Kluk ze snů

Byl to ten nejkrásnější sen, jaký se mi kdy zdál. V tom snu jsem potkala toho úžasného a naprosto překrásného kluka, jaký kdy mohl existovat.

Jednoho dne když jsem se vracela přes park ze školy jsem HO uviděla. Byl to on-kluk ze sna!

Když jsem dorazila domů musela jsem na něj myslet. Bylo mi patnáct a zatím jsem byla panna. Ostatní holky ze třídy už to měly za sebou, ale já se nikdy opravdu nezamilovala…až teď. Věděla jsem, že můj princ existuje.

Od té doby jsem přes park chodila pořád, jen abych ho uviděla. Zas a znova jsem chodila a vyhlížela svého prince. A toho vlahého letního večera se to stalo.

Už jsem ani nedoufala že ho uvidím. Jen tak jsem si vyšla a sama jsem bloumala ulicemi. Bylo už pozdě a jen lampy osvětlovaly temné chodníky. Nekoukala jsem se před sebe a do někoho jsem vrazila. Pomalu jsem zvedla oči a byl tam. Můj sen.

Byl úplně sám a mě se nedostávalo slov. Pomalu jsem ze sebe vykoktala omluvu a celá červená jsem se opět dívala k zemi. A pak jsem uslyšela ten nejkrásnější hlas, který mi potichu začal šeptat.

„Nic se nestalo princezno. Je to moje chyba to já bych se měl omluvit.“ Nevěděla jsem co mám říct, a tak jsem ho pozvala ke mně domů. Naši nebyli doma a tak jsem měla celý byt pro sebe.

Věděla jsem, bylo to troufalé si do bytu pozvat cizího kluka, ale já to udělat musela.

On proti tomu nic neměl a šel. Když jsme dorazili ke mě domů a já zabouchla dveře, začal se ke mě pomalu naklánět. Nevěděla jsem co chce udělat, ale pak mi to došlo. Začal mě pomalu a něžně líbat a ani mu nevadilo, že se sotva známe.

Dělalo mi to dobře a začala jsem mu jeho polibky něžně oplácet. Na nic nečekal a rukama mi zajel pod průhlednou blůzičku, kterou jsem měla na sobě. Hladil mě a laskal má ňadra nevěděla jsem co to se mnou je, jak to, že se mi to tak líbí. Pomalu mi blůzičku začal sundavat. Trochu mi to vadilo, že ho neznám, ale něco mi říkalo, že je to co dělám správné.

Když už jsme byli jen ve spodním prádle, řekla jsem mu, že je to poprvé. Sklonil se ke mě a pošeptal mi: „Miluji tě od první chvíle, co jsem tě spatřil… Nedokázal bych ti ublížit.“

Najednou jsem se pomalu sklonila k jeho penisu a začala ho laskat a hladit. Zjevně se mu to líbilo, protože jeho penis neustále zvětšoval svůj objem.

Poté vzal můj princ do úst má poctivá a nikoli silikonová prsa, takže bradavky daly zřetelně najevo, jaká je to slast. Když se pomalu přesunul od ňader do mého rozkroku, začal odkrývat chloupky z mé broskvičky, jazykem jezdil po okraji stydkých pysků a postupně zajížděl i hlouběji do pochvy, až narazil na zvětšený klitoris, kterému se dlouze věnoval.

Poté se s polibky pomalu přesunul nahoru a já mu umožnila, aby do mne svým mohutným údem vniknul. A tak ani dlouho netrvalo, když přišel můj první životní orgasmus a po několika dalších vlnách rozkoše, které mým tělem probíhaly, začal i můj princ mohutnými gejzíry s tlumenými výkřiky maximálního uspokojení uvolňovat semeno.

Bylo to překrásné a poprvé úžasné. Od té doby spolu chodíme a nejen to, jsme zasnoubení a budeme se brát…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *