První sex

Bylo mi krásných patnáct let a já jsem jezdil ke své tetě a bratranci užívat prázdnin. Brantránek měl kamaráda, se kterým často večer chodil za kamarádkou a užívali si poznávání ženských těl.

Byl večer a bratránek mi povídal, hele jdu pryč a pokud chceš tak pojď také, nebudeš litovat. Nebyl jsem proti a vyrazil jsem.

Na kraji silnice byl ve tmě domek ve kterém na veradně byla vyvěšena značka oznamující nepřítomnost rodičů doma. „Už jste tady?“ ozval se něžný dívčí hlas a já jsem ve dveřích potkal krásnou mladou a hlavně vyvinutou dívku.

„Jsme tady,“ zahučel bratránek a již jsme byli v domě. „Jiřko neboj, je to David a je to můj bratránek.“ „Fajn,“ odvětila a přesunuli jsme se do pokoje.

Začala se pomalu svlékat a já jsem koukal na její prsa, mladá a krásná. Její rozkrok byl lehce pokrytý ochlupením a já jsem začl cítit co jsem ještě do dnešních dnů nepoznal.

Mirek (bratránek) nečekal, přistoupil k Jiřce a pomalu začal hladit její prsa. Jednou rukou zajížděl pomalu do jejího klína a Jiřka začala při prvním pohlazení vzdychat.

Mirek začal pomalu vkládat dva prsty do její kundičky a její mladá touha se začala projevovat. „Udělej mi to prosím,“ zaškemrala a lehla si na záda s roztaženýma nohama.

Mirek okamžitě svůj penis vložil do její kudičky a začal pomalu přirážet. Jiřka hekala co mohla. Její touha byla velká.

Přiklekl jsem k ní a začal laskat její prsa. Byla opravdu mladá a hlavně pevná jak dva pomeranče. Její bradavky se pomalu vzdouvaly vzhůru a já jsem si okamžitě klekl k její hlavě.

Vytáhl jsem svůj penis a vložil ho do jejích úst. Okamžitě mě začala kouřit a sát a já jsem do dnešního dne nepoznajíc takovou slast, nevydržel a začal její pusu plnit mladým semenem.

Vytřeštila oči a mé semeno ji pomalu stékalo po koutcích úst. Začla ale lačně vzrušená okamžitě polykat. Mirek to také již nevydržel a udělal se do její kundičky. Byl to moooc pěkný večer…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *