Mladý farář a sestra čekatelka

Bylo jí sladkých devatenáct let a již rok byla v klášteře a připravovala se na obláčky. Byla čekatelkou na řádovou setru a proto měla přísnější život.

Klášter navštěvoval také mladý pan farář, který sem byl přeložen z Polska. Bylo mu 28 let. Sestra čekatelka nemohla jezdit na sváteční výlety jako ostatní sestry a proto jednoho dne zůstala v klášteře sama a připravovala oběd. V ten den byl na oběd pozván také pan farář.

Pan farář přišel jako vždy dříve, to ale sestra netušila. Byla zrovna ve sprše a osvěžovala svoje tělo. Lehounce hladila své bradavky, jednou rukou zajížděla do své mušličky a cítila jak vlhne. Představovala si milování s krásným ladým mužem. Ještě nikdy neměla chlapce…

Pan farář čekal v jídelně a nic se nedělo a proto se vydal po klášteře na malou kontrolu. Chtěl se trochu opláchnou a zamířil rovnou do koupelny. Když otevřel dveře, spatřil mladou čekatelku nahou ve sprše s jednou rukou v rozkroku a druhou v poprsí.

Sestřička se ohlédla a zůstala stát. Mladý muž hledíc na krásné mladé dívčí tělo a vzrušenou dívku nedokázal ovládnou svůj chtíč. Okamžitě aniž odhodil svůj šat, vklouzl do sprchy a začal nebráníc se líbat a laskat čekatelku.

Jeho jazyk vklouzl do jejích úst a druhou rukou zajel do jejího rozkroku. Jedním prstíkem zajel do její mušličky a jak poznal že je ještě panna, vzrušilo ho to ještě více. „Neboj zlatíčko, bude to pěkné.“ Dívka zmatená ale vzrušená, podávala se jeho rukou a vášni.

Lehce ji otočil, roztáhl nohy a vložil do ní svůj penis. Překonal panneskou blanku a přirážel. Dívka cítila malé pálení v rozkroku ale také obrovské vzrušení. Cítila něco, co vždy když se sama laskala.

Vyvrcholení přišlo okamžitě a zmítala se jako smyslů zbavená. „Já už budu taky lásko,“ prohodil při přirážení mladý pan farář a okamžitě otočil dívku proti svému penisu.

Květa, jak se jmenovala sestra čekatelka, začala rukou laskat jeho penis a on začal stříkat přímo na její vlasy. Lehounce slízla zbytek semene – poprvé ochutnala. Nebylo to ale naposledy co vyždímala mladého pana faráře do poslední kapičky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *