí. Musela jsem ho tedy po jeho několikadenní sexuální absenci uvolnit, a tak v mé pusince i kundičce byl znovu penis, tentokrát ten oficiální !

Druhý den v práci mne čekal šok: šéf se s námi přišel rozloučit s tím, že veletrh byla jeho poslední akce v naší pobočce a od zítřka nastupuje na jiném místě v jiné zemi EU. Od té doby jsem ho neviděla, ale na rozkoš u nudistického lesního jezírka nemohu zapomenout.

Nevěrná jsem už víckrát nebyla, ale touto veřejnou (i když anonymní) zpovědí chci alespoň trošinku okleštit mé výčitky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *