Andulka badatelka I.

Některé ženy, když jim zahne manžel, tvrdí, co na té nevěře ty mužský mají. Buchta jako buchta. Milé dámy, je v tom nebetyčný rozdíl. Milenka se určitě víc snaží, než manželka po dvaceti letech manželství. Mladší milenka je něco nepoznaného a nového, co muže láká. Muž je predátor. Navíc si chce ješitně dokázat, že na to ještě má.

Vždy hodně záleží na aktivitě ženy, podání, přizpůsobení a vyhovění si. Milenka se snaží, jako kdyby to měla mít s vámi naposledy v životě. Manželka nemá vždy tu správnou náladu a netrefí se do manželovy chutě. Myslí si tak dlouho, že jí nic neuteče, až mužíčka chytne slepičí nemoc, a začne moc rád tajně zanášet.

Jednou manželka peče, pak musí něco dodělat a nemůže vás ani rozdělat. Nejlepší je to večer, když už děti spí. Ale to zase nesmí být v telce nějaký zamilovaný film. To musíte počkat až do konce filmu a pak máte vyhráno.

Předehra je zbytečná. Jde se konečně na věc. Že u milování už pomalu usínám je vedlejší. Mamina se vžije do role té zamilované kočky a myslí si, že se miluje s tím pěkným prďákem, černovlasým a modrookým, a přitom je ráda, že ji to udělá její taťulda.

Ten se s tím moc nemaluje, protože ráno vstává v půl páté do práce a už mohl dávno dvě hodiny spát a ne jak debil čekat, až mamina dokouká velmi důležitý film. Nyní by se to dalo v pohodě stihnout při reklamě.

Lepší rychlovka než nic. Také se pak lépe spí. Dříve, ale reklamy nebyly. Buď jsem to musel tehdy vzdát, nebo hodně loudit. Pak jsem měl sem tam reklamace. ,,Táto, uhni, já nevidím na televizi, musíme změnit polohu.“

Polohu jsem musel měnit i já. To bylo jak stěhování národů, než tu správnou polohu přes křeslo našla, aby dobře viděla na telku a myslela si, že ji bere ten pěkný milovník a ne jak stepní kozel nadržený manžel.

Milenka Andulka, jak se mi přiznala, si sexu s manželem moc neužila. Karlík hrál závodně fotbal. Když vyhráli, tak se ožral, a když prohráli, tak se ožral ještě více. Když dorazil domů a všichni už dávno spali, tak si matně vzpomněl, že už dlouho nesplnil manželskou povinnost. Hupnul na to a než pořádně začal, tak i skončil. Andulku rozdělal a ta chudinka si to musela dodělat sama.

Časem, když mu nechtěla zahýbat, byla rafinovanější. Když to na pána tvorstva přišlo a přišel domů a byl neodbytný, hupla si na koně a jela Velkou pardubickou. Sem tam to stihla, udělat se před Taxisem. Častěji manžel vyvrcholil dříve.

Skácel se mu, usnul a musela si pomoci zase sama. Časem ji to přestalo bavit a odpověděla na můj inzerát. Z nesmělé puťky se stala vynikající milenka. Nejlepší ze všech pěti, co jsem měl tu čest zatím v životě poznat. Jinou už nechci. Stačí mi bohatě dvě ženy. Andulka a manželka.

Andulka se mi svěřila bez zábran, že ráda koukala v noci o víkendu na porno, když manžel na ni neměl čas. Moc ji vzrušovalo to jediné, co pro ni bylo dostupné, masturbace.

Francouzské milování ji také velmi vzrušovalo, když viděla, jak pěkní mužský projíždějí vyvinutým holkám buchtičky jazykem a šikovnými prstíky a ony jim to pak vrací pěkným vykouřením až do konce.

Sama se uměla pěkně s robertkem udělat, když už jí to lezlo na mozek, ale s mužem to ještě nikdy nezkusila. Ani já s ženou ne. Byli jsme francouzský panicové. V našem věku. Řekla mi, že ji to strašně láká, a že by jsme to mohli spolu vyzkoušet. Třeba se nám to bude líbit a najdeme v předehře zalíbení.

Chápal jsem její nutnou masturbaci i touhu vyzkoušet to, co bylo doposud nepoznané. I já se za onanii nestydím. V krajní nouzi přišla i u mne taková chvíle.

Musel jsem mu dát sem tam pěkně za uši. Hlavně na vojně, když jsme se jednou týdně koupali v teplé vodě a přetáhl jsem si párkrát kůžičku. Měl jsem ho hned u brady. To stačilo zavřít oči, myslet na Brigitu Bardot a během chvíle bylo vymalováno. Cákal jsem jak profesionální hasič.

Ten brom, co nám prý dávali do kafe a čaje, tak na mne byl nějaký slabý. Nikdo vám to neudělá tak pěkně, jako vy ve velikém srabu sám sobě. Když není nic po ruce, je to vždycky lepší než dvě poluce. To jsem si říkal celou dobu vojančení, moje krásná vdaná paní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *