Dva kluci a poznání

Když jsem ještě chodil na základní školu asi tak do osmé třídy stala se mi následující příhoda o kterou bych se rád s vámi podělil.

Blížily se prázdniny a já čas zbývající do jejich toužebně očekávaného začátku trávil s mým kamarádem Pavlem – byl jako brácha, už od mala jsme se věnovali courání po škole všude možně, koumání co budeme dělat za lumpárnu a tak. Netušil jsem ale, že s ním poznám i něco jiného než jeho kamarádství.

Jednou o polední pauze jsem se s Pavlem vydal za jeho tetou která náhodou nebyla doma a tak Pavel rozhodl že na tetu počkáme nedaleko tety v roští u kraje ulice a budeme pozoroval lidi. Proč ne řekl jsem si.

Najednou na mě Pavel lišácky mrkl a řekl, že by se chtěl podívat na moji kládu a já překvapen jsem neprotestoval. Rozepnul jsem si kalhoty a ukázal mu již vzrušené mužství. Vzrušovalo mě ukázat svůj penis jinému muži.

On pomalu vzal mého ptáka do rukou a začal ho lehce honit. Rozepnul si přitom své kalhoty a vyndal již také ztopořené své mužství. „Pohoň mi to ho taky,“ pronesl a já jsem to udělal.

Najednou se sehnul a vložil si do úst můj penis a začal ho lehce kouřit. Nevěděl jsem co mám dělat tak jsem držel. Bylo to bezvadné.

Lehce jsem laskal jeho ptáka i nadále a jak přestal, vložil jsem si ho ptáka také do pusy a začal také kouřit.

Po několika vteřinách se Pavel vzepjal a já cítil jak mi stříká jeho mladé semeno, horké jako láva do pusy. Bylo ho tolik, že mi začalo koutky pusy stříkat ven. Nevěděl jsem co mám dělat a začal jsem polykat. Bylo to hrozné. Bylo slané a lepkavé.

Posadil jsem se a pozoroval spokojeného Pavla jak se usmívá. Byl ale čas už jít do školy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *