Sestra mé bývalky

Stalo se to před čtyřmi roky v létě. Dva mí kamarádi slavili narozeniny, a tak jsme to šli zapít na diskotéku.

Na diskotéce se sešla skvělá partička lidí, o zábavu bylo postaráno. Byla tam i moje bývalá holka Světlana, se kterou jsem se před pár dny rozešel a i její sestra Ivana. Obě sestry jsou moc pěkné, ale Ivča se mi vždycky líbila víc než Světlana, bohužel měla přítele, který byl zároveň můj známý. Večer se vyvíjel dle plánu a zábava nebrala konce.

Nad ránem jsem se rozhodl odejít. Měl jsem už docela slušnou náladu, docela hodně alkoholu v krvi a už jsem byl i unavený. Při loučení se zbytkem party se Ivana nabídla, že půjde se mnou domů, a že je taky už unavená.

Celou cestu jsme si povídali o mém vztahu a rozchodu s její sestrou a docela jsem se divil, že se mnou souhlasí, přeci jenom jsem si myslel, že sestry drží spolu.

Když jsme došli před její dům sedli jsme si na lavičku a povídali si. Asi po dvaceti minutách jsem ji vzal za ruku a začal hladit. Přitom jsme si stále povídali, tentokrát jsme probírali její vztah s Tomem. Podle toho co říkala jsem vycítil, že asi není plně spokojená se vztahem s ním. Navíc jsem věděl, že jí Tomáš podvádí, ale nechtěl jsem jí to říkat, ale šlo vidět, že má tušení, o tom. Řekl jsem si, že bych mohl využít situace.

Za chvilku už jsme se k sobě tulili a cucali se. Po chvilce jsme si začali povídat o sexu a sem tam jsme se zase líbali. Jelikož jsme seděli před vchodem do paneláku a mluvili jsme docela nahlas, otravná sousedka na sebe nenechala dlouho čekat a vyhnala nás jinam.

Šli jsme si sednout do parku vedle baráku, kde už nebylo takové světlo, bylo tam ticho a klid. Na lavičce jsme se začali líbat a navzájem se ošahávat. Měla na sobě bílou košilku a džínovou minisukni.

Rozepnul jsem jí košilku a poté podprsenku. Naskytl se mi nádherný pohled na pěkná pevná prsa, která byla přímo výstavní. Hladil jsem jí prsa a jazykem dráždil bradavky. Druhou rukou jsem jí zajel pod sukni a přes kalhotky jsem jí dráždil dírku. Po pár minutách jsem jí krajku kalhotek dal na stranu a začal jí dráždit poštěváček.

Po chvíli jsem si Ivanu položil na skluzavku a roztáhl jí nohy. Vyskytl se mi pohled na její dírku. Její pysky byly větší, červené, naběhlé a šlo vidět, že se o svoji dírku pěkně stará.

Ivana už byla docela pěkně vlhká a tak jsem jí začal jazykem dráždit. Špičkou jazyka jsem ji přejížděl pysky a sem tam zajel dovnitř. Prstem jsem jí přitom dráždil na poštěváčku. Ivča už docela slušně nahlas vzdychala, až jsem se bál, že nás někdo uslyší.

Po deseti minutách už jsem měl nutnost vytáhnout svého ptáka, proto jsem ji zvedl ze skluzavky a sedli jsme si zpátky na lavičku. Když jsem si rozepnul poklopec u kalhot podívala se na mě a klekla si. Sama mi vytáhla mého ptáka a začala ho honit.

Po chvilce si ho vzala do pusy a začala mi ho pořádně kouřit. Jazykem mi přejížděla po žaludu a přitom mi ho honila. Lehce mi ho kousala a sála jako divá. Byl jsem v sedmém nebi. Cítil jsem trochu bolest z toho tlaku, ale přitom mě to víc a víc vzrušovalo. Tak agresivní a důkladnou kuřbu jsem už hodně dlouho nezažil.

Po chvíli jsem ji vzal a vyzval ji, ať si stoupne. Rovnou se mě zeptala, jestli mám kondom. Odvětil jsem, že nemám, protože s její sestrou jsem ho nepotřeboval. Tím co řekla, mě docela dostala. Řekla, že když nemám kondom tak jedině do zadku.

Ještě nikdy předtím jsem žádnou holku nešukal do análu, ale chtěl jsem to zkusit. Seděl jsem na lavičce a Ivana si stoupla přede mě a vyšpulila na mě svůj zadeček.

Naslinil jsem si prst, strčil jí ho do análu. Po chvilce se svěrač uvolnil a Ivča si pomalinku sedala na můj ocas. Pomalu jsem zajížděl do útrob análu a cítil to sevření. Jak dosedla, chviličku zůstala a vychutnávala si ho tam.

Po chvilce začala zběsilá jízda. Dorážela jako divá a já měl co dělat abych se udržel. Pták mi pulzoval jak zběsilý v té těsné díře. Řekl jsem jí, že už to na mě pomalu jde a ona zmírnila. Ivča se na mě otočila a řekla, ať vydržím, že už to na ní taky přichází.

Z ničeho nic začala tvrdě přirážet a já cítil, že nebude dlouho trvat a vystříkám se. Ivča najednou zařvala a honila si poštěváček. Bylo vidět, jak prožívá orgasmus. To už jsem nevydržel a začal stříkat jak divý.

Nastříkal jsem jí to přímo do zadku a rovnou pořádnou dávku. Ivča na mě stále seděla a vychutnávala si svůj orgasmus. Po chvilce sesedla a sedla si vedle mě. Sperma z ní začalo pomalinku vytékat.

Šáhla do kabelky pro kapesníčky a najednou našla kondomy. Podíval jsem se na ní a začal prsty dráždit poštěváček. V tu chvíli mi párkrát jazykem přejela můj žalud a párkrát do něj lehce kousla.

Za okamžik mi pták stál v pozoru. Ivča mi sama nasadila kondom a sedla si opět na mě, tentokrát čelem ke mně. Tím jak byla vlhká zajel můj pták do kundičky jako nůž do másla. Čile se nabodávala a přitom u toho nahlas hekala. Rukama jsem ji držel za zadek a pomáhal jí přirážet. Přitom jsem jí cucal bradavky a sál jí je.

Netrvalo dlouho a znovu jsem se udělal. Když sesedla, stáhla mi kondom a pak mi ještě mého ptáka pořádně vycucala do sucha. Poté řekla, ať jí ještě taky udělám.

Neváhal jsem, a začal jí lízat kundičku a přitom prsty jí zajížděl do análu. Sál jsem její šťávičku a její poštěváček. Tekla jako rozvodněná řeka. Po chvilce se udělala. Chvíli po tom jsme se ještě líbali. Když jsme už chtěli odejít, tak jsme zjistili, že nemůžeme najít Ivančiny kalhotky. Byla tma a skoro žádné světlo. Nakonec jsme to vzdali. Rozloučili jsme se a šli domů.

Nad ránem jsem se vzbudil a zdálo se mi to jako sen až do té doby, než zazvonil telefon. Na displeji bylo jméno Ivany, která mi volala, jestli nezajdeme na kafe. Od té doby jsme ještě několikrát takto nezávazně šukali a vlastně to přetrvává do dneška. Bůh ví, kdo našel ty kalhotky. Dělali jsme to v parčíku na dětském hřišti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *