Stopem až do ráje III.

Poté, co nás Sofie vyložila na hlavní silnici se nám okamžitě podařilo stopnout další auto. Řídili ho starší manželé. Sice jsem se zapřísáhla, že už s chlapem nepojedu, ale z jejich strany nečíhalo žádné nebezpečí.

Já seděla vepředu vedle starouška a brácha vzadu vedle paničky. Jak jsme tak jeli a povídali si, dostali jsme se v řeči až na sex. Manželé říkali, že už dlouho spolu nic neměli, že je ten stereotyp v sexu přestal bavit. Navrhli jsme jim, že se jim za svezení odměníme sexem. Nejdříve váhali, pak souhlasili.

Po několika hodinách jízdy staroušek uhnul z cesty a zajel do lesa. Ještě jsme ani nestáli a brácha už se plazil po paničce. Rukou jí zajel do rozkroku, až vyjekla. Sundal jí kalhoty a rukou si pohrával s její kundou.

Když byla dost vlhká, položil jí na sedadlo a vstoupil do ní svým čurákem. Panička vzdychala. Brácha to do ní začal prát všemi směry.

Já se starouškem zatím nic. Měl ostych. Já ho ale uklidnila, že se nemusí bát a vlezla si mu pod nohy. Stáhla jsem mu kalhoty. Z trenýrek mu vypadal čurák. Byl menší a povadlý. Chytla jsem ho do ruky. Byl studený. Jemnými pohyby jsem ho začala třít v dlaních.

Přetahovala jsem mu kůžičku přes žalud. Válela s ním a po chvíli se napřímil. Pohlédla jsem na starouška, seděl, oči zavřené a blaženě se usmíval.

Začala jsem ho šukat rukou. Sténal vzrušením. Přestala jsem a vzala jeho čuráka do pusy. Vzdychnul. Pusou jsem zvyšovala tempo, dokud čurák nevytryskl.

Všechny své šťávy mi vystříkal do pusy a já je do poslední kapky spolykala. Mezitím i brácha s paničkou došli k vyvrcholení. V autě bylo cítit pižmo. Manželé se oblékli, moc nám děkovali a rozloučili se s námi, protože dál jeli jiným směrem. Nechali nás v lese.

Šli jsme kousek pěšky, až jsme došli k rybníku. Protože se stmívalo, rozhodli jsme se, že vybalíme stan a přenocujeme. Brácha rozdělal oheň a opekli jsme si špekáčky.

Byla již tma, od rybníku kvákaly žáby a my poslouchali ty podivné zvuky lesa. Protože jsme byli po dlouhém dnu unavení, šli jsme si lehnout. Brácha se ke mně přitulil, že mě bude hřát. Skoro jsem usínala, když jsem ucítila bráchovo ruku šmátralku jak zkoumá můj klín.

Třel mi můj venušin pahorek, až jsem se třásla. Sestoupil níž a rozevřel si mou kundičku, hladil mne po dírce a jemně mi tahal za poštěváček. Prstem vstoupil dovnitř, kroužil a dobýval se do mého nitra.

Když jsem byla dostatečně připravená, přehodil si mne na sebe „na koníčka“ a pomalu do mne vstoupil. Kroužil mými boky a pokynul mi, abych určila tempo jakým pojedeme.

Cítila jsem ho hluboko v sobě a s každým dalším pohybem se dostával dál a dál. Držela jsem se za horní tyč stanu, prsa mi nadskakovala při každém nárazu.

Dostávala jsem se do extáze. Nevnímala jsem nic, co se děje kolem mne. Tempo bylo rychlé a oba s bratrem jsme dosáhli společně orgasmu. Šťávy co z nás vytekly kapaly na zem. Brácha je otřel rukou a namazal mi je na bříško.

Ležela jsem na zádech, unavená, ale šťastná. Bylo to fantastické. Brácha byl jemný a zručný. Určitě toho má hodně za sebou. Vlastně jsme se o tom nikdy nebavili.

Jak jsme tak leželi, uslyšeli jsme, jak nám někdo klepe na stan. Bála jsem se. Brácha vzal baterku, oblékl se a vykoukl ven. Venku stál kluk s holkou a se psem. Ptali se, jestli se vedle nás mohou utábořit, že viděli náš oheň. Protože vypadali sympaticky, souhlasili jsme. Bylo jim asi kolem pětadvaceti. Oni se šli najíst k ohni a my jsme šli spát.

Druhý den jsme si s nimi povídali, vyprávěli nám, že také stopují. Myslela jsem, že spolu chodí, ale byli to jen kamarádi.

Byl velmi horký den. S bráchou jsme se rozhodli, že budeme v cestě pokračovat až zítra. V poledne jsme společně s nimi poobědvali. Já jsem se vydala na procházku do lesa, holka, jmenovala se Karin, vzala psa a šla se opalovat k rybníku a brácha s Petrem si povídali u stanu o trase naší cesty.

Když to kluky přestalo bavit, šli se podívat za Karin k rybníku. Po cestě mezi rákosím ji spatřili. Ona je však neviděla. Zůstali stát.

Karin seděla na břehu rybníka, ruce měla za zády, nohy skrčené a roztažené, hlavu zakloněnou, její blond vlasy splývaly až na zem. Byla nahá. Před ní se skláněl pes a lízal její hladkou kundu. Dělal jí dobře. Ona držela a kundou mu vycházela vstříc.

Psovi se to také líbilo. Jeho psí čurák byl postavený. Brácha s Petrem na sebe pohlédli a řekli si, přece mu jí nenecháme!

Jako tichošlápkové došli až k ní. Otočila se na ně, ale nehnula ani brvou. Dál se oddávala psovi. Petr psa odehnal, postavil Karin na všechny čtyři a protože byla dostatečně připravená vklouznul do ní jako po másle.

Brácha si k ní přiklekl a ona vzala jeho čurák do pusy. Začala ho šoustat pusou. Oba přiráželi dokud do ní nenastříkali všechny šťávy, co měli. Potom to obrátili, Karin si sedla na bráchu jako na koníčka a cválali.

Petr šel k jeho nohám a připravil si její prdelku, aby do ní mohl vniknout. Nejdříve jí prdelku jazykem celou olízal, potom si naslinil prst a připravil si cestu dovnitř. Pak už jen počkal na vhodný okamžik, aby se dostal do prdelky.

Srovnal si s nimi rytmus. Splynuli. Společně se dostali až k orgasmu. První byla Karin, potom brácha a nakonec Petr. Pes mlsně pobíhal okolo nich. A když z Karin vyklouzli, šel ji ještě olízat.

Já jsem se mezitím procházela po lese. Došla jsem až k rybníku z druhé strany a protože bylo příšerné vedro, svlékla jsem se do naha a šla se vykoupat.

Vlažná voda omývala mé horké tělo. Plavala jsem znak a prsa se mi vznášela nad hladinou. Ani jsem si nevšimla, že někdo přišel a pozoruje mne. Až když jsem vylézala z vody ztuhla jsem a schovala se zpět pod hladinu. Byl to myslivec. Musím přiznat, že docela pohledný. Zavolal na mne:„Vylezte, nebudu se dívat,“ a otočil se.

Vyšla jsem z vody a navlékla své šaty na mokré tělo. Přes bílé tričko byly vidět mé tmavé vztyčené bradavky. Když se otočil, zeptal se, jestli ten stan na začátku lesa je můj. Odpověděla jsem, že ano. On řekl, že v tomto lese je zakázáno stanovat a nesmí se rozdělávat ani oheň. Že dostaneme pokutu.

„To snad ne,“ myslela jsem si, to nám ještě scházelo. „A nešlo by to vyřešit nějak jinak?“ zeptala jsem se. On se na mne dlouze zahleděl. „Jsi hezká holka,“ řekl, „kdybys mi s něčím pomohla, dal by se ten přestupek přehlídnout, šla bys se mnou támhle do toho krmelce?“

Věděla, oč mu jde. Zdál se jí také sympatický a tak se vydali ke krmelci. Když tam došli, myslivec utrhl ze stromu smrkovou větvičku a podal jí ji. Svlékl si kalhoty a lehl si na seno do krmelce. Požádal ji, jestli by mu ho vykouřila.

Zeptala se, jestli to bude všechno, co po ní bude chtít, že to na seně trochu píchá. „Víš,“ odpověděl, „já mám rád, když to bolí, tak mi to vyhovuje.“ Vlezla jsem si k němu na seno a vzala jeho penis do úst. Hned na začátku jsem ho kousla, vykřikl, ale řekl, že můžu takhle pokračovat.

Smrkovou větvičkou jsem ho šlehala přes hruď a přes stehna. Kouřila jsem ho a pevně ho tiskla prsty, nehty jsem mu zarývala do čuráka. Vyndala jsem čuráka z pusy a začala ho šukat rukou, přitom jsem ho šlehala do ptáka větví až se myslivec celý prohýbal.

Čuráka měl nalitého k prasknutí. „Ještě, ještě!“ volal. Znovu jsem ho vzala do úst a zuby se zaryla do kůže, až jsem ucítila v ústech příchuť krve. Ucítila jsem i semeno. Zrychlila jsem pohyby a drásala jeho čuráka jehličím. S výkřikem mu čurák explodoval. Všechny své šťávy mi vystříkal do pusy, nestačila jsem je polykat. Rychle a hluboce oddechoval.

Poté, co jsem ho v krmelci uspokojila jsme šli k našemu tábořišti, kde už čekal brácha s Karin a Petrem. Myslivec už o pokutě nemluvil, ale nabídl nám, že nás sveze k nejbližšímu odpočívadlu. Nabídku jsme přijali. Rozloučili jsme se tedy s Karin a Petrem, kteří měli jiné plány a vydali jsme se s myslivcem k autu.

Dovezl nás na odpočívadlo, kde se s námi rozloučil. Stoupli jsme si k silnici a začali stopovat. Nečekali jsme ani deset minut a zastavilo nám auto. Protože ho neřídil chlap, nasedli jsme.

Můj brácha byl u vytržení. Za volantem seděla vysoká žena, rudé vlasy jí splývaly do pasu. Štíhlá, měla na sobě bílou minisukni, boty na vysokém podpatku a z očí jí čišela vášeň… Vydali jsme se dál!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *