Bratrancova horká ústa

Bylo nám sladkých patnáct let a poznávání života i toho zakázaného bylo velice lákavé. Netušil jsem, že to poznávání bude tak důkladné. Když není teta doma a dva puberťáci se pokouší najít nějaké sexuální zážitky, napadne je jen jejich dostupné řešení. Jejich těla.

„Petře neboj se,“ proběhlo v hlase Jirky vzrušení a já jsem se pomalu odvážil vložit Jirky penis opatrně do úst. Netušil jsem co to udělá, ale když jsem poslouchal jeho vzrušující sténání při laskání jeho ptáka jazykem, poznal jsem že to snad i půjde.

Pomalu jsem začal jazykem a pusou masírovat jeho penis a rukou jsem začal honit své stále narůstající mužství. Chtěl jsem ale taky…a proto jsem se přetočil na záda a Jirka si klekl na všechny čtyři.

Jeho penis jsem měl přímo nad obličejem a proto jsem začal opětovně pusou a rukou honit jeho ptáka. On začal pomalu a jistě dělat to samé.

Škubal sebou sem a tam a já cítil mrazení v zádech. Jeho péro začalo pulsovat jak jsem to jěště nikdy neviděl a najednou mi pusu začalo zalévat horké semeno Jirky. Nevěděl jsem co mám dělat a pomalu jsem začal polykat vše co mí stříkal do pusy.

Bylo sladké a teplé a já jsem také nevydžel jeho něžné kouření. Začal jsem mu také pumpovat výstřiky semene do pusy. Začal také polykat.

Doukouřil jsem ho jak jsem napoprvé uměl a poté jsem se svalil na postel pln zážitků. Jeho pusa také dokouřila mého ptáka. Dopoledne jské jsem ještě nepoznal a cítil jsem že nebude poslední…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *