Hrátky v kanceláři

Mám tu pro vás další ze zajímavých příběhů, který se mi opravdu stal a myslím, že určitě stoji za zmínku.

Pracuji jako asistentka v jedné státní instituci, kde mám v podstatě kancelář sama pro sebe. To mě pak často svádí k různým jiným aktivitám než bych měla dělat. Třeba když se začtu do erotických povídek, to mám hned kundičku celou vlhkou a musím si jí hned dráždit ručkou.

Toho dne jsem byla obzvlášť rozdrážděná, měla jsem na sobe krátkou přiléhavou sukni, těsné tričko ve kterém se rýsovaly moje prsa trojky. Pod sukní jsem měla jen lehká průsvitná tanga, která se mi zařezávala do jeskyňky při každém pohybu a kroku a tak není divu, že jsem z toho byla moc vzrušená.

Bylo už něco kolem páté a já byla domluvena s přítelem, že za mnou přijde do práce a na něco se podíváme na internetu. Hledal tou dobou totiž práci, tak jsem mu chtěla trochu pomoci.

To, že přišel jsem poznala podle prozvonění, dáváme si takto většinou znamení a já ho pak běžím vyzvednout k vrátnici. Jak jsem běžela, kalhotky se mi zase zařezávaly a moje jeskyňka tekla proudem.

Políbila jsem Lukáše na přivítanou a on na mě mohl oči nechat kvůli té sukýnce a těsnému tričku. „Půjdeme nahoru,“ mrkla jsem na něho svádivě. Myslím, že už v té době věděl, že se nahoře bude něco dít.

Vzali jsme se za ruce a zamířili nahoru do kanceláře. Lukáš mě cestou významně pleskal po zadečku. Když jsme tam přišli, chovala jsem se jakoby nic. Naklonila jsem se k počítači a schválně to udělala tak, aby byla vidět moje tanga. Lukáše to jistě nenechalo chladným, jeho ruce začaly pilně hladit můj zadeček.

„No teda, co to děláš,“ napomenula jsem ho škádlivě a z úst mi unikl tichý sten. Lukáš přiskočil ke dveřím kanceláře a zamkl dveře na dva západy.

„To nemůžeme, někdo přijde,“ bránila jsem se, ale touha byla silnější. Lukáš mi pomalu svlékl tričko a začal mě líbat po těle.

Zkušeně mi rozepnul podprsenku a vyvalila se na něho moje kůzlátka. Vzal mojí velkou světlou bradavku do úst a začal ji pomalu dráždit jazykem.

Hnětl mě prsa a já jsem u toho vzdychala. Pak mi vyhrnul sukni a rukou zajel pod kalhotky, v tu ránu zjistil, že je úplně vlhká. Teklo z ní přímo proudem.

Na nic nečekal, posadil mě na stůl odhrnul tanga a dotkl se jazykem mého poštěváčku. Dráždil mě v lasturce, přejížděl po pyscích, vnikal dovnitř a zase ven.

Křičela jsem blahem. Proto nebylo divu, když najednou vytáhl z kalhot svůj obrovský nástroj, ani se nenamáhal si svléknout kalhoty a prudce ho do mě vrazil.

Byla jsem stále na stole s rozkročenýma nohama a on stal na zemi a pilně do mě přirážel. Vycházela jsem mu vstříc, přirážela jsem jako o život. Aby do mě mohl ještě lépe, nadzvedla jsem jednu nohu do výšky a tak penis tam mohl pronikat ještě lépe. Vzdychala jsem a musela zadržovat své vzdechy, co kdyby někdo něco slyšel nebo nedej bože přišel.

Napadlo mě, že bych to ráda dokončila zezadu, klekla jsem si na stůl a vyšpulila na Lukáše svůj zadek. On mi tam zavedl svůj penis, vklouzl tam jako po másle a tak nic nebránilo tomu, aby začal mohutně přirážet.

Vrážel ho do mě až na samé dno, já jsem mu vycházela vstříc a pleskala jsem svým zadečkem o jeho boky. Cítila jsem, že se blíží vyvrcholení a tak jsem ještě více přidala na tempu.

Lukáš najednou zanaříkal a vystříkl. Chvíli jsme zůstali nehybně ležet a mazlili jsme se. Pak nám, ale došlo, co jsme to vlastně provedli a tak jsme se raději hned oblékli.

O chvilku později za mnou si přišel pro dovolenku můj kolega z práce. Nějak potutelně se na nás šklebil. Že by tušil? To už je ale jiný příběh…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *